Головна

Здоров'я.

  1. Питання I. Загальні поняття про здоров'я.
  2. Здоров'я.
  3. Здоров'я.
  4. Здоров'я.
  5. Здоров'я.
  6. Здоров'я.

У розкладах на здоров'я руна Урус каже, що природа сама робить свою справу, і ні від вас, ні від лікарів уже нічого не залежить. І такий розклад на здоров'я скоріше позитивний, ніж негативний. Хоча багато в трактуванні розкладу з руной Урус залежить від оточуючих рун.

Урус перевернута.

У разі випадання в розкладі цієї руни в перевернутому вигляді, можна сказати, що ви не тільки не контролюєте ситуацію в цілому, але і в принципі не маєте сил, і навіть найменших шансів для цього. Іноді руна говорить про те, що людина «махнув рукою» на те, що відбувається і пустив все на самоплив. Якщо така руна позначилася в вашому розкладі, але все йде не дуже погано, то після закінчення ситуації вам рекомендується поїхати відпочити, або просто деякий час провести на самоті, щоб набратися сил і багато чого обміркувати.

Бізнес. | Особисте.


Додатки 229 2 сторінка | Додатки 229 3 сторінка | Додатки 229 4 сторінка | Любов і сексуальна магія. | Захист. | Нові починання. | Перемога. | Здоров'я і благополуччя. | Подорожі. | Що таке рунічне ворожіння, відмінності від інших гадательних систем. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати