Головна

Іхаліакала Х'ю Лін, доктор філософії,

  1. Дякую тобі. Я люблю тебе. Світ мене, Іхаліакала
  2. Глава I Про глибину тотожність філософії, ЕСТЕТИКИ ТА МІФОЛОГІЇ §1. Загальна роз'яснення
  3. ДОКТОР гольдів МАІ викриває ТАЄМНИЦІ ПОЛІТИКИ
  4. Доктор фізико-математичних наук В. ДОЦЕНКО.
  5. Доктор Х'ю Лін
  6. докторантура PhD
  7. Іхаліакала

голова у відставці The Foundation of I, Inc. Freedom of Cosmos www.hooponopono. org

Я сам продовжую вивчення методу Хо'опонопоно, але іноді вчу йому інших, коли відчуваю, що вони готові почути. Безумовно, їх стан готовності є відображенням мене, а не їх. Чим чистіше я стаю, тим чистіше стають люди навколо мене. Але цей факт важко прийняти. Набагато простіше захотіти змінити іншого, ніж змінитися самому.

На острові Мауї ріелтор провіз нас по окрузі, щоб показати нам будинку. По дорозі ми багато говорили про зцілення, духовності, фільмі «Секрет» і самовдосконаленні. Все це було цікаво, але на одному етапі нашого шляху сталося щось справді дивовижне.

Свого часу ріелтор читав мою широко відому статтю про доктора Хью Ліні і гавайському методі лікування Хо'опонопоно, який він застосував для лікування цілого відділення душевнохворих злочинців.

Як і на багатьох інших людей, ця стаття справила на ріелтора дуже велике враження.

Але, як і багато інших, він не цілком її зрозумів.

Коли ми їхали по прекрасному острову Мауї, я слухав скарги ріелтора про будинок, який він не міг продати. Покупець і продавець влаштували справжню битву за будинок, виливаючи один на одного гнів, обурення і інші подібні почуття. Сама угода була забута за цією сваркою, і вони не просувалися до її завершення ні на крок. Ріелтор був розчарований поведінкою своїх клієнтів.

Я трохи послухав, а потім відчув бажання виголосити промову.

«А ви хотіли б дізнатися, як доктор Х'ю Лін залагодив би цю ситуацію за допомогою методу Хо'опонопоно?», - Запитав я.

«Так! - Вигукнув ріелтор, вельми здивований. - Мені дуже цікаво. Розкажіть, будь ласка".

«Це буде цікаво», - сказала Неріссо.

«Що ж, я не лікар Х'ю Лін, - почав я, - але я пишу разом з ним книгу і проводжу заняття. Тому думаю, що знаю, як залагодити цю ситуацію ».

«Розкажіть!»

«Доктор Х'ю Лін вивчає самого себе, щоб зрозуміти, що всередині нього є загальним досвідом, прояв якого він бачить у нестямі, - почав я. - Коли він працював у психіатричній лікарні, він читав історії хвороби пацієнтів. Коли він відчував огиду до будь-яких дій пацієнтів або подій в їх хвороби, то не розпочинав працювати з пацієнтами, а починав працювати з почуттями, які відчував він сам. Коли він очищав ці почуття, то пацієнти ставали чистішими і зцілювалися.

«Мені це подобається», - сказав ріелтор.

«Більшість людей не розуміють, що означає відповідальність, - продовжив я. - Вони звинувачують інших. Коли вони ростуть і стають більш свідомими, вони починають усвідомлювати, що відповідають за свої слова і вчинки. Але якщо ви станете ще більш свідомим, то зрозумієте, що ви відповідальні за все, що говорить або робить будь-яка людина, просто тому, що він з'явився у вашому житті, це ваш досвід. Якщо ви створюєте власну реальність, то ви створюєте все, що бачите, навіть те, що вам не подобається ».

Ріелтор посміхався, хитаючи головою.

Я продовжував.

«Не має ніякого значення, що покупець і продавець роблять в цій ситуації. Важливо, що робите ви. Доктор Х'ю Лін просто повторює «Я люблю тебе», «Мені дуже шкода», «Будь ласка, прости мене» і «Дякую тобі». Він не говорить це людям, він говорить це Богу. Ідея в тому, щоб очистити загальну енергію ».

«Я зроблю це», - сказав ріелтор.

«Але ви повинні це робити не для того, щоб отримати щось, - продовжив я. - Ви робите це, щоб очистити загальну енергію, щоб ні у кого більше не було цього негативного досвіду, ніколи. Це очищення, і його ніколи не треба припиняти ».

Я перервався.

Здавалося, що ріелтор зрозумів сенс. Його очі були широко розкриті, а на устах грала широка посмішка.

«Якщо ви це усвідомлюєте, - продовжив я, - то зможете очиститися і зцілитися. Оскільки ви залучили до цієї ситуації про продаж будинку мою увагу, то я теж повинен очиститися. Тепер це частина мого життєвого досвіду. Я сам є творцем свого досвіду, тому теж несу відповідальність за цю ситуацію ».

Під час нашого подальшого огляду будинків на острові я роз'яснив свої слова.

Через кілька днів я отримав по електронній пошті лист від ріелтора. Він написав, що продовжує застосовувати метод лікування доктора Хью Ліна.

Ось як це працює.

Це все - любов.

Це - нескінченно.

І ви несете повну відповідальність.

Одного разу я проводив семінар «Секрет грошей» разом з Майден Харт, яка керує Єдиної церквою в місті Уимберли, штат Техас. Під час цього семінару я вчив його учасників методу очищення Хо'опонопоно. Після його завершення один джентльмен підійшов і сказав: «Мені важко говорити« Мені дуже шкода »і« Будь ласка, прости мене ».

«Чому?» - Запитав я.

Я ніколи не чув нічого подібного. Я був здивований.

«Я не можу уявити люблячого Бога, який потребує моє прохання про прощення, відповів він. - Я не думаю, що Бог повинен прощати мене за все ».

Я трохи подумав і, коли знайшов відповідь, відказав: «Ви говорите ці фрази не для того, щоб бути прощеним Богом. Ви говорите їх, щоб очистити самого себе. Ви говорите їх Богу, але вони для очищення вас самого ».

Іншими словами, Бог уже виливає на вас свою любов. Цей процес не припиняється ніколи, Нульовий стан, де не існує обмежень, ми можемо описати як стан чистої любові. Вона є там. Але ви не там. Тому, кажучи: «Я люблю тебе», «Мені дуже шкода», «Будь ласка, прости мене» і «Дякую тобі», ви очищаєте програми, які знаходяться в вас і не дозволяють опинитися в чистому стані - стані любові.

Повторю, що Бог не вимагає від вас виконання методу Хо'опонопоно, але ви потребуєте цього.

Нещодавно я отримав по електронній пошті несамовитий лист від мого близького друга. Вона питала: «Що б ти сказав комусь, хто прочитав твою книгу, подивився фільм« Секрет », хто щодня читає твій блог, хто намагається з усіх сил, але як і раніше залишається без грошей, без щастя і терпить невдачі одну за інший? У мене постійно виникають нові і нові проблеми. Цьому немає кінця. Що б ти сказав? »

Я відчув її біль. Зрештою, одного разу я був бездомним. Десять років я прожив в крайній бідності. Для мого «раптового» успіху знадобилося 20 років. Мені знайоме почуття, коли здається, що земля йде з-під ніг.

Що можна сказати цій людині?

У минулому я б запропонував рішення. Я б порадив прочитати книгу Клода Брістоля «The Magic of Believing». Сім раз подивитися фільм «Секрет». Написати сценарій того життя, яким ви хочете жити. Щодня знаходити час для медитації. Працювати над проблемами самобичування.

Але це найпростіший метод для зміни ситуації. Я зрозумів (і це може підтвердити доктор Х'ю Лін), що даний метод спрацьовує рідко.

Що ж залишається робити?

Як ви або я, або хтось ще можемо допомогти людині в біді?

Згідно з методом Хо'опонопоно, єдиним способом є очищення самого себе. Люди, які прийшли в цей світ до мене (включаючи і ту людину, яка написала мені листа), мають загальні зі мною програми. Це як ментальний вірус. Їх не можна засуджувати. Вони відчувають себе в пастці або затиснутими в кут. Я можу кинути їм мотузку, але, швидше за все, вони нею не скористаються або використовують цю мотузку для того, щоб повіситися.

Що ж вам робити?

Все, що я можу зробити, це очищати себе. Коли я очищаю себе, то вони стають чистішими. Коли ми очищаємо загальні програми, то вони зникають з життя всього людства. Ось що я роблю тепер. Це те, про що мені сказав доктор Х'ю Лін під час нашого першого розмови по телефону, який був так давно: «Все, що я роблю, це очищення, очищення, очищення».

Все, що я роблю, це говорю: «Я люблю тебе», «Мені дуже шкода», «Будь ласка, прости мене» і «Дякую тобі». Все інше робить Бог. Я не вважаю це безсердечним, навпаки, я вважаю це найщирішим роботою, яку я займався. І цим я займаюся прямо зараз, коли пишу ці слова.

Підіб'ємо духовний підсумок цієї історії.

Оскільки історія людини, який написав мені листа, тепер є частиною вашого досвіду, то це означає необхідність і вашого зцілення. Зрештою, якщо ви створюєте свою реальність, то ви повинні були створити цю ситуацію, так як вона становить значну частину вашої реальності. Я пропоную вам використовувати фразу «Я люблю тебе» для виправлення таких ситуацій.

Коли ви зцілите самі себе, то стане краще людині, який написав мені, і всім, у кого є ця програма.

Пацієнтам не можна було залишати територію, що охороняється клініки без письмового дозволу лікаря і без наручників і кайданів. | Вибір - це обмеження


глава 5 | Світ мене, Іхаліакала | Доведення | Ця історія, як і більшість інших історій, вимагає пояснення. Правда така. | Іхаліакала | Ао Акуа, | Фізичне і моральне насильство теж припинилося, практично повністю. | Дякую тобі. Я люблю тебе. Світ мене, Іхаліакала | Основні принципи |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати