На головну

Сутність і мета | Вправи з виставлення балів та оцінювання | Вправи для поліпшення | Вступ | результати | оцінювання | подальші дослідження | Примітки | ВСТУП | результати анкетування |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Вступ

1. A1 Введення
  2. F1.1 Введення
  3. F11.1 Введення
  4. F14.1 Введення
  5. F3.1 Введення
  6. I. Вступ
  7. I. ВСТУП

Одна з найбільш важливих глобальних проблем, поширених у багатьох частинах світу це пересування великих груп людей в міста. Багато людей залишають свої традиційні будинки в сільській місцевості, щоб виїхати і жити в містах; іноді у своїй власній країні, а іноді і через кордони в нову країну. Цей рух приводить до швидкого зростання багатьох міст - процесу урбанізації. Цей процес має економічні вигоди для багатьох, але також призводить до великих проблем.

Я живу в місті, який швидко зростає і має багато переваг для тих, хто живе тут. Моя сім'я переїхала три роки тому, коли моя мати і батько отримали нові робочі місця в державному управлінні. Тепер у нас є квартира, яка дуже приємна і спосіб життя, який хотіли б багато людей. Але переїзд в місто не завжди був легкий - було багато проблем, особливо той факт, що у нас залишилося багато членів моєї сім'ї позаду, і ми не бачимо їх так часто.

На предмет Казахстан в сучасному світі ми вивчали зміни в нашому суспільстві і зростання нашої економіки і міст. На предмет Глобальні Перспективи ми вивчили тему міграції та урбанізації в різних частинах світу. Я дізнався, що, незважаючи на культурні відмінності, зміни пережиті людьми часто бувають схожі.

Тема міграції була обрана для цього науково-дослідного проекту, тому що я відчув це на власному досвіді, і я живу в місті, який швидко зростає. Мені потрібна була можливість поміркувати про мій власний досвід і дізнатися більше про досвід інших людей. Це допоможе мені більше зрозуміти про причини переміщення і міграції.

Також, очевидно, що досвід багатьох людей, які прямують в різних частинах світу, а також між країнами не був настільки позитивним, як мій власний. Історії катастроф під час подорожі, наприклад, коли човни з мігрантами тонули, а також проблеми по прибуттю, такі як труднощі знаходження місця, для життя, дуже поширені. Вони добре відомі, але не дивлячись на це люди продовжують переміщатися. Мені дуже хотілося дізнатися про їх мотивацію в умовах реальних труднощів.

Одним з останніх прикладів, повідомлених пресою і новинними агентствами Казахстану, є потонули кораблі з мігрантами на борту в районі острова Лампедуза в Середземному морі. [1]

Ця ситуація показує, що мотивація до міграції, незважаючи на всі ризики повинна бути дуже сильна. Які причини? Чому ці люди так відчайдушно намагаються переселитися? Я хотів би дізнатися відповіді на ці питання.

Це є причини вибору даної теми.

2. Зміст

Історики і географи вивчили тему міграції та відзначили, що люди переміщалися між країнами і континентами протягом багатьох тисячоліть. [2] Міграція, була, важливою особливістю людської поведінки в минулому.

Міграція триває і сьогодні, і є багато людей, які переїжджають в нові країни або нові місця в межах своєї власної країни. Нещодавно Організація Об'єднаних Націй опублікувала статистику моделі міграції. (Організація Об'єднаних Націй, 2013) Ці статистики в даний момент підсумовуються.

Все більше людей проживають за кордоном, ніж в будь-який інший час в минулому. У 2013 році 232 млн. Чоловік або 3,2 відсотка населення світу були міжнародними мігрантами, в порівнянні з 175 млн. У 2000 році і 154 млн в 1990 році.

В даний час найбільш великі групи, які проживають за межами своїх країн, є азіати і латиноамериканці. У 2013 році, азіати склали найбільшу групу, яка складала близько 19 мільйонів мігрантів, які проживають в Європі, близько 16 млн. В Північній Америці і близько 3 млн. В Океанії. Мігранти, які народилися в країнах Латинської Америки і Карибського басейну, є другою за величиною групою, більшість (26млн.) Якої живе в Північній Америці.

У 2013 році вихідці з Південної Азії були найбільшою групою міжнародних мігрантів. З 36 млн. Міжнародних мігрантів Південної Азії, 13.5 млн проживали в країнах-виробниках нафти в Західній Азії. Міжнародні мігранти з Центральної Америки, включаючи Мексику, представляють ще одну велику групу мігрантів. Близько 16.3 млн. З 17.4 млн. Мігрантів Центральної Америки проживали в США.

Європа і Азія разом були домом для майже двох третин усіх міжнародних мігрантів у всьому світі. Європа залишається найпопулярнішим місцем з 72 млн. Міжнародних мігрантів в 2013 році, в порівнянні з 71 млн. В Азії. Починаючи з 1990 року, в Північній Америці спостерігався найбільший приріст абсолютного числа міжнародних мігрантів, додавши, 25 млн., А також був визначений найшвидший ріст за рахунок мігрантів на 2,8 відсотка в рік.

У порівнянні з іншими регіонами, Азія зазнала найбільше збільшення міжнародних мігрантів з 2000 року, додавши близько 20 мільйонів мігрантів за 13 років. Пан Уілмоз сказав: "це зростання відбулося через збільшення попиту на іноземну робочу силу в країнах-виробниках нафти Західної Азії і в країнах Південно-Східної Азії з постійно зростаючою економікою, таких як Малайзія, Сінгапур і Таїланд. (Організація Об'єднаних Націй, 2013 роки рік )

У 2013 році майже половина всіх міжнародних мігрантів проживали в 10 країнах, як показано в таблиці нижче.

Таблиця 1 - Десятка найбільш популярних країн серед мігрантів

Країна  Число мігрантів проживають в країні
 США  45,800,00
 Росія  11,000,000
 Німеччина  9,800,000
 Саудівська Аравія  9,100,000
 ОАЕ  7,800,000
 Великобританія  7,800,000
 Франція  7,400,000
 Канада  7,300,000
 Австралія  6,500,000
 Іспанія  6,500,000

Більшість міжнародних мігрантів є в працездатному віці від 20 до 64 років, близько 75% від загальної чисельності мігрантів. Це значно вище, ніж відсоток загального населення, де частка людей у ??працездатному віці становить 5%.

Оскільки більшість мігрантів перебувають у працездатному віці, найменше число з них складають молоді мігранти у віці до 20 років. Крім того, у багатьох країнах, діти народжені від батьків іноземного походження не реєструються в якості міжнародних мігрантів. Отже, діти складають лише 15 відсотків мігрантів їх 35 загальної чисельності населення. Однак дані статистичні дані можуть бути неточними.

Літні мігранти у віці старше 65 років складають близько 11 відсотків усіх мігрантів в світі. Багато з них живуть в країнах поселення протягом десятиліть. У розвинених країнах число літніх мігрантів збільшилася з 11 мільйонів у 1990 році до 18 мільйонів у 2013 році.

Приблизно половина всіх міжнародних мігрантів становлять жінки, проте існують значні відмінності між регіонами. У той час як 52 відсотків усіх мігрантів на півночі складають жінки, на їх частку припадає лише 43 відсотків на півдні. На історичних родовищах міжнародних мігрантів, наприклад в Європі і Америці, як правило, проживають більшу частину жінки. Однак число чоловіків-мігрантів значно перевищує число жінок в країнах Азії і Африки, де міграція часто є меншою тривалості, і де умови життя і праці створені переважно для чоловіків, ніж для жінок. Наприклад, мігранти, що працюють в гірничодобувній, нафтовій та будівельної промисловості.

Біженці становлять лише найменше число мігрантів, які нараховують 15700000 або близько семи відсотків від загального числа міжнародних мігрантів в 2013 році. Майже дев'ять з кожних десяти біженців в світі живуть в країнах, що розвиваються. Найбільше число біженців є вихідцями з Азії (10400000), а потім Африки (2900000) і Європи (1500000).

Дані статистичні дані ООН показують, що міграція продовжує розвиватися. Вони також припускають, що багато людей мігрують з економічних причин, яким є пристрій на високооплачувану роботу для підвищення доходів. Деякі з них є біженцями.

Коли люди змінюють місце проживання вони часто переїжджають в інші країни або міста, оскільки тут у них є можливість знайти роботу. Таким чином, дане дослідження розглядає досвід мігрантів. Проведене дослідження виявило причини міграції, якими є відразливі і які залучають фактори. (Loiselle, 2013) Даний посібник включає в себе контрольний список проведеного дослідження.

Однак ці статистичні дані не виявляють основну причину міграції, а тільки дають деякі закономірності і тенденції в міграції. Щоб виявити причини і отримати додаткову інформацію про досвід міграції у людей, необхідно отримати якісні дані і з'ясувати, що думають мігранти. І це буде метою дослідження.

цілі

Статистика і заголовки в ЗМІ можуть дати деяку попередню інформацію до питання про міграцію, але вони ні в повній мірі пояснюють причини міграції з точки зору людей, які вирішили поміняти місце роботи і проживання. Працюючи в школі і з власного інтересу, я захопився питанням про міграцію і знав, що причини міграції можуть бути досить складними. Тому метою дослідження було з'ясувати причини переїзду з точки зору мігрантів.

Основними питаннями дослідження були:

- Які основні причини міграції?

- Чому люди переїжджають в міста?

метод

Були два основні методи дослідження в даній роботі. По-перше, були проведені деякі попередні дослідження на вторинних джерелах про міграцію в цілому і, по-друге проводилося первинне дослідження, а саме інтерв'ю з непідготовленими питаннями (навідними) серед місцевої громади іммігрантів.

Попереднє дослідження було націлене на отримання інформації про закономірності й тенденції міграції, щоб зрозуміти проблему міграції в цілому і перевірити, що моя думка про збільшення зростання міграції був точний. Даний метод був використаний з особистого досвіду, будучи свідком даної проблеми в нашому місті. Попереднє дослідження було зроблено з використанням Інтернету, головним чином тому, що це було практично набагато простіше, ніж використання ресурсів з бібліотек. Більш того, доступ до інтернету в школі і вдома був набагато краще, і інформація була більш доступною.

Виявлення досвіду людей і сенсу, який вони надають в свої дії і життя, як правило, є найкращим методом, який змушує людей «говорити самих за себе». Дослідження може отримати інформацію поверхнево, а також і поглиблюватися. Вони можуть розповісти свою історію своїми словами. Це допомагає досліднику, розглядати питання з їх точки зору - побувати «на їх місці». Тому, проведеним методом був інтерв'ю з непідготовленими питаннями (навідними, питання, що випливають з відповідей респондента).

Інтерв'ю було проведено серед шести осіб різних вікових категорій і статі, а також з різних сімей і професій. Даним методом було показано, що інтерв'ю передбачається проводити серед різних категорії людей. Інтерв'ю, був проведений в їхньому будинку в спокійній обстановці, оскільки вони були друзями моєї сім'ї. Мої батьки вийшли з пропозицією організувати інтерв'ю, і зв'язалися з ними для отримання дозволу до організації інтерв'ю, що сприяло безпечного дослідження.

Учасники були попереджені, що інтерв'ю буде конфіденційним, і що результати будуть записані на магнітофон. Всі респонденти дали згоду на такий вид запису.

Непідготовлені питання інтерв'ю керувалися наступний перелік тем, але питання залишилися відкритими, так щоб можна було б вивчити досвід, причини і мотиви для міграції в повному обсязі.

У плані дослідження було заплановано зібрати учасників з різних країн за допомогою інтернету, з використанням інтернет-спільнот Азії. Однак, дозвіл зв'язатися з людьми було відмовлено від лідера організації хостинг спільнот. Це було через побоювання з приводу конфіденційності, дискримінації та забобонів щодо іммігрантів, які це пережили. Люди відчували себе уразливими, і тому не хотіли взяти участь. Також було запропоновано знайомим провести дослідження, але вони також відмовилися через те, що воно могло зайняти занадто багато часу. І до того ж інформація, отримана від моїх знайомих могла б бути не об'єктивною.

Результати дослідження описані нижче

Таблиця 2. Перевірки лист непідготовленого інтерв'ю

Результати неструктурованих інтерв'ю | результати