Головна

закриті Позиції | Способи Вирази Прийняття або Неприйняття Людини в Своє Коло | Як Поворотом Корпуси Тіла Виражається Зацікавленість до сидить Поруч Людині | Як Провести Співбесіда або Переговори з Двома Особами | Як Сходинки Ніг Виражають Зацікавленість | Розташування Учасників при Спілкуванні в Положенні Сидячи | Розміщення Учасників за Столом | прямокутний Стіл | Як Організувати Частування в Ресторані. | Продумана Розстановка меблів в Кабінеті |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Глава XVIII Узагальнення

1. C - в XVIII столітті;
  2. I. Історія Росії IX-XVIII ст.
  3. XVIII. Сім'я, яка виховує дитину з особливими освітніми потребами.
  4. XVI-XVIII століття
  5. XVI-XVIII століття
  6. XXXVIII
  7. XXXVIII

Хоча спілкування за допомогою мови рухів тіла здійснюється протягом понад мільйон років, наукове вивчення цього явища почалося тільки в останні двадцять років, і особливу популярність воно отримало в сімдесяті роки. До кінця цього століття про це явище дізнаються люди всього світу і, я передбачаю, що мови рухів тіла і його значенням для спілкування людей стануть спеціально навчати в навчальних закладах.

Ця книга дає первинні знання про мову рухів тіла, і я пропоную вам зайнятися своїм власним дослідженням і попол-нить свої знання теоретично і практично через наведені в книзі приклади.

Фактично, навколишня дійсність і люди, що живуть в ній, є кращим науковим і випробувальним полігоном. Свідоме спостереження за своїми власними жестами і жестами інших людей є кращим способом дослідження прийомів комунікації, використовуваних самим складним і цікавим биоло-гическим організмом - самою людиною.

Решта сторінки книги присвячені соціальним і діловим ситуацій, і показано, як жести і різні сигнали, що подаються тілом, утворюють "букет", і як обставини можуть вплинути на ваше тлумачення жестів.

Однак, перш ніж прочитати ці сторінки, уважно перегляньте ілюстрації та перевірте себе, як ви навчилися тлумачити той чи інший жест.

Ви здивуєтеся, виявивши, наскільки покращилась ваша сприйнятливість і уміння розуміти жести оточуючих.

Що Ще Допомагає Підвищити Статус | Сукупність жестів. Жести в різних обставинах Повсякденного Спілкування