На головну
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Отримання / генерація унікального реєстраційного номера волонтера

1. I. Створити звіт Співробітники, в якому вказати табельні номери, прізвища та спеціальності співробітників фірми.
  2. Візначте, під Якими номерами вказана фактична помилка (див. Тест № 34).
  3. Вставте в логічній послідовності номери відповідей
  4. Вставте в логічній послідовності номери відповідей
  5. Вставте в логічній послідовності номери відповідей
  6. Вставте в логічній послідовності номери відповідей
  7. Вибір номера теоретичного питання

0. Виконати стандартну процедуру реєстрації.
1. Заповнити Профайл користувача.
 1.1. Якщо ви ще авторизувалися / не ввійшли на сайт, то необхідно авторизуватись в мережі JABA.RU. Для цього необхідно в поле Логін ввести ім'я користувача, а в поле для пароля (з круглими точками) ввести пароль і натиснути Enter, або кликнути мишею по посиланню увійти. Якщо ви успішно авторизувалися, то панель користувача змінить вигляд.

1.2. Праворуч від іконки з блакитним портретом з'явиться вибране вами ім'я користувача / нікнейм, нижче імені посилання Профайл. Необхідно кликнути мишею по посиланню Профайл, в результаті відкриється сторінка з формою профайла користувача.

1.3. Необхідно заповнити форму профайлу користувача в частині персональної інформації або якщо там вже містяться старі дані перечитати і при необхідності уточнити. Обов'язково треба достовірно ввести: ім'я, прізвище, по батькові, громадянство, регіон, місто, стать і дату народження. Ці дані будуть перевірятися під час видачі Особистою книжки добровольця або в інших випадках при зверненні до уповноважених органів виконавчої влади.

1.4. Після введення інформації в форму профайлу користувача необхідно прокрутити сторінку вниз до кінця форми і натиснути на кнопку Зберегти Профайл. Якщо ви все коректно ввели і дані успішно збереглися, то у верхній частині сторінки над формою профайлу користувача буде виведено системне повідомлення «Профайл успішно збережений» на зеленому тлі.

2. Створити анкету волонтера.
 2.1. Відкрити сторінку профайлу користувача (після збереження і заповнення персональної інформації ви там і повинні перебувати). Натиснути на кнопку Створити анкету волонтера. В результаті з'явиться нова вкладка на сторінці профайлу, ви в неї автоматично перейдете. Персональна інформація буде зчитана з раніше заповненого і збереженого профайлу, тут вони вже недоступні для редагування. Додатково ви побачите поля анкети волонтера.

2.2. Заповнити анкету волонтера. Вибрати відповідні позиції з випадаючих списків, заповнити поля Контактний телефон і Як я хочу і можу брати участь. Поставити внизу галочку, що підтверджує ознайомлення з Декларацією волонтерства та достовірність даних, що передаються. необхідно попередньо прочитати і осмислити текст Декларації волонтерства.

2.3. Зберегти анкету. Натиснути на кнопку Зберегти анкету внизу форми. До тих пір, поки ваша анкета не збережена, отримати номер не вдасться.

3. Отримати унікальний реєстраційний номер волонтера (унікальний номер вашого облікового запису).
 Для того, щоб отримати унікальний реєстраційний номер волонтера натиснути на кнопку Хочу отримати особисту книжку волонтера. В результаті, сторінка перевантажиться і покаже Профайл користувача. Далі необхідно перейти у вкладку Анкета волонтера, в тому місці, де була кнопка Хочу отримати особисту книжку волонтера ви побачите наданий вам унікальний номер.

• керівництво користувача,
  • унікальний реєстраційний номер волонтера

Глава 3. Фізико-хімічні методи отримання порошків | У 2015 - 2016 навчальному році