Головна

Методичні рекомендації щодо вивчення дисципліни | Зразкові квитки для проведення іспиту з курсу | Зразкові завдання до білетів з курсу | B - право страховика вимагати визнання договору недійсним; | C - в XVIII столітті; | A - облігаторна перестрахування; | B - не допускається; | C - страховик звільняється від страхової виплати; | A - тільки якщо це передбачено законом або договором страхування; | A - юридичні особи та громадяни РФ, зареєстровані як підприємці; |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

B - права на страхову виплату переходять до нового власника автоматично;

1. I СИСТЕМА, ДЖЕРЕЛА, ІСТОРИЧНА ТРАДИЦІЯ РИМСЬКОГО ПРАВА
  2. I.2.1) Поняття права.
  3. I.2.3) Система римського права.
  4. I.3.1) Розвиток римського права в епоху Стародавнього Риму.
  5. I.3.2) Історичне сприйняття римського права.
  6. I.4. Джерела римського права

C - страхувальник зобов'язаний письмово повідомити страховика про перехід прав на застраховане майно;

D - вигодонабувач зобов'язаний письмово повідомити страховика про перехід прав на застраховане майно.

тест №3

1. Якщо Ви оплатили внесок і уклали договір зі страховою компанією, то Ви - це:

A - Страховик; B - Страхувальник; C - Застрахований; D - Вигодонабувач.

2. На перехресті "Запорожець" в'їжджає в зад "Мерседесу", з "Мерседеса" вискакує розлючений водій і починає вимагати сатисфакції ... Обидві машини застраховані по обов'язковому страхуванню відповідальності автовласників ( «автоцивілка»), плюс "Мерседес" застрахований по "автокаско ". Платити за шкоду буде:

A - Страхова компанія, в якій застрахована "автоцивілка" "Запорожця";

B - Страхова компанія, в якій застрахована "автоцивілка" "Мерседеса";

C - Страхова компанія, в якій застрахований сам "Мерседес", але потім вона пред'явить вимоги компанії, що застрахувала власника "Запорожця";

D - Ніхто не заплатить.

3. Абандон - це, як Вам здається,

A - Чи не страховий термін;

B - Щось з історії мореплавання, здається це застосовували пірати;

C - Відмова клієнта страхової компанії від своїх прав на застраховане майно на її користь при отриманні повного страхового відшкодування;

D - Відмова страхової компанії від виплати відшкодування при порушенні власником судна умов страхування.

4. Ви збираєтеся у відпустку. У турфірмі вас змусили сплатити разом з путівкою поліс страхування від нещасних випадків і хвороб, а в залізничній касі - виписали інший поліс, на час самої поїздки. Ваші дії:

A - Куплю поліси: все одно це в моїх інтересах - бути застрахованим, до того ж без туристичного поліса іноземні посольства можуть відмовити у візі, а наслідки відмови від страхування, в умовах нашої правової практики, можуть в кінцевому рахунку обійтися мені дорожче.

B - Куплю поліси, на жаль, - а що залишається, я нічого не знаю про те, чи можна від них відмовитися.

C - Категорично і зі скандалом відмовлюся від запропонованих полісів - страхування є добровільним, а нав'язування послуг конкретної компанії порушує мої права!

D - Дії з нав'язування страхових послуг не здаються мені юридично правильними, але я заплачу за поліси - не варто розмінюватися на дрібниці, ціна в порівнянні з іншими витратами на поїздку невелика.

5. Якщо глава сім'ї хоче забезпечити своїх дітей при настанні своєї смерті, то найкраще йому допоможе це зробити договір страхування:

A - Від нещасного випадку; B - На випадок смерті;

C - Комбінованого страхування життя; D - Додатковою пенсії;

6. Якщо я не повідомлю в страхову компанію про те, що у мене сталася страхова подія, в термін, зазначений в правилах страхування, то:

A - Страховик мені не заплатить;

C - в обов'язковому порядку; | B - Відшкодування доведеться вимагати через суд;