Головна

Відеокарта.

Потужна відеокарта - потрібна тільки для ігор або роботи з 3D.

Дуже багато хто питає: "Якщо я буду займатися обробкою відео - мені потрібна потужна відеокарта?". Відповідь: НІ! Це зовсім ні до чого.

Так, сьогодні багато говорять про технології виконання розрахунків на відеокарті: nVidia CUDA (на відкритих GeForce) і ATI Stream (yf картах Radeon). Це насправді дуже корисні й ефективні технології - безсумнівно, АЛЕ:

По-перше: програм, здатних ефективно використовувати CUDA сьогодні дуже і дуже мало.

По-друге: навіть якщо ви будете обробляти відео в програмі, яка підтримує CUDA або Stream (наприклад, в Cyberlink PowerDirector 8), то навіть цілком бюджетної відеокарти буде досить для того, щоб багато разів прискорити виконання кодування.

Але так чи інакше, потужна і дорога відеокарта потрібна лише для ігор. Якщо ви - геймер, доглядайте собі якомога більше потужну відеокарту, наприклад: Radeon HD 5850/5870/5970 або GeForce 470/480.

Якщо ви професійно працюєте з графікою, то тут звичайні "геймерський відеокарти не підійдуть. Звичайні Radeon або GeForce (навіть найпотужніші), надають свою міць тільки для ігор. У программаз 3D моделірванія вони показують досить посередню продуктивність.

Саме тому для роботи з 3D графікою (3D моделювання) необхідні такі потужні і дорогі рішення, як nVidia Tesla або AMD FireStream.

За своєю суттю - це аналоги топових відеокарт для настільних ПК, тільки з драйвери оптимізовані для професійної роботи з тривимірною графікою.

Якщо ви далекі від комп'ютерних ігор, буде більш ніж достатньо середньо продуктивного рішення, такого, як: Radeon 5750/5770 або, скажімо, GeForce 450 за 4 - 5 000 рублів.

Оновлене:

Що ж стосується звичайного комп'ютера для офісних завдань (якщо ви - не працюєте з графікою і не граєте в ігри), то підійде практично будь-який бюджетне рішення сучасних лінійок Radeon 5xxx або GeForce 2xx і 4xx, наявне сьогодні на ринку, або ж вбудоване в чіпсет або процесор графічне рішення.

Системна плата. | Жорсткий диск.


Ігровий ПК | Процесор. | Оперативна пам'ять. | Приклад виконання роботи |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати