Головна

Практична робота № 6 | Практична робота № 7 | Мета роботи - | Випадковий вибір зі списку | найпростіший плеєр | Практична робота № 12 | Застосування смуг прокрутки | Практична робота № 14 | Практична робота № 15 | Практична робота № 16 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Практична робота № 18

1. II. Практична частина.
  2. TEМA 8. Законність і правова робота в народному господарстві
  3. V. КЕРІВНИЦТВО дипломної роботи
  4. А з підсвідомістю працюємо інакше.
  5. Аналітична робота в інтересах захисту бізнесу.
  6. Атракціони і реквізит здається в оренду або використовується в програмі, яку ми розробимо спеціально для ВАС! Від веселою спартакіади до першокласного тімбілдінга!
  7. Б) самостійна аудиторна робота

«Головоломка №1»

Мета роботи -створити комп'ютерну версію однієї з головоломок Самуеля Ллойда: з заданого набору чисел треба вибрати ті, сума яких складе 50. Числа, які обрав Ллойд для своєї головоломки: 25, 27, 3, 12, 6, 15, 9, 30, 21, 19 .

малюнок 31

Виконати наступні дії:

1. Після запуску програми в вікні зображується список чисел Ллойда.

2. Вибираємо за допомогою прапорців числа і поміщаємо в праве вікно.

3. Сума обраних чисел представлена ??у вигляді напису.

4. Для виходу з програми необхідно зафіксувати покажчик миші на закриває кнопці в рядку заголовка.

Опис плану розробки програми

1. Відкрити новий проект.

2. Розмістити на формі екземпляри компонентів: список прапорців CheckListBox, напис Label, перелік ListBox.

3. Виконати наступні дії:

Таблиця 20. Властивості проекту 18

виділений об'єкт  Вкладка окнаObject Inspector  Ім'я властивості / ім'я події  Дія
 Form1  Properties  Caption  Установка імені форми «Головоломка»
 BorderStyle  Задайте значення bsSingle
 CheckListBox1 (Вкладка Additional)  Properties  Items  Задаємо склад списку. Клацнути на кнопці будівника. Відкриється вікно String List editor (Редактор списку рядків). Введіть в список задані числа через Enter. Натисніть кнопку OK.
 Height  Підібрати значення так, що всі числа помістилися в список (без смуг прокручувань).
 Events  OnClickCheck  Описати очищення списку. Перевірити, встановлений прапорець чи ні. Після оновлення списку необхідно підрахувати суму обраних чисел. Елементи списку виглядають як числа, але є текстовими рядками (скористатися функцією StrToInt).
 Продовження таблиці 20
 виділений об'єкт  Вкладка окнаObject Inspector  Ім'я властивості / ім'я події  Дія
 ListBox1 (Вкладка Standard)  Properties  Height  Підібрати значення так, що всі числа помістилися в список (без смуг прокручувань). Спочатку список порожній. Заповнюватися він буде при роботі програми.
 Label1 (Вкладка Standard)  Properties  Caption  Введіть текст: «Сума: 0»
 Autosize  Задайте значення False
 Alignment  Задайте значення taCenter

4. Збережіть проект, запустіть і протестуйте його.

Практична робота № 17 | Практична робота № 19