На головну

Розкажіть про першу зустріч Мухаммада з ангелом Джебраилом. Якими були перші аяти, послані пророку (Так благословить його Аллах і вітає.)? | Питання № 2. Про кого була послана сура «аль-Масад»? Розкажіть про цю людину. | Смерть Абу Таліба. | Смерть Хадиджи. | Питання № 7. У чому полягає місія Пророка Мухаммада на Землі? І яким чином він її виконав? | Пророк Мухаммад підкреслював: «Воістину, основною частиною і метою моєї пророчою місії є доведення високих моралі до повноти і досконалості». | Питання № 9. Чому Мусульмани переселилися з Мекки до Медіни? Яке було становище мусульман після переселення в Медину? | Питання № 10. Хто такий Абу Бакр? Розкажіть про нього! (Про його моральних якостях). | самовладання | Питання № 12. Коротко охарактеризуйте життя Аравії в доисламский період (суспільне життя, вірування, звичаї та. Т. Д.). |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Питання № 5. Історія виникнення азану.

1. A2 Історія
  2. I ХАРАКТЕРИСТИКА УМОВ ВИНИКНЕННЯ РАДІАЦІЙНИХ ПОРАЗОК
  3. I. Історія Росії IX-XVIII ст.
  4. III. Історія Росії XX століття (1817-2000-ті рр.)
  5. III. Еволюція науки. Етапи та історія розвитку природознавства. наукові революції
  6. VI. Етнічна ІСТОРІЯ.
  7. Антропологічний, етнолінгвістичних склад населення Африки. Етнічна історія і соціальні структури народів доколоніальної Африки.

відповідь:

Коли Пророк влаштувався в Медині і до нього приєдналися переселенці з Мекки, зібралися мусульмани Медіни, справа ісламу зміцнилося. Відбувалися моління, були встановлені закят, пост, основні законоположення ісламу, дозволені і заборонені справи і вчинки. Іслам зайняв серед Медінцев міцне місце.

До Пророку, коли він приїхав до Медіни, приходили люди, щоб молитися в призначений час без спеціального призову. Пророк тоді задумав зробити ріг, подібно рогу іудеїв, за допомогою якого закликали до молитви. Потім відмовився від цього. Потім велів зробити гонг. Був зроблений гонг, за допомогою якого він збирався закликати мусульман до молитви.

Коли все це відбувалося, Абдаллах ібн Зайд побачив сон. Він прийшов до Пророка і сказав: «Про Посланник Аллаха! У цю ніч було до мене бачення. Приходив чоловік, одягнений в два плаща зеленого кольору, а в руці він ніс гонг. Я запитав його: «Про раб Аллаха! Чи не продаси ти цей гонг? »Він запитав:« А що ти з ним робитимеш? »Я відповів:« Будемо при його допомоги закликати до молитви ». Він тоді сказав: «Хочеш, тобі дам знати на щось краще, ніж це?» Я запитав: «А що ж?» Він сказав: «Ти говори:« Аллах великий! Аллах великий! Аллах великий! Аллах великий! Свідчу, що немає божества, крім Аллаха! Свідчу, що немає божества, крім Аллаха! Свідчу, що Мухаммад - Посланник Аллаха! Поспішайте до молитви! Поспішайте до молитви! Поспішайте до блаженства! Поспішайте до блаженства! Аллах великий! Аллах великий! Немає божества, крім Аллаха! ».

Коли розповів він це Пророку, Пророк сказав: «Це - правдиве бачення, якщо завгодно Аллаху. Встань разом з Білялов, підкажи йому ці слова, і нехай він вимовляє їх. У нього голос сильніше, ніж у тебе ». Коли Біляль вимовив ці слова, їх почув Омар ібн аль-Хаттаб, який перебував у себе вдома. Він відправився до Пророка, тягнучи свій плащ і кричачи: «Пророк Аллаха! Клянуся тим, хто послав тебе з правдою, я бачив те ж саме! »Пророк сказав:« І слава Аллаху за це! »

Печаль за сумом. | Питання № 6. Розкажіть про «Ісра» і «Міградж». Яке значення мали ці дві події в житті мусульман?