Головна

Кондак 6 11 сторінка

  1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

Я кличу до Тебе, Великий Батько Світів і істоти кожного, всеодухотворяющім могутністю своїм, зміцни світлове тіло ангела - направителя душі моєї, щоб допоміг вигнати з провідників свідомості Іскри Присутності Я Є демонічна істота духовного невігластва, втілюється активністю своєї руйнує і отруйна свідомість моє, щоб шукане не набув свого безсмертя в Вічності, і наставив душу мою на ходіння в Світі Слави Твоєї, Всемогутній!

Несповідимі Волею своєю, направ душі моєї ангела Мудрості, щоб воскресла в Потаємне усвідомлення своєї істинної буттєвості і пробудив устремління до набуття Вищого Розуму!

Батько Миру, Світло Всеодухотворяющій, Ти Єдиний у всьому є і Волею Твоєї все виповнюється!

Живи в мені! Провадь в мені! Наставляй наказую в мені!

І нині, і повсякчас і на еони Світу прийдешні!

Так було спочатку, так виповнюється нині, так буде на віки вічні!

Амінь!

Благання про звільнення душі від демонів духовної сліпоти.

О, Цариця Небесна чоловіків, Всеблагодатная Мати живих, Сподівання перейшли, Розчулення відданих, Радість скорботних, Путеводительница заблукалих!

О, Светлейшая Утішниця, Небом мені послана на спасіння, не покинь мій незрілий дух у випробуваннях посилає Владиками Розуму і Особливості душі моєї, в ім'я її пробудження і звільнення з Кругів Спокути, із зон митарних, зі світів Майї і Хаосу.

Але подай їй, Всемилостива Мати Пана мого, надію на порятунок і життя вічне, в Мирах Світла і Радості, збережених покровом Райського Саду!

О, Пречиста, що простягнув Покрова Любові своєї над світом, скоропомощніца і Життєподательниця всім Чоловікам і Жінкам Рода Адамова, хто закликає Тебе в Молитвах своїх і вірує в цілющу милість від Тебе спадну, в хорі їх голосів почуй і душі моєї зітхання: застеляють слуги гордовитість Світ реальний туманом ілюзії, тримають душу мою в невіданні, засліпили їй очі духовні, захоплюють в світи страждання обіцянками і обіцянками солодкими, а якщо не сприймає вона обіцянки, отруюють сумнівами і страхами!

Стомилася душа моя по Обителі Отчою, - наділи її Благом Прозріння, щоб побачили очі духовні Шлях єдиний Творцем заповідано, щоб душа моя, ведена Променем Закону Отця Небесного, здійнялася над прахом і тліном і повернулася в свою Вітчизну!

Так було на початку, так виповнюється нині, так буде в тисячоліття Світу прийдешні!

Амінь!

в) Благання про набуття могутності Конкретного Знання.

Господи Ісусе, Сину Божий, Натхненник чоловіків істинний, безприкладним Подвигом Прощення свого, що вказав Шлях мужам і дружинам роду Адамова до Обителі Отчою, до світів, наповненим сяйвом Слави Творця всеедіной!

На Тебе, Всевишній, уповаю напередодні непорушних змін і воскресіння богоосознанія істоти кожного.

Пошли, Цар Милостивий, душі моєї просвітляючий потік Конкретного Знання, як Світло від Світла Тобою придбаного Досвіду Духотворенія і самотворення, про те, як жити в Гармонії і Світі з усіма створеними Великим промислом царства і, неухильно дбаючи за моральне перетворення свого буття, примножувати достаток блага і Радості в Вічносущого Світовий Реальності!

І нині, і повсякчас і на Еони Любові прийдешні!

Так було на початку, так виповнюється нині, так буде на віки вічні!

Благання про воскресіння усвідомлення істинного істоти і цінності життя.

Отче Наш, Владика розуму і почуттів моїх, Путівник Істинний душі і Світло всеедіной, оживив разом Світ і одухотворити Внутрішнє істоти кожного!

Ти Єдиний у всьому Єсмь і по Волі Твоєї все виконується, і з Любов'ю Твоєї сходить Достаток і Процвітання і Всевишнього Милість Твоя дарує Надію кожному творінню Твоєму!

Ти Единосущие Цар Миру, Справедливий і Праведний, нині Сподівання моє!

Допоможи, допоможи усвідомити священна істота Потаємного Духовного Знання і відокремити в свідомості душі моєї перлини Вищої Істини від піщинок ілюзії, привнесених спокусник і заплямовувався розум мій земний, воскреси цілісність сприйняття Єдиного Світу, створеного велінням Твоїм, і Реальності, Буття якій направляється Законом Твоїм!

Нехай осяє мене, як Світло блискавки, дотик Істини Твоєї, та воскресне у Внутрішньому моєму усвідомлення Вищої Мудрості Буття, й висловить захоплення душа моя Вічністю Твоєї і буде прагнути стати виразом Любові Твоєї, і нині і повсякчас, і на Еони Світу прийдешні!

Так було на початку, так виповнюється нині, так буде на віки вічні!

Амінь!

г) Ти Господь мій, Блаженство моє!

Ти, Господь мій, Блаженство моє і Любов моя!

Як безмежно Милість Твоя й Нескінченні Твої Досконалості!

Це було зі мною: На світанку, пробуджена хором птахів, що підносять Тобі світлі гімни, я побачила як сонячний промінь, ніжно цілує ще сплячу троянду, і вона, підіймаючись від сну, посміхалася Променю, розкривала обійми своїх пелюсток для коханого свого, і вмивалася росою , і тисячі веселок спалахували на трепетному тілі її.

І я дізналася Тебе, я побачила Світло Твій в Сонячному Лучі і в пробуджує Розі, і я прославив Тебе в своєму серці, Господь мій, Блаженство моє і Любов моя!

Як безмежно Милість Твоя й Нескінченні Твої Досконалості!

Це було зі мною: Опівдні, я стояла на вершині пагорба, блакитна чаша Неба перекинулася наді мною і легкі, що пливуть у височині хмари, були крилами янголів, ширяють над землею, і я почула тисячі голосів, які наповнюють весь простір, це запашний вітерець співав пісню піснею, прославляючи Тебе, і той світ, який Ти наповнюєш Присутністю своїм!

І я дізналася Тебе, я побачила Світло Твій в Крилах Хмари і в пісні Вітру і я прославив Тебе в своєму серці, Господь мій, Блаженство моє і Любов моя!

Як безмежно Милість Твоя й Нескінченні Твої Досконалості!

Це було зі мною: На березі річки я спостерігала, як завершує свій небесний шлях втомлене за день сонце, як кольоровими спалахами вогню палає лінія горизонту і повільний потік води, увібрав в себе всі барви заходу і наповнився їх чистотою і гармонією кольору, і велика нега спокою поєднала в обіймах своїх Небо і Землю.

І я дізналася Тебе, я побачила Світло Твій у фарбах Занепаду і в плавній течії Річки, і я прославив Тебе в своєму серці, Господь мій, Блаженство моє і Любов моя!

Як безмежно Милість Твоя й Нескінченні Твої Досконалості!

Це було зі мною: Літньої північчю, кинувшись до спокою сознанья, я милувалася величчю сплячого моря, весь простір було пронизане мерехтливим світлом місяця, і дорогоцінні розсипи далеких світил встеляли темно - синій оксамит небес, хвилі тихо зітхали на підніжку моїм, і в їх зітхання я почула повість про далеких таємничих країнах, де проявлено багато красот і чудес і в душі моїй прокидалося передчуття нових подій.

І я дізналася Тебе, я побачила Світло Твій в мерехтінні Небесних світил і в Велич Сплячого Моря, і я прославив Тебе в своєму серці, Господь мій, Блаженство моє і Любов моя!

Як безмежно Милість Твоя й Нескінченні Твої Досконалості!

Кожна мить Буття, Ти чиниш свій Образ в творіннях своїх, наповнюючи їх Світом і Благом своїм, пробуджуючи в творах своїх устремління до Світла!

Про як багато Любові, там де Ти! Як великий і прекрасний Закон Твій і План творення!

д) Медитація «Сад Марії»

Прийміть зручне для медитації положення.

Внутрішнім духовним поглядом перегляньте всі органи і системи свого організму, розслабляючи і звільняючи оні від всіх напруг і енергетичних затискачів.

Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, зосереджуючи всю свою увагу на затвердження:

«Я Є Променистий Світло безмежності,

Я Є Безмежний Променистий Світло! »

З глибини своєї пам'яті витягніть безцінну перлину прекрасного досвіду, коли ви проживали найвищі і просвітлені стану любові: це можуть бути миті непереборне радості, досконалої гармонії, або всеосяжної ніжності.

