Головна

Les machines aident ... les gens ... faire tous les travaux difficiles. Mais la vie de Martine est devenue plus dure (через) ... ces machines.

  1. Elle ne fait pas ... sport, mais elle fait ... musique. Elle adore ... musique.
  2. Il faut demander aux copains de faire cet exercice ensemble.
  3. Je ne la ... depuis mon enfance. Elle est partie et nous ne ... plus.
  4. Je suis ravi de vous voir. - Nous ...
  5. Je voudrais ... oeufs durs et ... soupe.
  6. Ne sors pas sans chapeau. Le vent est froid. Tu peux ...

8. Pierre refuse ... parler ... son professeur. Essaye ... expliquer ... ton copain, qu'il a tort.

XIV. Переведіть на французьку мову. (Оглядовий переклад):

Ми живемо на дев'ятому поверсі, але будинок старий, і ліфт працює дуже погано.

Я забула включити кавоварку, і тому не встигла поснідати.

Машини роблять наше життя легшим і зручною. Я обожнюю нові машини і прилади.

4. - Не вір йому. Він вигадує все свої нещастя.
 - Я думаю, ти помиляєшся. Йому не щастить і це робить його нещасним.

У цей день все оберталося проти мене. Я не зміг правильно (добре) завести радіо-будильник і прокинувся пізно, а телефон не працював, і я не зміг попередити товаришів, що я спізнююся.

Бетховен - великий німецький композитор. Навіть коли він став глухим, він складав музику.

7. - Я думаю, що цей новий фотоапарат не працює.
 - Ні, він працює добре. Просто ти не вмієш користуватися новими апаратами.
 - Звичайно, я ж не механік.

8. - Що трапилося? Я хочу включити тостер, натискаю на кнопку, а лампочка не запалюється.
 - Тостер не працює. Я вчора забула його вимкнути (debrancher) і він зламався.

Поїзд зараз відійде, а ми змушені стояти в черзі, так як у нас немає квитків.

Якщо ти не поквапишся, то нічого не побачиш. Ніхто тебе не буде чекати.

Вони спізнилися, і у мене не було часу поговорити з ними. Сподіваюся, що завтра ввечері мені пощастить, і я зможу їх зустріти знову.

Не чекайте мене. Я забув квитки дому та повинен за ними повернутися. | ВПРАВИ НА РОЗВИТОК НАВИЧОК усній МОВИ


На майданчику автобуса було багато пасажирів, і він не зміг вийти на своїй зупинці. | ВПРАВИ НА РОЗВИТОК НАВИЧОК усній МОВИ | ГРАМАТИЧНІ ВПРАВИ | Il (neiger) toute la nuit, et il lui (falloir) nettoyer (розчищати) la cour. | Quand il (promettre) quelque chose, il (tenir) toujours sa promesse. | Артикль при іменнику - іменний частини присудка | Лексико-граматичні коментарі | Лексико-ГРАМАТИЧНІ ВПРАВИ | Момент, коли він побачив її, був найщасливішим моментом його життя. | Вранці я завжди поспішаю, але часто не встигаю на автобус і спізнююся на заняття. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати