Головна
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Ну і починаємо чаклувати!

1. Починаємо вільну "комбінаторних гру" з елементами, переміщаючись вперед-назад між різними точками зору.

· Беремо зубну пасту звичайну норму, видавлюємо не так на щітку, а в келих,

· Зверху сиплемо повну хорошу жменю крупної солі (Пробувала дрібної, в роті солоно, але толку немає),

· додаємо трохи соди, Т. До сода все таки дійсно має таку властивість стирати емаль, то я все таки вирішила кількість її сильно зменшити, додаю її в цей склад зовсім не багато, маленьку щіпку.

· Потім додаю зубний порошок, Сам по собі він чистить слабо, але ось в цьому рецепті він дуже добре допомагає. Головне завдяки йому весь цей склад тримається досить густим, а інакше розтечеться все!

· Потім не шкодуючи, додаю перекис водню, Ну тут треба дивитися, що б склад вийшов не сильно густим і не рідким.

· Ну а зверху капають кілька крапель прополісу. Прополіс, дуже бажано додати! Він дуже корисний і для зубів і для будь-яких ранок, і інших болячок порожнини рота.

Все, чарівна паста для зубів готова! Все перемішуємо щіткою і починаємо чистити зуби!

Після такої чистки, наліт на зубах не з'являється кілька днів, пропадає запах з рота, в роті не утворюються нові мікроби і всяка інша бяка! Я не перебільшую, це дійсно так!

єдиний мінус в порівнянні з рецептом Неумивакіна, немає такого сильного блиску зубів ... ну чим доводиться жертвувати, але і тим рецептом я все ж іноді користуюся теж, для того що бпідтримати блиск зубів, або якщо терміново треба кого небудь вразити своєю сліпучою посмішкою! Але це все таки рідше робиться, так що іноді можна і побороти лінь і почистити зуби вручну, ваткою...

Ну, а ось нижче фото як все це виглядає, весь процес приготування «Чарівної зубної пасти» для лікування і відбілювання зубів, в одному флаконі!

фото не важливого якості ... але все таки все видно і зрозуміло!

Ну ось і все ... спробуйте, на смак думаю вам не дуже на початку сподобається ... але ефект порадує! А потім і до смаку звикаєш, адже ліки не завжди смачне буває! Але якщо є проблеми і хочеш їх позбутися, То доведеться приймати і не таке лікування, хоча мене дуже радує, що в цьому рецепті немає в складі - риб'ячого жиру наприклад,  а то я навряд чи навіть заради краси, змогла б цим зуби чистити!  Так, що є і плюси!

Ось ще кілька способів, завдяки яким можна прекрасно відбілити свої зуби самому:

1. Застосування спеціальної зубної пасти. Вона готується в такий спосіб:

візьміть сіль, воду і таблетку кальцію. Змішайте таблетку з сіллю, потім додайте трохи води до отримання однорідної, густої маси.

2.Чистіть зуби зубним порошком, який продається тільки в аптеках. Можна в порошок додати трохи ефірного масла лимона для додання аромату.

3. За допомогою звичайного активованого вугілля. Візьміть таблетку активованого вугілля, перетріть її і нанесіть на зубну щітку.

4. Можна використовувати соду і перекис водню. Даним способом потрібно дуже акуратно чистити зуби, так як попадання або соди, або перекису, може, крім пошкодження емалі, вкрай негативно позначитися на ваших яснах.

5. Народний спосіб. З давніх-давен наші предки вибілювали зуби за допомогою полуниці і суниці. Просто нанесіть роздавлені ягоди або на зубну пасту, або на зуби. Ефект відбілювання відбувається завдяки рослинним кислотам, які містяться в цих ягодах.

6.Від зубного болю і при пульпіті - Полоскання рота коренем лепехи і прополісом. робити просто відвар, Налити грам 30-50 в келих і додати кілька крапель настоянки прополісу. Відмінний засіб при зубному болю! Допомагає моментально! 2-3 полоскань вистачає що б прибрати практично будь-яку зубну біль!

7. Спеціальна система відбілювання зубів. Купувати такі системи краще всього в стоматологічних клініках, де вам їх зроблять індивідуально під замовлення. Ця система називається «каппа». Після зробленого зліпка, вам через кілька днів призначають примірку. Якісно виготовлена ??каппа щільно прилягає до зубів, вона лише залишає невеликий простір для спеціального гелю. Ще каппа не повинна стосуватися ваших ясен. Відбілюючий гель наноситься на поверхню капи, прилеглої до потрібної стороні зубів, в більшості випадків це передня поверхня, тому як вона помітна при посмішці. Бажано носити капу в нічний час, так у вас не виникнуть труднощі при спілкуванні, і бажаний результат настане швидше.

Лікуйте зубки і не хворійте! І всім Вам бажаю сліпучих Голлівудських посмішок!

Потрібно зробити просту пасту: в 0,5 ч. Л. питної соди додати 10-20 крапель перекису водню (аптечної) і кілька крапель лимона. Паста готова! | Що пишуть про відбілюванні зубів в інеті!