Сонастройтесь і увійдіть в резонанс, знову і знову проживайте, зафіксовані в Світлових кільцях вашого каузального тіла просвітлені, прекрасні стану Божественності.

Знайдіть себе і затвердите - у всеосяжній і всепоглинаючої гармонії, в моменті першого визнання любові, в моменті, коли душа стикнулася з красою світу, створеного для нас Великим Небесним Отцем Альфою і Всемилостивого Небесної Матір'ю Омегою.

Благословіть ці доленосні, зцілюють душу миті.

Дозвольте собі знову стикнутися, ототожнити з високодуховними станами Світла і Добра і стати їх втіленням «тут і зараз», - виявленим могутністю Любові, яке виростили в серці своєму за час, дароване Вічністю, щоб Сонячна Душа, Коя і є ваше справжнє безсмертне духовне істота , знайшла свій унікальний досвід створення і творіння Єдиної Світової Реальності і пошліть Променистий Світло Подяки свого в Духовний першовитоків безмежності.

Відчуйте, як все Простір радіє цій зустрічі з Вами, як Любов Всетворца простягнула до Вас свої Лучики через Таємне всіх форм і всіх станів Єдиної Божественної Життя.

Вберіть цю Любов кожним електроном, кожним атомом, кожною клітинкою Присутності свого.

Як багато Любові втілено в цьому світі, - цей світ і є втілення Любові, і як довго ми залишаємося закритими для Любові, бо ховаємося від Справжньою Життя в Любові за свої проблеми, за свої невдачі, за свої комплекси.

Як мало треба, щоб відчути себе люблячими і коханими, іноді досить і миті, як багато треба, щоб відчути себе люблячими і коханими, іноді не вистачає і Вічності.

Улюблені, Всю Любов, яку зараз знайшли в своєму серці, пошліть нашої Неньки-Планеті. Подякуйте її за даровану можливість жити, дихати, творити і радіти самому житті.

Слава Богу за все! Слава Богу!

Зусиллям Волі і устремлінням серця, використовуючи могутність своєї Сонячної Душі в аспекті Художнього Мислення, візуалізують ікону Богородиці «Розчулення».

Зосередьте на ній всю свою увагу і вона заповнить ваше внутрішнє простір, відчуйте дивовижну, притягальну силу цього образу.

Серцем прийміть Поклик і подумки зробіть крок вперед.

Ви як через Врата, світи з'єднують, пройдете крізь полотно ікони в Блискучий Світло і опинитеся в дивовижному саду, в якому цвітуть тисячі троянд, насичуючи весь простір, своїми щонайтоншої, запашними ароматами.

Ідіть по стежках цього прекрасного, що відкрився для вашого Істинного, саду. І в цій подорожі Ви обов'язково зустрінетеся з Найвищими Просвітленими істотами, службовцями на Лучі Матері Марії, забезпечуючи ефективність Молитви Святої Вервиці.

Хто з них сьогодні прийде на зустріч з Вами, вдивіться уважно, станьте Справжнім Божественним Спостерігачем і тільки споглядайте, щоб не прийняти бажане за дійсне.

Чи буде це сама Богородиця, або Архангел Уззіїл явить вам свій осяйний лик, а може бути Рафаїл постане перед вашим Внутрішнім поглядом, одягнений в сяйво Смарагдового Полум'я, або хтось із Святих подвижників Небесної Русі відповість, явивши свій образ, на поклик душі вашої, і ви маєте первородні право і можливість, обумовлені Великим Законом, під час цієї медитації поділитися з ними всіма своїми проблемами, розповісти про завдання, які вирішуєте зараз, має право просити їх поради і допомоги.

І ви обов'язково отримаєте відповідь, чи то відразу під час медитації, то чи в найближчі дні та години, через ті знаки та чуда, одкровення, які прийдуть до вас з простору.

Подякуєте променисто, і, низько вклонившись Високим, повертайтеся в Блискучий Світло, в якому поступово проявляється образ ікони «Розчулення», пройдіть через Врата, світи з'єднують, віддавши уявний наказ, щоб вони закрилися за вами.

Слава Богу за все, слава Богу!

Амінь і в добру путь!

Алхімічна духовна практика резонансного Співналаштуємося активності Центру Аджна і активності Зоряного Будинку Рака.

(Аджна прояви Всесвіту)

Займіть зручне для медитації положення і зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, що дозволяють вам досягти розслабленого стану.

Зосередьте всю свою увагу на ритмі биття свого серця і подумки уявіть, як в Центральному Чакраме займається яскраве сонце.

Всеблагодатное тепло, що виходить від його променів, дарує вам відчуття досконалого спокою і безмежного блаженства, і ви, з вдячністю занурює свою свідомість в цей вечносущий оживають вас зсередини Світло, і розчиняється в ньому, стверджуючи у Внутрішньому своєму наступну формулу:

Я Є Променистий Світло безмежності,

Я Є Безмежний Променистий Світло ...

У своїй уяві намалюйте наступний мислеобраз:

Теплої літньої ночі ви стоїте посеред сплячого луки, свіжий аромат квітучих трав наповнює весь простір і ви з задоволенням і вдячністю вдихаєте запашні потоки, що направляються світлими духами стихії повітряної.

Ви звертаєте свій погляд вгору і ... завмирає від захвату!

Величний купол зоряного неба розпростер над планетою свої обійми.

Як урочистий плавний порядок руху галактик, зірок і комет, скільки гармонії і світла присутній в створеному Великим Промислом Світі.

Про Святе Таїнство Єдності - сама Вічність дивиться на вас очима далеких світил, і безмежне блаженство наповнює все єство ваше, і ви відчуваєте, як незримий струмує потік любові, що виходить із Центрального Духовного Серця Всесвіту, омиває кожен фізичний елемент вашим тілом і воскрешає первородну чистоту і красу душі вашої.

На темно - фіолетовому оксамиті небес, прямо у вас над головою, алмазами та перлами виблискує Сузір'я Рака, виливаючи в усі світи і сфери прояву безмежної потік енергії смарагдово Світу.

Ви всім свої істотою прагнете йому назустріч і озвучуєте в простору свій Поклик:

Я вступаю на алею Світу, що веде до Зоряному Будинку Рака, і прошу його Ієрархів про підключення мого Внутрішнього Христа до галактичних Джерела Зцілення.

Так засяє Богопламя Зцілення в Священної Чаші, яке береже Істинне мого безсмертного духовного істоти, наділяючи свідомість Внутрішнього Будди - Христа божественним даром звільняти тіла Присутності всіх богореальних істот цього Всесвіту від сторонніх програм розвитку і сутностей - носіїв оних, воскрешати первородний образ зовнішніх провідників свідомості Іскри Я Є , допомагати кожному індивідууму, що знаходиться в процесі самоусвідомлення своєї потаємної божественної природи, знайти цілісний погляд на світ, розпізнати космічну місію і призначення свого жізнепотока і свого Почала на всіх Планах Буття і у всіх ієрархів і цивілізації единосущие.

Ом! Оеаохоон Пакаклетус Суу!

Візуалізіруем, як спадний, з Галактичного Джерела Зцілення, потік смарагдового Світу, розширюючись і посилюючись, досягає вашої Сахасрара і по сушумне наповнює всю енергосистему, стати на якір в енерго - центрі Аджна.

Починаємо наживання і трансформацію у Зовнішній простір Присутності свого, викликаного з Центру Галактики високовібраціонного потоку енергії, що несе в собі - високоморальна Досвід Богопроявленія, досягнутий ієрархії Рака.

на вдиху: Вбираємо в Центральний чакри спадний потік Галактичного Богопламені Зцілення.

на затримці: Окармліваем цією енергією свої Правила Світло, насичуючи і підвищуючи його еманації.

Проживаємо просвітлені стану, викликані активністю Високого Луча.

на видиху: Проживають стану видихаємо в центр Аджна і, далі, через сферу Центру трансформуємо у Зовнішній простір Присутності свого.

на затримці: Візуалізіруем, як під впливом повітря, що видихається потоку трансформованої енергії, відбувається посилення світіння енергоцентру Аджна, а в зовнішньому просторі Присутності кожна частинка проявленого світу воскресає і займається немеркнучим Світлом Галактичного Зцілення.

Проживаємо просвітлені стану, народжені в момент уособлення з якостями і властивостями Високого Луча.

Тривалість дихання - не менше 15 хвилин.

Дяка.

