На головну

Завдання 1. | Завдання 2. | Хід гри. | Доведіть, що будь-яка гра, навіть та, в якій ролі партнерів виконують неживі предмети, сприяє орієнтуванні дітей в людських відносинах. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Завдання 2.

1. VI. Завдання додому.
  2. Б) Випробуваний відмовляється доробляти завдання
  3. Друге завдання: навчіться ясно бачити мету
  4. Глава VI. Завдання на розробку організаційного проекту.
  5. Домашнє завдання
  6. Домашнє завдання
  7. Домашнє завдання

Модуль 7 - Особистість педагога

Завдання 1.

1. Який сенс вкладено в слово «посередник» в даному контексті?

2. У чому, на вашу думку, полягає посередницька роль педагога?

3. Від чого залежать повнота, змістовність цієї ролі?

4. Якою вам уявляється ваша посередницька місія як вихователя дітей дошкільного віку?

Педагог в ході професійної діяльності виконує різні ролі. «... Посередник між тобою і людством» - так називає педагога Ш. А. Амонашвілі, вчений, гуманіст, звертаючись до дитини в своєму монолозі.

1) У даному контексті словом «посередник» позначається педагог, який є сполучною ланкою дитини з соціумом (суспільством).

2) Посередницька роль педагога полягає в навчанні, передачі соціально - значимої інформації.

3) Повнота і зміст залежить від сукупності властивостей особистості педагога.

4) Посередницька роль педагога мені представляється як прилучення дитини до витоків життя в суспільстві, виховання усвідомлення що дитина є частиною загального.

Завдання 2.

У 2012 році відбувся III Всеросійський професійний конкурс «Вихователь року - 2012», який в черговий раз продемонстрував професіоналізм, творчість і високий потенціал педагогічних працівників системи дошкільної освіти Росії. Напередодні Дня працівника дошкільної освіти один з переможців цього конкурсу Аркадій Афонський відповів на питання про професії вихователя.

Як би Ви відповіли на питання, які були задані переможцю конкурсу «Вихователь року» А. афонському:

1. Як Ви прийшли в професію «вихователь»?

2. Фахівець з дошкільного виховання - це талант чи набір навичок і умінь?

3. Що дає Вам спілкування з дітьми?

4. Наскільки важливий дошкільний вік для становлення особистості дитини?

5. З якими радощами і труднощами ви стикаєтеся на роботі?

6. Що б ви побажали своїм колегам - педагогам дитсадків?

1) Напевно, в класі 9 я і вирішила, що моя майбутня професія - вихователь. Мені подобається суспільство дітей, їх щирість, безпосередність і допитливість. Коли вранці, мами і тата тікають на роботу, наспіх втолкнув малюка в двері саду, він відчуває себе покинутим. Вихователька ласкаво бере його за руку, гладить по голівці, промокає своїм ароматним хусточкою заплакані очі, і відводить в групу до інших дітей. Дитина, схлипуючи, посміхається і включається в гру.

2) Особистість вихователя дитячого садка включає в себе всі ті якості, якими повинен володіти педагог. Вихователь обов'язково повинен бути для дітей близькою людиною: як мама, бабуся, подруга. Бути вихователем - це талант і високий професіоналізм.

3) Спілкування з дітьми - це кожен день нове відкриття, нові пошуки незвіданого і дивовижні відкриття як для них, так і для мене.

4) Всіма визнано, що дошкільне дитинство самобутньо і самоцінною. Я повністю з цим згоден! Це період, коли закладається фундамент особистості, його каркас. Від того, наскільки міцним він буде, залежить поява, становлення і розвиток багатьох особистісних якостей людини. Тому нам, вихователям, доводиться багато працювати, щоб йдуть нам на зміну маленькі громадяни виросли достойними людьми.

5) Радість - це спілкування з дітьми, їх довірливі, допитливі, веселі і іноді сумні очі. Радість - це бачити віддачу своєї праці в своїх вихованцях. У них ми вкладаємо не тільки свою педагогічну майстерність, а й частина душі. Радість - це коли твоя праця цінується колегами, батьками, суспільством. А труднощі є в будь-якій професії. Для мене найбільшою складністю є «паперова» дійсність. Доводиться багато писати, заповнювати різні документи. Хотілося б якось оптимізувати цей процес, щоб вихователь дійсно був з дітьми, а не при паперах.

6) Дорогі колеги! Я хочу побажати вам земного щастя! Низький уклін за ваш нелегкий труд! Бажаю вам професійного польоту, щоденного задоволення від роботи з дітьми! А також хочеться побажати терпіння, мудрості і, звичайно, гідної заробітної плати.

Засоби Засвідчення підпісу в посвідченні про відрядження | Коля сів на стілець. На килимі залишилася недобудована залізниця.