Головна

Потрібно зробити просту пасту: в 0,5 ч. Л. питної соди додати 10-20 крапель перекису водню (аптечної) і кілька крапель лимона. Паста готова! | Ну і починаємо чаклувати! | Що пишуть про відбілюванні зубів в інеті! |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Oтбеліть зуби і не завдати їм шкоди?

Питання зовсім не дозвільне, в наш час сoтні зубних паст обіцяють нам голлівудську посмішку за 5 хвилин!

Але купуєш цю хвалений (і недешеву!) Зубну пасту ... а результату нуль .. і адже, що примітно, кожна паста як би «вузькоспеціальні»! Для відбілювання купите ось цю, для лікування іншу, а від зубного каменю третю! Ну і так далі ... і що ж мені з ранку всіма трьома пастами по черзі чистити зуби ?! Ну да ладно ... просто мені вони не допомагають вже! Ось і прийшов час задуматися як і чим можна їх або замінити, або вдосконалити!

Ну ось спантеличилася я цим питанням і методом проб і помилок зробила для своїх зубок хороший засіб! Чим і поспішаю поділитися з усіма страждаючими і бажаючими!

Стоматологія задоволення не з дешевих, і не тільки в плані грошей: сучасній городянки, як правило, досить складно поєднати свій напружений графік з візитами до дантиста. Одна справа, якщо мова йде про обов'язковий профілактичний огляд раз на півроку або, тим більше, вирішенні конкретних проблем, але ось для регулярних естетичних процедур нерідко елементарно не вистачає часу.

Відбілювання зубів на фотографіях в Photoshop. | Ось тут є 7 рецептів про домашнє відбілюванні зубів, щоб отримати сяючу посмішку зі всебічної вигодою для себе.