О, Могутні Космічні Істоти, що представляють ієрархії і Цивілізації Зоряного Будинку Рака - Центру Аджна прояви Всесвіту, дякую і славлю вас думкою, почуттям і словом, за милість, явлену моєму Істинного Духовному суті в ім'я самотворення їм свого індивідуального Свідомості Будди - Христа і розвитку його у Вічність і Нескінченність, на виконання Великого Закону Еволюції і під Благо Співдружності і Братства всіх форм і станів Божественного Життя, творили єдине просвітлене буття в безмежності Міров, проявлених невідбутність Потоком Любові Великого Архітектора.

Алілуя Вам, Високі!

Алілуя Вам, Променисті!

Алілуя Вам, Світло Зцілення в Простору Несучі!

Амінь!

Алхімічна духовна практика очищення, відновлення, посилення і розвитку енергоцентру Аджна при роботі з Світом Ароматов.

Для очищення і активізації даного Центру Владики Світу рекомендують використовувати ефірні масла Доедра, ялівцю і Фенхелю

.

кедр - прискорює і підсилює процеси зцілення, відновлення і поновлення, як енергосистеми, так і біохімічного організму людини, воскрешає благородство думок, зміцнює намір до морального преображення.

ялівець - сприяє розпізнаванню брехні і підсилює її неприйняття, воскрешає усвідомлення свого істинного первоестества і вірність своїй духовній природі, дарує можливість, використовуючи могутність конкретного знання, знайти гідний вихід з будь-якої ситуації, розвиває такі гранечкі Божественного «Образа Себе» як тактовність, благородство, честь і доблесть .

фенхель - дарує індивідууму можливість звільнитися від неосвічених суджень своєї особистості, всіх її помилок щодо справжньої суті істот і явищ, присутніх в її внутрішньому і зовнішньому просторах, як наслідок, уникнути помилкової оцінки і несправедливих висновків, наслідком яких стає спокутний урок богоосознанія, сприяє розширенню свідомості за допомогою вміщення нового знання, з метою втілення оного в свій індивідуальний Досвід Богопроявленія.

Використовуючи рекомендації, дані в розділі «Центр Свідомості Муладхара», в аромалампу накапати 5 - 7 крапель обраного вами ефірного масла, запаліть свічку і займіть зручне для медитації положення.

Зверніться з наступним закликом до елохімом Сетху:

«Улюблений Небесний Управитель Богопламені« Аромати Садів безмежності »на виконання Закону Еволюції і Ідеї Єдності Співробітництва та Братства всіх жізнепотоков, під час цієї медитативної практики, дозволь душі моєї, кинулася до самотворення індивідуального Божественної Свідомості Я Є, відвідати твою Ефірну Священообітель, розташовану над Теллявівом , і допоможи звільнити Божественне Істота Чакри Аджна від руйнівного демонічного присутності, і воскресити первородну чистоту, божественні властивості, якості і могутність шуканого!

Во славу Всетворца! Здійсниться! Амінь! »

Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, зосередивши всю свою увагу на ритмі дихання.

Слідом за цим, уявіть, як в середині вашої грудей загорілося яскраве сонечко і дозвольте променистому світлі, від нього виходить, наповнити все ваше істот.

Відчуйте легкість у всіх органах і системах вашого біохімічного організму і даруйте можливість єдиному потоку прекрасної музики і запашного аромату перенести ваше Свідомість, в більш повній свободі тонких тіл, в дивовижний Храму Небожителів - Священообітель Елохіма Сетха, що наділяє кожне якість Духа Святого своїм неповторним запахом.

Візуалізують наступну картину:

Ви перебуваєте в величезному залі. Весь простір, вас оточує, переливається чудовим світлом.

Прямо перед вами - Чаша, до країв наповнена який - то мерехтливої ??субстанцією, що виливають аромат Кедра (Ялівцю, Фенхелю), і ви подумки і всіма своїми проживання доброжеланія, звертаєтеся до сутностей Конкретного Знання і Цілісного Погляду на Мир своїм Союзом представляє Божественне Істота - чакру Аджна:

«Улюблені Космічні Істоти Конкретне Знання та Цілісний Погляд на світ, прийміть дар Великої Матері, зміцните ароматом Кедра (Ялівцю, Фенхелю), смородом Садом безмежності, своє світлове могутність, реалізуючи утроби право розвиватися в Вічність і Нескінченність»

Слідом за цим ви зосереджує всю свою увагу на ароматі Кедра (Ялівцю, Фенхелю), занурюєтеся в нього і дозволяєте наситити кожен електрон, кожен атом, кожну клітинку вашого істоти, внутрішньо проживаючи всю гаму цього ароматного запаху.

