Головна

Центрування мислення.

  1. аналітичне центрування
  2. Давньогрецька міфологія. Особливості міфологічного мислення. ОСНОВНІ цикли міфів.
  3. МАТРИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: НЕ СТІЛЬКИ СТРУКТУРА, СКІЛЬКИ ОБРАЗ МИСЛЕННЯ. Крістофер Бартлет і Сумантра Гошал
  4. Приведення теодоліта в робоче положення (центрування, горизонтирование, установка труби для спостережень)
  5. Проблема вивчення продуктивного (творчого) мислення. Фактори, що впливають на успішність вирішення завдань
  6. центрування ПРИЛАДУ

Ранкові, денні та вечірні вправи в дні з 16-го по 20-й дозволять вам контролювати обидві півкулі свого мозку.

"І що тоді?" - Запитаєте ви.

"Ви центріруете своє мислення", - відповім я.

"Як це допоможе мені?" - Поцікавитеся ви.

"На вас проллється світло."

"Поясніть, що це означає."

"Ваш свідомий розум вступить в співробітництво з вашим сверхсознательним розумом, який є частиною Вищого інтелекту", - терпляче поясню я.

"Чи означає це, що я стану частиною Бога?" - Ваші питання стають нахабніше.

"Ви вже є частиною Бога. Ви тільки станете краще демонструвати це у своєму житті". - Ви змушуєте мене зайняти місце філософа.

"Я прагматик: що станеться на практиці?" - Ви віддаєте перевагу зайняти крісло бізнесмена.

"Перш за все ви станете цілісною особистістю. У вас більше не буде внутрішніх конфліктів. Вам легше буде приймати рішення. Ви підвищите рівень свідомості, що додасть вам почуття єднання з усіма людьми". - У мене складається враження, що моя відповідь не дуже прагматичний.

"Єднання? Не розумію. Яка мені від цього користь?"

Я мав рацію. Я піднімаю очі трохи вгору і чекаю, коли відповідь прийде до мене. "У вас з'явиться сила, необхідна для впливу на інших людей заради вашого і їх блага, і мудрість користуватися цією силою в ім'я всього людства."

Ви киваєте. Я мовчазно, дякую. А ви продовжуєте читати.

Під час наступних трьох ранкових вправ ви, прокинувшись, встаньте з ліжка і сядьте на стілець. Закрийте очі, підніміть їх злегка вгору, зробіть глибокий вдих і, видихаючи, повністю розслабте тіло. Потім відрахуйте в зворотному порядку від 5 до 1, щоб увійти в альфа-рівень.

Опинившись там, скажіть звичайні твердження, а потім додайте наступне: "Кожен день я стаю все краще, краще і краще в усіх відношеннях". Потім відрахуйте від 1 до 5 звичайним чином.

Єдина відмінність від попередніх ранкових вправ полягає в скороченому зворотному відліку, в тому, що ви сидите на стільці, а не в ліжку, робите глибокий вдих, закривши очі, і вимовляєте твердження "краще і краще".

Ще одна відмінність з'явиться в останніх двох ранкових вправах цього п'ятиденки. Під час занять ви отримаєте з того боку допомогу, покликану зробити цей день ідеальним.

Ви не помилилися. Ні, ми не дуже поспішаємо. Ви перебуваєте в контакті зі своїм Вищим "я", а воно за допомогою іншого боку пов'язано з Вищими "я" всіх людей, які будуть грати свою роль у вашому дні.

Нехай у вас не створиться враження, що, оскільки це всього лише перша спроба, в вашому дні можуть з'явитися тільки дрібні поліпшення. А то ви звикнете просити обмежену допомогу. Чому б не пустити це на самоплив і на волю Божу?

Чекайте дива!

Розвиток інтуїції за допомогою методу Сільва. | Що робити вранці: дні 16 - 20.


Як використовувати радників. | Що робити вранці: дні 11 - 15. | Що робити днем: дні 11 - 15. | Що робити ввечері: дні 11 - 15. | Усунення ментальних перешкод. | Частка мислення? | Отримання відповідей з іншого боку. | Сила позитивних уявних образів. | Придбання інтуїції. | Бути дитиною. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати