На головну

ВІД ВИДАВНИЦТВА | Від автора | Дякую вам, Джо, за відповідь. | Світ починається з мене. | Світ мене, Іхаліакала | Доведення | Ця історія, як і більшість інших історій, вимагає пояснення. Правда така. | Пацієнтам не можна було залишати територію, що охороняється клініки без письмового дозволу лікаря і без наручників і кайданів. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Доктор Х'ю Лін

1. ДОКТОР гольдів МАІ викриває ТАЄМНИЦІ ПОЛІТИКИ
  2. Доктор фізико-математичних наук В. ДОЦЕНКО.
  3. докторантура PhD
  4. Іхаліакала Х'ю Лін, доктор філософії,
  5. Макаров Костянтин Миколайович, доктор технічних наук, професор.
  6. наш доктор

Наскільки я зрозумів, доктор Х'ю Лін дивиться далі намірів і прагне до джерела -нулевому станом, в якому у нас немає ніяких обмежень. Звідти виникають наша пам'ять і наше натхнення. Розглядайте зайву вагу як пам'ять. Єдине, що потрібно зробити, це любити його, простити його і навіть подякувати за нього. Очищаючись від спогадів про зайву вагу, ви забезпечуєте Божественної Сутності можливість прийти до вас у вигляді натхнення.

Мені здалося справедливим, що моє бажання багато є, яке перетворило мене в товстуна на більшу частину мого життя, було програмою. Воно виникло в моїй підсвідомості. Якщо я від нього не очищуся, воно там і залишиться, і буде час від часу спливати на поверхню свідомості. Коли воно стане усвідомленим, мені доведеться бути насторожі і вибирати - переїдати чи ні. Це перетворюється на битву на все життя. І це не смішно. Звичайно, можна подолати своє прагнення до задоволення бажання за допомогою самозаборон. Але очевидно, що це забирає багато енергії, і вимагає великої ретельності. Згодом самозапрет на потурання своїм бажанням може стати новою звичкою. Але в якому пеклі доведеться побувати, перш ніж виробиться ця звичка!

Замість цього стиранням спогадів можна домогтися, щоб одного разу вони зникли. Бажання є більше не з'явиться на поверхні свідомості. Залишиться тільки умиротворення.

Таким чином, намір не йде ні в яке порівняння з натхненням. Якщо я маю намір зробити щось, я починаю боротися з цим. Коли ж я отримую це у вигляді натхнення, то життя змінюється.

Я як і раніше не був упевнений, що світ влаштований таким чином, і все ще сумнівався в значущості намірів в нашому житті. Тому вирішив продовжити дослідження.

Я обідав з Рондо Бірн, творцем і продюсером популярного фільму «Секрет». Я вирішив отримати у неї відповідь на вкрай цікаве для мене запитання, і запитав: «Ви самі придумали ідею фільму або отримали цю ідею понад?»

Я знав, що вона отримала натхнення на створення нині знаменитого трейлера до фільму, який викликав маркетингову епідемію подібних кліпів (www.thesecret. tv). Одного разу Ронда розповіла, що ідея реклами фільму прийшла до неї раптово, за кілька секунд. Вона зробила попередній варіант за десять хвилин. Очевидно, що на неї найшло натхнення, що дозволило їй створити найуспішніший рекламний ролик до фільму за всю історію.

Але я хотів знати, чи була сама ідея майбутнього кінофільму результатом натхнення, або вона відчуває, що ця ідея виникла з якихось інших причин. Це було ключове питання в моїх роздумах про значущість наших намірів. Стверджуємо ми наміри, які відрізняються від початкових сигналів, або ми отримуємо ідеї, які потім називаємо намірами або задумами? Ось чому я поставив це питання, коли ми сіли за стіл.

Ронда мовчала досить довго. Вона дивилася і сторону, обдумуючи моє запитання. Зрештою, вона відповіла.

«Я не впевнена, - сказала вона. - Ідея, звичайно, прийшла до мене. Але я теж працювала. Я створила її. Тому я можу сказати, що втілила цю ідею в реальність ».

Це був дуже цінний відповідь. Ідея прийшла до неї, т, е. Це було натхнення. Оскільки фільм виявився дуже сильним, дуже добре було зроблено і чудово розрекламований, я можу вважати, що тут проявилася воля Божа. Так, потрібно було виконати певну роботу, і Ронда впоралася з нею. Але сама ідея прийшла в результаті натхнення.

Цікавий факт: після того як фільм вийшов на екрани і пройшло кілька місяців, коли розмови про нього досягли максимального шуму, Ронда відправила всім зіркам, що знімався в цьому фільмі, повідомлення по електронній пошті. Вона написала, що тепер фільм живе власним життям. Замість розробки власних задумів, вона просто відповідала на сигнали і використовувала можливості, що відкриваються. Незабаром вийшла книга. Ларрі Кінг присвятив цього фільму окрему передачу з двох частин. Вийшла аудіоверсія фільму. У роботу були запущені сиквели.

Коли ви дієте, перебуваючи в нульовому стані, в якому не існує обмежень, вам не потрібні прагнення або наміри. Ви просто отримуєте сигнали і дієте.

І відбуваються чудеса.

Однак натхнення можна зупинити.

Ронда могла сказати «ні» тому поштовху, який спонукав її до створення фільму. У цей момент в гру вступає свобода нашої волі. Коли ідея що-небудь зробити з'являється у вашій свідомості (виходить або з пам'яті, або з'являється по натхненню), ви вільні вибрати, діяти чи ні.

Джеффрі Шварц в своїй чудовій книзі «The Mind and the Brain» ( «Розум і мозок») писав наступне: «Ваша свідома воля, ваше право вибору здатні придушити імпульс, що виник у вашій підсвідомості». Іншими словами у вас може з'явитися бажання взяти цю книгу, але ви також можете придушити в собі цей імпульс. Це і є свобода волі або, як виражається Шварц, свобода відмови.

Шварц писав, що «в останні роки він [Лібет] прийняв точку зору, що свобода волі грає роль сторожа для думок, що виникають у свідомості, і пропускає лише моральні втілення етик імпульсів».

Легендарний фізіолог Вільям Джеймс вважав, що свобода волі вступає в дію після появи імпульсу до вчинення будь-які дії, і перед виконанням цієї дії. І знову ви можете сказати «так» або «ні». Вибір залишається за розумом. Доктор Х'ю Лін вчив мене, що, постійно очищаючи все думки, чи є вони результатом роботи пам'яті або натхненням, я зможу краще вибирати правильну дію в даний момент.

Я почав розуміти, що зниження мого ваги сталося через мого вибору відмовитися від пам'яті або звички, яка примушувала мене є більше, а рухатися менше. Вибравши непокору цим імпульсам, я виявив свою вільну волю, або свободу відмови. Іншими словами, бажання переїдати було пам'яттю, а не натхненням. Воно з'являлося в результаті виконання програми, а не від Бога. Я проігнорував програму або подолав її. Я зрозумів, що доктор Х'ю Лін пропонує найкращий метод: любити програму, поки вона не розчиниться, а все, що залишився не стане Богом.

Я як і раніше не розумів усього цього повністю, але прислухався, і вирішив не відкидати нічого, що здається новим. Як мало я знав про те, що чекає мене попереду.

Світ мене, | глава 5