Після того як ви досягли стану повного розчинення своїх мешкань в цьому неіісякаемом потоці ароматів, починаєте циклічне дихання:

- Ви робите повільний і глибокий вдих, кожною клітинкою своєї істоти вбираючи аромат Кедра (Ялівцю, Фенхелю);

- на кілька секунд затримуєте дихання, проживаючи стану несповідимі блаженства від зіткнення з цим потоком запашного аромату;

- Робите повільний і рівний видих, направляючи при цьому енергію видиху, наповненого ароматом Кедра (Ялівцю, Фенхелю) в чакру Аджна;

- На кілька секунд затримуєте своє дихання, визуализируя посилення світіння енергоцентру.

Рекомендована тривалість дихання 5 -7 хвилин, однак ви можете скоротити або збільшити цей цикл, керуючись своїми внутрішніми відчуттями.

По завершенню медитативної практики - Дяка.

О, Променисті Управителі Миру Ароматов: Елохім Сетх і Елої Фрезия, я дякую вам за даровану милість очищення і воскресіння світлового могутності Чакрамних Сутностей конкрктном Знання і Цілісного Погляду на Світ, що представляють енергоцентр Аджна мого справжнього космічного істоти.

Сторицею у сто нехай Господь зробить вам всюдисущий Світлом Любові своєї за вашу благословенну жертву, покладену на Вівтар Вічності.

Амінь.

Мантра для відновлення енегоцентра: ТА ХА (читати 4 рази вголос)

Центр Свідомості Зебо - чакра:

Шуканий Центр відповідає за стан сфери сполучення формованої реальності Сонячної Душі з Реальністю Фізичної Октави Планети Земля, як Сфери Присутності Божественної Свідомості Я Є.

Поле - свідомість шуканої сфери сполучення формують Елементи і Стихії Часу і Сенсу.

Енергоцентр Зебо - Чакра приймає енергію 11 - ого Аспекту Духа Святого - Луч Богоосознанія і Богореальності.

Колір Луча: смарагдово - золотий.

Мантра, що дозволяє активізувати енергоцентр: «Дам - Ци».

Божественні Істоти, які стоять на сторожі Еталону Якості в аспекті Богопламені 11 Луча:

Хера Богоосознаніе, Херувим Богореальность.

Еволюційне призначення і божественні можливості Богопламені, прийнятого Енергоцентр Зебо - Чакра дозволяють:

1) оволодіти могутністю боговидіння істинної суті усіх істот, явищ і процесів, що відбуваються у Внутрішньому і Зовнішньому просторах Присутності індивідуальної Душі;

2) визначити Крапку Буття своєї свідомості, і ту сходинку ієрархічної Сходи Світобудови якої шукана соотвечает;

3) окреслити пріоритетні напрямки своєї індивідуальної сутнісної активності, щоб максимально і ефективно для еволюції свого триєдності душ використовувати даруються понад енергію і час;

4) розвивати і розширювати поле Божественної Свідомості своєї душі за допомогою вміщення нових граней Вічносущого Істини, соотвечающей Реальності Належних Планів Божественного Буття, досягнення їх еталонних станів і набуття нової Перспективи еволюційного Сходження.

Результат дискваліфікації чистоти Богопламені 11-го Луча:

На тілі енергоцентру Зебо - Чакра формується нізковібраціонний наріст - відбитий демонічний двійник, іменований антічакрой Лілітала.

Антічакра Лілітала, брудно - болотного кольору, з'єднує індивідуальну душу з відбитими реальностями астрального плану Землі, які називали «світами Вищої Духовної Ілюзії».

У польових структурах Людини суті, формують свідомість антічакри Лілітала, притягують все кармічні ситуації, пов'язані з подальшим викинь індивідуумом свого шляху розвитку.

Демонічні Іерофант, що представляють Сутевой програму спотворення (дискваліфікації) Божественного Якості Луча:

Демон - Спокусник Забуття,

Демон - Звабник Ілюзія.

Характеристика кармічних ситуацій і проблем, викликаних ініціює активністю шуканих Іерофант:

- Оману, що стосується реальної оцінки своїх сил і здібностей і істинної ролі у вашому житті оточуючих людей і істот;

- «Вінець безшлюбності», як наслідок ілюзії щодо природи свого Почала;

- Алкоголізм і наркоманія;

- Нав'язливі і маніакальні стану;

- Кумірство і самозакоханість;

- Необгрунтовані довірливість і очікування, що перетворюють людину в жертву обману і самообману;

- Крах мрії і ідеалів, які не соотвечающіх моральним законам Божественного Буття і Точці Буття Свідомості душі;

- Ймовірність загибелі в результаті неконтрольованої залежності;

- Ймовірність стати жертвою, або поводніком ідеалів особливо витонченої жорстокості.

Характеристика божественних якостей 11-го Аспекту Духа Святого і його дискваліфікації:

1. БОГООСОЗНАНІЕ (БОГОСОВЕРШЕНСТВО), як Луч одухотворяє Світу Великого Єдності, є Критерієм Безумовною Любові.

Завдання Особливості, спрямованої до осягнення досвіду в аспекті шуканого Луча, полягає в розширенні свого Свідомості до енерго-інформаційних кордонів Еталону Октави свого Присутності, як Сфери Присутності Божественної Свідомості Я Є, в діапазоні еманацій духоматерії і в повній відповідності з Божественними Якостями, визначальними Божественний План даної Октави, від Ідеалів Форми до Ідеалів Духа.

Кожна сутність, що розвивається в анналах Вічного, не має можливості Перехода на нову Ступень Розвитку, що не вмістивши Досвід і відповідне Божественне Якість Попередньою, т. Е. Не реалізувавши Індивідуальний План Октави у всіх Сферах її Реальностей.

Еволюційний розвиток Богоосознанія кожної Сутності полягає в засвоєнні і застосуванні спускаються по Променю ієрархії Божественних Знань - Енергії Духа Святого, в піднятті Вібрацій Свідомості свого і провідників оного до Чистоти Первородного Звучання кожного Знання, як Іпостасі Істини Єдиної, і в набутті моделей поведінки, соотвечающіх Ідеї шуканих знань.

Богоосознаніе є процес відродження пам'яті пізнали гріхопадіння істот, у всіх Просторах, їм належать, у всіх октавах Вічності, про їх первородного суті, про індивідуальне Плані еволюційного розвитку, що супроводжується звільненням Свідомості оних від «Вінця Забуття».

СТРАЖ БОГООСОЗНАНІЕ володіє могутністю пов'язувати активність Іерофант Сили протиборства, іменованого Забуття.

Забуття.

Забуття є результат гріхопадіння людини в Едемському Саду Фізичної Октави Планети Земля, яке проявилося в боговідступництво і прийнятті до виконання демонічної концепції життя: «Буття визначає Свідомість». Зміна Божественного Ідеалу Розвитку на чужорідний, привела до того, що людина разотождествілся зі своєю первородного суттю, втратив Духоконтроль і Богоруководство, перестав розуміти сенс Божественного Буття і перетворився в Івана, чи не пам'ятає свого родства, переродившись в то істота, яке перестало відати, що творить в активності своєї.

Забуття є втрата людиною усвідомлення Бога в собі, несприйняття і не реагування на еманації, які виходять від Іскри Божественного Світла Я Є (Духа), що є істинною і потаємної суттю індивідуума, бо захоплення моделями поведінки, соотвечающімі демонічного порядку Буття, в якому виживає і перемагає найсильніший, стало головною причиною появи у інфікованого вірусом космозла індивідуума нижчого его Особистості, витканого з всіляких комплексів, вад, а також недосконалих звичок, рис характеру і вчинків, які формують небожественного «образ себе» індивідуальної душі, іменований Вчителями Вічності, електронним поясом «Карманойя» .

Саме цей, що містить «скорботні записи» гріхопадіння, низькочастотний пояс, густою пеленою забуття, ущільнив Свідомість індивідуума і закристалізуватися духовні органи чуттєвого сприйняття тонкого світу, не дозволяючи йому згадати про своє первоестестве, стаючи основною причиною всіх кармічних випробувань, що поринув у вир матеріальних пристрастей, душі людської.

Кондак 6 10 сторінка | Кондак 6 12 сторінка


Кондак 4 | Кондак 6 1 сторінка | Кондак 6 2 сторінка | Кондак 6 3 сторінка | Кондак 6 4 сторінка | Кондак 6 5 сторінка | Кондак 6 6 сторінка | Кондак 6 7 сторінка | Кондак 6 8 сторінка | Кондак 6 9 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати