Головна

Формування Антіцентров - як результат протиправної активності людини.

  1. B) Аналіз і результати
  2. I. Аналіз досягнутих результатів та існуючих проблем
  3. I. Деякі відомості про радіоактивність
  4. I. Формування статевої самосвідомості
  5. II етап Розрахунок фінансових результатів
  6. II. Формування стереотипу статеворольової поведінки

«Усі тіла - свідомості людини, будучи енерго - інформаційними полями, мають різну частоту вібрацій, що знижують свій частотний діапазон звучання від вищих духовних тел до нижчих, що складається з фізичних елементів, і володіють своїми фокусами - чакрами, По суті своїй є спресованими знаннями про ті чи інші Божественних Моделях Поведінки, яким судилося стати сенсом життя втіленої сутності.

Кожен енергоцентр відповідно приймає енергію тільки одного божественного якості (Луча), і шукану душі, в ім'я виконання нею плану індивідуального еволюційного розвитку, за допомогою активності представників ангельських еволюцій (ангельської душі), направляє Дух (Іскра Присутності Я Є).

Присутність у духоносца 7 активних тіл, ще раз підкреслюємо - активних, свідчить про те, що його 7 активних енергоцентрів, наповнюються енергією 7 божественних якостей (Променів), без якої неможлива була б сутнісна діяльність людини!

До відома, функціональна активність елементальних тіла людини підтримується енергетикою 4 ого Аспекту Духа Святого - Луча Чистоти і Святості, коий приймає енергоцентр Муладхара, тонкого тіла - 7 им Критерієм Духа Святого - Променем Духовної Свободи і Трансмутації, коий приймає енергоцентр Свадхістана, ментального тіла - 6 им Критерієм Духа Святого - Променем Миру і Служіння, коий приймає енергоцентр Манипура, енергетичного тіла - 3 ним Критерієм Духа Святого - Променем Божественної Любові, коий приймає Центральний чакри.

Для того, щоб людина досягла свого еволюційного безсмертя і у нього сформувалися три своїх власних божественних тіла: Атмічна, будхіальное і каузальне, в польові структури духоносца направляється ще кілька Аспектів Духа Святого, серед яких: Луч Мудрості і Осяяння надходить в енергоцентр Сахасрара, щоб в внаслідок суб'єктивної сутнісної активності індивідуума проявилося тіло Божественного Сенсу (Атмічна), Луч Конкретного Знання і Цілісного Погляду на Мир надходить в енергоцентр Аджна, в ім'я створення тіла Вищої Свідомості (будхіального), Промінь Віри і Волі надходить в енергоцентр Вішудха, в ім'я здобуття індивідуум тіла вищого Розуму (каузального).

Іншими словами, усвідомлення Сутністю потаємної суті тих чи інших божественних якостей, що визначають План Розвитку Фізичної Октави планети Земля (7 активних і 5 пасивних), активізує її божественні енергоцентри, бо оні і є спресовані знання про гранічках (якостях) Любові, А устремління шуканої до набуття відповідних моделей поведінки, викликає надходження енергії (за допомогою активності ангелів), яка у разі її реалізації і формує поля - свідомості індивідуальної душі, що відроджуються свій вигляд завдяки формотворною активності елементальних духів.

Ієрархія Сил Світла неодноразово дарувала одкровення в своїх посланнях про те, що успіх в досягненні Богореалізації індивідуальної душі повністю залежить від того, наскільки вона буде зберігати вірність своєму Первородному Плану Розвитку та Іскрі Присутності Я Є - Духу, дозволивши йому керувати своєю сутнісною активністю.

В цьому випадку у Сутності формується Божественна Свідомість Я Є, а розширення оного за допомогою вміщення нового еволюційного досвіду Любові, дозволить не просто перебувати в Божественної Реальності, але і підвищувати еманації оной, що неминуче викличе еволюційне перетворення і просвітлення всіх сфер Присутності Планетарного Генія Октави, взаємодія з якими людські істоти здійснюють через свої енергоцентри.

Якщо індивідуальна душа не знайшла Божественного Сенсу Життя, а прийняла до виконання демонічні моделі поведінки, то на рівні всіх її первородних енергоцентрів, формуються антіцентри - чакри, як сутності - програми стороннього, що не божественного Буття, а устремління до їх реалізації, веде до того, що завдяки залученої божественної енергії ангелів, створюються нізковібраціонние енерго - інформаційні поля - свідомості «нижчого его» втіленої особистості, який перетворився на провідника демонічної волі, привнесення своєю активністю деформації в тіла Генія Октави, і став співтворцем «відбитого» буття ». (з послання Вчителів Світу).

ВАРТИ поріг | Методологія роботи з Божественними Правоохоронцями Порогів Свідомості.


Практики активізації енергоцентрів | Чакрамние суті - Центр Свідомості муладхарі | Егоїзм. | Меркантильність. | Потурання. | Компроміс. 1 сторінка | Компроміс. 2 сторінка | Компроміс. 3 сторінка | Компроміс. 4 сторінка | Компроміс. 5 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати