Головна

Виховуємо нові зуби!

  1. Асфальто-смоли-парафінові відкладення (АСПО) в свердловині та наземні комунікації.
  2. баклажанові пенёчкі
  3. Залежно від того, як відбулося утворення оболонки, нервові волокна поділяються на міеліновиеі безміеліновие.
  4. Важливі Цінові Рівні
  5. Хвильові зубчасті механізми

Для початку ще кілька листів:

«Здрастуйте Михайло!

З радістю виявив вашу роботу з вирощування зубів у інтернеті. У мене видалені всі зуби, і недавно виявив зростання двох нових зубів. Не можу пояснити причину цього і поки тільки спостерігаю за процесом ... Дуже чекаю закінчення вашої книги.

Зуби були видалені півтора роки тому повністю і ці два зуба ростуть ПО НОВОМУ. Серйозною методики у мене немає, за винятком - зарядка води і вправу "Жувати - кусати", і формула "Куди думка, туди енергія, куди енергія, туди кров.!

Мені 46 років. Олександр (tainik2@yandex.ru) ».

«Коли у мене вирвали бічний зуб, передні два зуба розсунулися і між ними вийшла дуже широка і негарна щербинка. Я через це страшно переживав і комплексував. Яке ж було моє здивування, коли через якийсь час в цій щілини ВИРІС ще один зуб !!! »

«Я б ніколи не повірив! Але, знайшовши в Неті твої статті, вирішив спробувати і ось три дні тому у мене поліз новий зуб !!! Я спочатку нічого не зрозумів !. Щось коле мову і все. Вчора я побачив: повзе, зараза !!! »

«Привіт, Михайле! Є у мене один зуб з історією. Тобто, давно вже там кіста у мене, кілька років тому ми її посилено лікували. Сьогодні зробили знімок, і з'ясувалося, що кісткова тканина між коренів відновилася, чого в принципі не може бути, як мені сказала моя стоматологіня ».

Доповню декількома цитатами з різних форумів:

«Anatoly: Вирощував чисто свідомо. Створював мислеобраз зубів там, де їх вже не було. За пару місяців виросло 4 красивих білих, як сніг. Але ж наші дантисти-типові варвари. Вони почали доводити, що це аномалія, що це зуби мудрості (після 50 років) і не встиг я очухатися, як все 4 моїх красеня без анестезії були по-звірячому видалені. Повторна спроба виростити нові ні до чого не привела.

Справа в тому, що я пішов до цих варварам ставити місток і вони мені "довели", що ці зуби будуть не тільки заважати, а й нашкодити. А віра в радянську медицину була вище віри у власні здібності, ось і ... »http://magov.net/blog/135.html

«Yogesh: У моєї матері (55 років) якось захворів зуб, і я порадив їй пополоскати рот сечею. Протягом місяця регулярних полоскань у неї виросло 3 нових зуба на місці вилучених раніше. При цьому, два зуба були видалені ще в шкільні роки ». http://magov.net/blog/135.html

«Так сталося що я до останнього тягнув з лікуванням зубів завжди вірячи, що можна обійтися своїми силами і навіть мені здається колись це вийшло - я подумки" сканував "щелепи представляючи як з'являється сила в зубах і збільшується кровотік, але якось не системно . І ось на місці вирваного в армії зуба раптом щось з'явилося. Я не знав що й думати. З одного боку в армії могли не повністю видалити зуб і це міг бути залишок кореня з іншого боку то що з'явилося було абсолютно гладким і акуратним (!!!) Потім раптом на його поверхні (виступав він на 1-2 мм) з'явилася пляма яке швидко стало перетворюватися в карієс. А потім через іншого зуба розпухла щока і приперло йти в поліклініку де лікар заодно з зіпсованим зубом вирвала і цей шматочок. На всі мої потуги звернути увагу що це може бути не осколок природно ніхто не звернув увагу (та й я був хороший - під уколом та ще панічно наляканий відвідуванням поліклініки - не особливо був наполегливий)

Коротше після того події пройшло вже близько 4-х років і я здався (жувати то вже нічим) ».

http://www.e-puzzle.ru/forum/lofiversion/index.php/t350.html

«А ось що мені розповів один знайомий, колишній халулаевец (одна з колишніх еліт спецназу в Примор'ї).

Як то він в тайзі ченця буддійського зустрів, той травички шукав. роззнайомились. Той і розповів, що зуби можливо виростити, для цього особливий настрій потрібен (можливо медитація), набір трав певний, і найголовніше три місяці в тайзі бути треба. Мабуть на природі обов'язково (не всім охочим саме в тайгу Приморську иль сибірську їхати).

Трави, думаю, потрібні, щоб організм почистити, природа - енергії набратися, медитація - на помисли чисті, настрій - на ріст зубів ». http://forum.anastasia.ru/topic_21135_30.html

«З приводу регенерації зубів хочу сказати - у мене стоматологи видерли 8 зубів. (ВІСІМ) залишилося 28 (ДВАДЦЯТЬ ВІСІМ) зубів. Якщо хто мені не вірить, може подивитися вживу в Омську. Фото викладу в липні, коли сфотать на цифровик. Один зуб виріс на місці вилученого і ще три в другому ряду. У тому числі два ікла, так що іклів у мене зараз шість. Хоча я не звір. Головне - вірити і все вийде! ». http://forum.anastasia.ru/topic_21135_30.html

«Це відбувалося і відбувається на курсах, якщо Ви поставите таке завдання перед собою. Я пам'ятаю такий випадок з сврей практики, коли у Короля почав похитуватися міст. Він пішов, зробив рентген, а під мостом почали рости два зуба! Міст зняли, зуби виросли. Йому було тоді 42 роки. Крім цього, він домігся багатьох перемог на курсі. Головне настрій на перемогу і чітка постановка завдань. Він потім сказав, що працювати стало колись, так як кожен підходить на роботі і каже: "Відкрий рот і покажи". Він став на роботі гордістю і пам'яткою.

Був і курйозний випадок, коли зуб почав рости другим рядом. Довелося видаляти ».

http://www.norbekov.com/forum/viewtopic.ph...&highlight=

«Так, на 2 оздоровчому одна з дам виростила зуб. Їй під 40 років. Ми всі свідки. Це був верхнє ікло і він був спочатку маленький, потім ми зустрічалися - зуб виріс. Клас! »

http://www.norbekov.com/forum/viewtopic.ph...&highlight=

«Тому що я не автор методики, доводити її працездатність не буду. Скажу лише те, що скориставшись їй я отримав результат - 2 зуба, здорових.

Думаю досвід автора ще один з доказів. Можна відхреститься, мовляв вигадки і все таке. Але для чого потрібні вигадки, щоб заробити, для вигоди в загальному. Тут ніякої вигоди немає.

Тобто в методики описується, що автор виростив 17 зубів. У мене поки два і стопор. Швидше за все за психологічними параметрами.

Біль, у мене вона була пульсуюча, хвилями, до тих пір поки я не намацав мовою кістка зуба і гладку емаль, але торкатися і пити холодні / гарячі напої, було ще боляче протягом тижня. Потім біль стихла, але поки вона була я прикладав солоне сало і вона відпускала трохи, до рівня, коли я міг терпіти.

Другий зуб, спочатку також йшов, але потім розкришився і потім знову почав рости і набирати обсяг, аналогічно першому. Почав я практикувати ще в травні і тільки місяць тому був перший результат.

Чому боляче? Не знаю, ясна палило і нерв пульсувало. Але я думаю, що це у кожного індивідуально. У одного болить, а інший може навіть і не помітити.

http://www.pervocvet.com/index.php?q=node/5

З листа: «Два зуба виростив. Суть результатів в мотивації, принаймні у мене так було. Спочатку я просто хотів реанімувати зуби, в плані естетики, але поступово зрозумів, що просто так вони не реагують. А почалося все коли зуби стали життєво необхідні, стали просто вивалюватися з ясен.

Тоді і з'явилися перші результати. Біль був неймовірно гостра особливо перші 2 дні і коли в деяких місцях пробивалася ясна. З'явилося 2 зуба, але не на місці старих а поруч, правда без викривлення.

Іншими словами результат - 2 нових зуба і після півроку роботи більше результатів не було. »

Листи - це зайвий стимул для тих, хто дочитав до цього місця. Я - не самотній в своєму клацання новими зубами!

Між активністю лицьових м'язів і кровопостачанням мозку існує взаємозв'язок. Коли людина посміхається або сміється, мозок отримує більше кисню, емоційний стан поліпшується. Але крім цього, при усмішці ми задіємо величезну кількість м'язів, які викликають приплив крові в область щелеп, що для нас вкрай важливо. Однак, багато розучилися посміхатися. Якщо у дітей вираз обличчя змінюється по тридцять разів на день, то у людей, яким за тридцять, тільки сім разів ...

Все ніженапісанное - це шматочки, взяті з переписки Михайла Столбова з читачами. Збереглося лише чотири відповіді Михайла своїм читачам. Або він рідко відповідав, або провів «чистку» ... У будь-якому випадку, я постарався розташувати так, щоб дотримувалася якась логіка. Величезне прохання до читачів, хто отримував відповіді від Михайла, написати, що саме він відповідав.

"Вітання!

Я не лікар! Мало того, я в медицині нічого не розумію і до лікаря не ходжу вже років 6.

Продовження поки не можу написати, так як перебуваю знову чорти-де, і ніколи цим займатися.

Там хлопці на моє прохання якийсь сайт клепають, хоча я їм сказав, що рано ще викладати.

Я то може унікальний, як та жінка, що акулячі зубки здобув, але я ті точно скажу, за моїми подсказакам у племяша (9 років) заросло дупло (там де пломба випала), і ще двоє листи надсилали, що у них вийшло.

Більше поки похвалитися нічим. Але свідчень то навколо - море!

Значить ПРАЦЮВАТИ В ПРИНЦИПІ - може.

Що я буду радити в книзі?

Це буде комплекс, який потрібно ретельно прописувати.

Коротенько так:

Повсякчасна (реально щогодини по 5 хвилин) робота з клітинами ясен і посилення припливу крові до них уявне. Наказ зубу вирости.

Масаж ясен (чистими руками тільки в рот лізь, збільшене споживання кальцію (у вигляді перемеленої яєчної шкаралупи) і. Т. Д. І т. П.

... Зустрів в одному з журналів спосіб природного нарощування зубів і їх лікування без пломбування. Ділюся цілком, так як це цілком може працювати:

«Для лікування зубів зазвичай застосовують дві горілчані настойки:

- Горілчана настоянка Аїра (болотний або злаковий) - це рослина росте по берегах водойм, цвіте в червні - липні, в лікарських цілях використовуються коріння, його можна придбати в аптеках, або збирати самим.

- Горілчана настоянка прополісу - його так само можна придбати в аптеках або на ринках.

Для їх приготування беруть 0,5 склянки коренів аїру і заливають 0,5 літра доброї горілки (40%). Все настоюється не менше тижня. Так само готується настоянка прополісу. На 0,5 літра горілки додають

15 гр. дрібно натертого прополісу і наполягають також близько тижня. Зберігають настоянки в прохолодному місці.

Настоянки використовують одночасно. Беруть 1 ст. ложку настоянки аїру і 1 ч. ложку настоянки прополісу, змішують і вливають в рот для полоскання. Полоскати потрібно хворі зуби близько 2-х хвилин, потім виплюнь. Такі процедури необхідно робити або під час болів (будь-яких) і підвищеної реакції зубів на холодне і гаряче, або перед сном. Тривалість процедур близько місяця, хоча всі больові відчуття зникають на 1-3 день.

Пам'ятайте, що запропоновані розчини забезпечують проникнення прополісу і алкалоїдів аїру в глибокі точки хворих зубів. Аїр знеболює коріння, а прополіс пломбує всі мікротріщини. Зуби перестають хворіти зовсім.

Помічено, що і решта коріння, ледве трималися яснами, закріплюються на неї і дозволяють тиснути на них без відчуття якоїсь болі, а рівно обламані коріння перестають руйнуватися і в перебігу декількох років помітно відростають, стаючи працездатними зубами.

При цьому прискорення росту зубів приймають в невеликих дозах препарати містять кальцій. З народних засобів рекомендується приймати всередину порошок приготований з зубів (наприклад, розмелені свинячі зуби), в разовій дозі 0,1гр. під час їжі 1 раз в день. А також користуйтеся фторосодержащими зубними пастами ...

... Гіпотезу про те, що чистити зуби шкідливо, я чув і навіть у чомусь погоджуся. Але в нашому з Вами випадку, Тамара, ми не стільки чистимо зуби, скільки масажуємо ясна. Я вже писав, що щітка спочатку повинна бути не надто жорсткою, щоб не поранити ясна, тим більше при такій болячки як Ваша, проте, навіть якщо є хоч якась біль, намагайтеся під час чищення зубів, «залазити» щіткою і на ясна. Чим далі, тим довше і сильніше. Це, по-перше, зміцнює ясна, а, по-друге, стимулює приплив крові ... Тренуйте щелепи: стискайте зуби на короткий час, потім відпускайте, рухайте ними з боку в бік, масажуйте ясна мовою, пальцями ...

Зубну емаль відмінно відновлює буряковий, капустяний, морквяний соки, пшеничні висівки.

Перш, ніж розбиратися з технікою відновлення зубів, пропоную ще трохи інформації від стоматологів.

Рис.1 (взято з сайту esthetics.ru)

Зуби соматології відзначають наступним чином:

Права сторона Ліва сторона

Зуби молочного прикусу

V IV III II I I II III IV V

V IV III II I I II III IV V

Зуби постійного прикусу

8 7 6 5 4 3 2 1 1 2 3 4 5 6 7 8

8 7 6 5 4 3 2 1 1 2 3 4 5 6 7 8

У ссавців зміна зубів і зростання зубного ряду відбувається спереду назад (спочатку центральні різці, потім бічні, ікла, премоляри, моляри). Тобто, коли ви візьметеся відновлювати - вирощувати зуби, робити це необхідно в тій же послідовності, з передніх зубів.

Можливо, також, що перед початком роботи по відновленню, вам варто розібратися в причинах випадання / хвороби тих чи інших зубів.

Доктор медичних наук, професор з московського ЦНДІ стоматології Геннадій Банченко переконаний, що зуби реагують на внутрішні неполадки в організмі, коженхворий зуб безпосередньо пов'язаний з хворобою якогось із внутрішніх органів.

«Так, печінку проектується на рівні нижніх іклів, про стан підшлункової залози можна судити по малим корінним зубам, а про захворювання суглобів ніг - по передніх зубів верхньої і нижньої щелепи. Про те, що відбувається в шлунку або кишечнику, можна судити не тільки по зубам, але і за станом ясен. У страждають виразкою шлунка або дванадцятипалої кишки в більшості випадків розвивається пародонтоз. Крім того, при виразці шлунка на зубах обов'язково з'являється рясне відкладення каменю. Отже, відкривши рот перед дзеркалом, ви можете отримати вичерпну інформацію про те, що відбувається всередині вашого організму. Залежно від того, який зуб страждає від карієсу, можна судити, яким внутрішньому органу потрібна допомога. А якщо один і той же зуб болить не в перший раз - це свідчить про те, що хвороба, можливо, зайшла досить далеко, і заходи треба приймати терміново, і крім стоматолога піти ще і до іншого фахівця.

Якщо процес не зупинити, то хворий орган знову буде посилати в зуб свої сигнали про допомогу. У свою чергу карієс може стати причиною постійної мігрені. Причому сам зуб, буває, і не болить. Головний біль у таких випадках приписується чого завгодно - від грипу до магнітної бурі. Особливо часто таке трапляється, коли запалюються зуби нижньої щелепи і якось невиразно болить вся голова.

При карієсі на верхній щелепі біль вже більш конкретна: запалення іклів віддає в скроню, а жувальних зубів в тім'яно-потиличну область. Стоматологи зустрічаються і з такою "зубної" болем, при якій карієсу немає і в помині. А причина неприємних відчуттів криється в різких скачках тиску, наприклад в гіпертонічних кризах або нападах стенокардії.

Втім, зуби можуть розповісти не тільки про хвороби свого "господаря", але і про його характер. Наприклад, дрібні і гострі зуби говорять про підступність і єхидства, довгі - про злості і любові до ситної і рясної їжі, випинаються - про жадібності, а великі відстані між зубами - ознака безвольність і навіть слабоумства. Пощастило власникам великих і міцних зубів, оскільки вони провіщають довге життя і свідчать про доброту і хоробрості людини. Рівні зуби часто бувають у дуже добрих людей. Але якщо вони у вас трохи нерівні, не турбуйтеся - це вважається ознакою глибокодумності ».

http://www.hippopotam.ru/article/zazub/vo/...e4ite_pe4en.htm

Райнхольд Фоль в своїй книзі «Взаємозв'язок зубів і мигдалин з органами і фізіологічними системами» наводить кілька таблиць (http://lebendige-ethik.net/4-Odontontafeln_1.html) зв'язку зубів з органами, з ендокринною системою, з хребтом. Зокрема він повідомляє:

Зв'язки зуби - органи:

1 і 2 зуби верхньої і нижньої щелеп (меридіани сечового міхура і нирок)

Органи: нирки, сечовід, сечовий міхур, сечівник, генітальні органи, пряма кишка, анальний канал, задній прохід.

3 зуб верхньої і нижньої щелеп (меридіани жовчного міхура і печінка).

Органи: зуб справа - права частка печінки, жовчний протік, жовчний міхур; зуб зліва - ліва частка печінки.

4-5 зуби верхньої щелепи і 6-7 зуби нижньої щелепи (меридіани товстого кишечника і легенів)

Органи: легені, бронхи, трахея; зуби справа - сліпа кишка з апендиксом, висхідна ободова кишка; зуби зліва - ліва частина поперечної ободової кишки, низхідна ободова кишка, сигмовидна ободова кишка.

6-7 зуби верхньої щелепи і 4-5 зуби нижньої щелепи (меридіани шлунка і селезінки - підшлункової залози)

Органи: стравохід, шлунок; праворуч - тіло шлунка (права частина), пилорический відділ шлунка, підшлункова залоза, права молочна залоза; зліва - перехід стравоходу в шлунок, дно шлунка, тіло шлунка (ліва частина), селезінка, ліва молочна залоза.

8 зуб верхньої і нижньої щелеп (меридіани тонкого кишечника і серця)

Органи: серце, тонкий кишечник; праворуч верхній - дванадцятипала кишка (спадний відділ, верхній горизонтальний відділ); праворуч нижній - клубова кишка; зліва верхній - дванадцятипала кишка (тощекішечний вигин); зліва нижній - тонка і клубова кишка.

Л. р Пучко в своїй книзі «Многомерная медицина» призводить следущую схему зв'язку зубів з внутрішніми органами і системами:

Думка про зв'язок зубів з усім організмом дотримується і Катерина Слободскова (її книга «Нові зуби - фантазія чи реальність?» Випущена видавництвом «Альвара» і доступна для скачування на http://www.e-puzzle.ru). Однак Катерина вводить в цей взаємозв'язок деякі езотеричні поняття, зокрема систему енергетичних тіл людини. На думку Катерини ліва сторона відображає взаємодію з родом, з родичами, права - з іншими оточуючими людьми, з соціумом.

Ліва сторона відображає час, права - простір.

Ліва сторона показує стан життя взагалі, віддалену перспективу, права - найближчі події. Верхні зуби відображають чоловічий аспект, нижні - жіночий.

Приклад: проблеми з верхнім 6-м зубом зліва можуть говорити про проблеми у відносинах з батьком або іншим родичем чоловічої статі. Треба звернути на це увагу. Але і однозначності бути не повинно ... все ж відносно, не варто прив'язуватися до чогось конкретного. Потрібно просто спостерігати і робити власні висновки.

Катерина Слободскова уточнює:

Центральні різці (зуби № 1) відображають стан фізичного тіла людини, її стосунки з фізичним планом буття, його вміння будувати відносини на першому рівні.

Як ви ставитеся до свого тіла? Чи можете легко пройти, взяти щось зі столу, якщо на вас дивляться? Чи достатньо ви піклуєтеся про нього - не втомлюється воно, чи часто прислухаєтеся до нього, чи вмієте розслабитися і просто погуляти або просто полежати у ванні, що не перебираючи в голові проблеми? Про своє фізичне тіло потрібно піклуватися, як про самого себе!

При порушенні зубів №1 зверніть увагу на те, як ви до себе ставитеся. При правильному відношенні людина, бачачи свої достоїнства, відчуває любов до себе, бачачи свої недоліки - співчуття і прагнення виправитися. При спотворенні людина обожнює себе до пристрасті, то ненавидить до самознищення.

Відносини з людьми на першому рівні називається «визнавати право іншої людини на існування, зважати на його думку».

Ефірне тіло має зв'язок з бічними різцями (зубами № 2). Їх стан залежить від взаємодії людини з ефірним планом буття, а також від його вміння будувати відносини на другому рівні.

Ці відносини припускають вміння визнавати право близької людини на затишок, на зручності, вміння піклуватися про нього, зважати на його настроєм, розуміти його, бути поблажливим до його недоліків і слабкостей.

Стан іклів (зубів № 3) залежить від стану астрального тіла, взаємодії людини з астральним планом буття, його побудови відносин на третьому рівні.

Якщо людина робить свою справу абияк, якщо якість його роботи залежить від настрою, якщо він в роботу вкладає дуже багато емоцій, то можуть виникнути проблеми з іклами.

Відносини на третьому рівні характеризуються проявом почуттів, люди стають бажаними друг для друга, визнається право людини на його справу.

Ментальне тіло має зв'язок з першими премолярами (зубами № 4). Їх стан залежить від правильності взаємодії людини з ментальним планом буття і від його вміння будувати відносини на четвертому рівні.

Люди, що живуть у світі ментальних енергій, володіють даром переконання, викликають довіру. Проблеми з цими зубами можуть виникнути при неправильному застосуванні людиною Сили Слова.

Слова стають Річчю лише тоді, коли жінка говорить про те, що вона добре робить, а чоловік - про те, що добре розуміє. Якщо жінка, у якої немає дітей, вчить інших, як їх треба виховувати, це звучить некрасиво, її неприємно слухати. Те ж саме відбувається, якщо чоловік погано розуміє те, про що говорить.

Ще гірше, коли люди вимовляють лайливі слова і мат. Вчені довели, що мат руйнує геном, а значить, і майбутнє. Лайки просаджують поле людини в нижній світ. Ці слова, як каміння, повертаються до людини і б'ють його по зубах - потім ситуація може скластися так, що людині виб'ють зуби.

Слідкуйте за тим, що виходить з вашого рота - то ж потім до вас і повернеться. Брудне слово, що вилетіло з вуст жінки, потім обов'язково повернеться брудним вчинком чоловіка по відношенню до неї.

У відносинах на четвертому рівні проявляється взаєморозуміння, впевненість в близькій людині, правдивість у відносинах. Люди займають місце в серці один одного.

Каузальне тіло має зв'язок з другими премолярами (зубами № 5). Їх стан відображає взаємодію людини з каузальних планом буття і побудова їм п'ятого рівня відносин.

У відносинах на п'ятому рівні люди стають один для одного долею, їм цікаво один з одним, вони бачать причини поведінки один одного. Кожна зустріч для них - подія, будь-насолоду сумно, коли поруч немає того, кого любиш.

Буддхіального тіло має зв'язок з першими молярами (зубами № 6). Їх стан залежить від взаємодії людини з буддхіальним планом, від дотримання ним законів і принципів буття, від його здатності довести відносини до шостого рівня.

Зуби № 6 з'являються у віці 5-6 років за зубами молочного прикусу. У цьому віці людина виходить на новий рівень свого розвитку - він дорослішає, відбувається перше зіткнення людини з його суттю - чоловічої чи жіночої - і проявляються перші її спотворення, що може привести до руйнування цих зубів.

На шостому рівні відносин починається справжнє життя удвох: чоловік і жінка стають єдиним цілим, їм немає життя один без одного.

При порушеннях в нірванічний тілі можуть руйнуватися другі моляри (зуби № 7), а потім і всі інші зуби.

Відносини на сьомому рівні - це початок Божественної Любові, з відносин народжується Таємниця. Це щось більше, ніж земна любов. Спотворень там не буває.

Але таємниця у відносинах повинна зберігатися і на всіх інших рівнях. Чоловік не повинен бачити вас в бігуді або з розмазаний по обличчю полуницею. І не варто при ньому фарбуватися - то, як створюється ваше обличчя, має бути таємницею. А якщо чоловік ходить по дому в витягнутих трико і чухає живіт, гикаючи після рясного обіду, то це теж навряд чи буде сприяти зміцненню відносин в сім'ї.

Більш докладно про це читайте в книзі Катерини Слободсковой

Крім того, досить цікаво вивчити проблему зубів з точки зору зороастризму, яку висвітлює Павло Глоба в своєму тексті «стоматоскопії»:

«Що таке зуб з точки зору зороастризму? Зуби кожної людини - це зв'язок з його предками. Тому по зубах і визначалися ті кращі властивості, які він успадковує від своїх предків або навпаки гірші, демонічні зваблювання, які знову ж таки переходять у спадок від батьків до дітей.

Людина завжди отримує своє: якщо у нього виросли всі 4 зуба мудрості. Якщо у вас все зуби мудрості, не сумнівайтеся, ви отримуєте тільки своє. Просто ваша карма і карма ваших предків сильно переплітається один з одним і вони вас або захищають або навпаки, через них ви отримуєте і погані якісь прояви, т. Е. На вас навалюються погані проблеми.

Але якщо у вас немає зубів мудрості, жодного особливо, тоді знайте, ось тільки в цьому випадку ви дійсно розраховуєтесь не за себе, платите за ваших батьків, тоді дійсно діти відповідають за батьків, за дідів і прадідів своїх. За все. Вважається, що якщо немає жодного зуба мудрості, значить людина платить за всіх предків по висхідній лінії.

Якщо у людини немає зуба мудрості тільки з лівого боку, то значить - платить за предків тільки по материнській.

Якщо немає зуба мудрості з правого боку - по батьківській стороні. І по обидва.

Адже 32 зуба пов'язані ще і з календарним циклом. 32-річним періодом, т. Е. З циклом Кейвана, з Сатурном, з Золотим століттям людини. Ще один ключ до зубів - це 32-річний тотемический коло.

Всього буде 3 ключа до характеристики кожного зуба. 1-й ключ той, про який я вам говорив - це 28 місячних стоянок, пов'язаний з місячними стоянками. І люди, у яких існує тільки 28 зубів - це люди вкрай вразливі, як відкрита книга. Їх карма ще не завершена, не закінчена.

Що таке 3-тя зміна зубів? 3-тя зміна зубів пов'язана з алхімією духу, з вашим перетворенням. Вона дасться в нагороду за праведне життя. Вважається, що людина, яка отримала 3-ю зміну зубів, вже змінює свою карму.

... В принципі - перші зуби дано для виховання, перші зуби є як би проявом індивідуальності людини. Другі зуби фатум, рок. За другим зубам ми повинні платити за свої борги. А третя зміна - пов'язана з придбанням, зі свободою. За ідеєю у нас в епоху Близнюків повинні з'явитися 3-и зуби (третя зміна зубів), а також додаткові зуби, що перевищують число 32. Але такого не відбувається.

Отже, 3-тя зміна зубів пов'язана з перетворенням і ті люди, які їх отримують ці зуби, вважається, що вони змогли змінити себе. І вони отримують вищу захист. Вони відпрацьовують свою земну карму. Такі випадки описані у деяких християнських святих, що у них в старості змінилися всі зуби і вони спочатку були беззубими, а потім знову у них стали міцні зуби. Також описані у зороастрийских магів.

Власне кажучи, як ви вже здогадалися, 32 зуба діляться на 2 половини: праву і ліву. Для чоловіків і для жінок ці половини несуть різну інформацію (16 + 16). Зуби треба розглядати попарно. Обов'язково порівнювати їх між собою.

Початкова точка відліку зубів - це 2 верхніх передніх різця. Відлік ведеться в дві різні сторони. Зверху вниз. Закінчити ви повинні нижнім різцем. У ліву і праву сторону. Одна буде за годинниковою стрілкою, інша - проти годинникової стрілки.

Деякі помічали щодо принципу будови зубів. Між двома верхніми різцями, між двома першими зубами (від точки відліку їх) може бути: можуть бути або злитими, т. Е, з'єднаними, або між ними буває щілину. З цієї щілини визначається розрив кола Зодіаку. Плюс до всього, панове, якщо у вас буде розрив, знайте, що це вважається поганим знаком. Мало того, що дуже часто вона дає схильність до виродження, але плюс до всього щілину між зубами говорить про великої плутанини в карму людини і його початкової схильності до дворушництвом. Такій людині явно не вистачає своєї власної енергії, він повинен її поповнювати за рахунок інших людей. Така людина потребує інших людей, як в якійсь біомасі, як в резервуарі для припливу крові.

Далі зуби порівнюються між собою. Також вважається, що зуби не повинні знаходити один, на одного, не повинні бути запалими.

У нас по дві пари різців з кожного боку, потім йдуть ікла, далі малі корінні зуби (їх дві пари з кожного боку), потім великі корінні зуби (теж по дві пари) і зуб мудрості. Зуб мудрості абсолютно особливий, я принаймні виділяю, як особливий. Взагалі дві, а за класичною термінологією - три. За класичною термінології в стоматології (з працею згадую те, що викладач в медінституті ...) два різця у нас з кожного боку, по одному іклу, по два малих корінних зуба, по два великих корінних зуба і ще по одному зубу мудрості з кожної боку. Разом 8. Також ці 8 ви можете пов'язати з 8-ма стихіями.

Отже, верхні різці. 1-й зуб пов'язаний з подоланням страху. Страх і безстрашність. Якщо протилежний різець сильніше виражений, більш твердий або якщо вони однакові і практично зрослися, і підносяться над найближчими різцями, значить людини навряд чи можна запідозрити в боягузтві. У боягузтва можна запідозрити людини з розколотими різцями, т. Е. Якщо між ними є щілина.

Різець номер 2, верхній, пов'язаний з брехнею, обманом. У жінок з правого боку, у чоловіків - з лівого боку. Сильно видатний 2-й різець видає в вас початкового брехуна, обманщика (загострений).

Зуб номер 3. Ікло. Це зла влада, це самоствердження. Це марнославство і гординя. Якщо він дуже видається вперед і зовсім протилежний іншому, занадто сильно загострений - страшна гординя, самоствердження, знущання над іншими людьми, бажання робити рабів, змусити інших служити.

Зуб номер 4 - малий корінний, верхній. Це зуб чорної магії. Магічний зуб. Страшний, звичайно, зуб. Отже, чорна магія і біла магія, також цілительство з лівого боку у жінок, справа у чоловіків. Зуб у магів - це зуб кілька загострений повинен бути. Так, цей зуб, як правило, руйнується або їх вибивають. У мене, наприклад, ці зуби вибили. Так, спочатку вдарили по одній стороні, потім - по інший, так от і вийшло з вибиті зубами.

Зуб номер 5 другий малий корінний зуб, верхній - є зубом дворушництва, двовірства або маніхейства, підміни понять, «гріх сумніви і коливання». Тільки-но цей зуб трошки нерівний, ці зуби відрізняються один від одного і особливо ось трохи, хоча б трохи більше, довше, ніж сусідні зуби, все - гідний шанувальник Маніхейський здобутий у вашій особі.

Зуб номер 6 - великий корінний, верхній - це підлість, зрада. Якщо ці зуби сильно виражені або відрізняються один від одного, т. О. можна знайти зрадника, негідника, зрадника, клятвопорушника, який грішить проти Мітри, проти святості договору.

Зуб номер 7 - другий корінний великий, верхній - це зуб атеїзму, безвір'я, святотатство звідси, знущання над святинями.

8-й ряд - зуб мудрості. Верхній зуб мудрості - це віра. Вона поруч знаходиться з вченням, місіонерством. Вони дуже ... абсолютно поруч.

Тепер давайте подивимося як це програється на земній плані. 8 нижніх зубів.

Нижній ряд ми починаємо рахувати від зуба мудрості.

6 зуб нижній ряд - буде зубом сміття, бруду. На противагу, звичайно, чистота. Цнотливість, чистота, захист стихій, любов до тварин. А на противагу це - осквернення стихій, розмноження хравстри, бруд, це все пов'язано з цим корінним зубом. Отже, значить ці зуби у нас екологічні зуби.

5 нижній зуб, малий корінний, жувальні зуби - зуби жадібності. Жадібності, жлобства, користолюбства, прихильність занадто велика до майна.

Зуб номер 4, малий корінний зуб - це паразитизм. Ледар, ледар, паразит, пристосуванець, що живе за чужий рахунок.

Зуб номер 3, ікло - ось саме тут вбивство. Або самогубство. Як відрізнити вбивство від суїциду. Якщо цей ікло відділений від інших іклів (нижній ікло), тоді швидше за все він сам по собі, ця людина, т. Е. Він схильний до самогубства (суїциду), спрямовує проти себе. А якщо цей ікло сильний, гострий і підноситься над іншими, але прилягає до них тісно, ??тоді швидше за все, що вбивця.

Зуб номер 2 різець, нижній - це різець холуя, раба. А на противагу свобода, вільна людина. Свобода або рівність. Зуб номер 2 різець нижній - це злодійство. Злодій (поруч з іклом який). Не тільки злодій, який порушує закон торговки, що наживається на майні на чужому, а ще й як порушення клятви, договору, обдурив, привласнення чужого майна.

Зуб номер 1 різець, нижній. Ці два різця примикають один до одного пов'язані з рабством і свободою. Тут природно завершення циклу: з одного це рабство, а з іншого - це вільна людина. На негативній стороні гріх холуйства, рабства, підпорядкування іншим, плазування, лакейство ».

У поштовій скриньці Михайла Столбова виявилося більше сотні вхідних листів. В основному це прохання викласти останню главу. Є кілька прикладів успішного самовідновлення пломбувальних зубів. Кілька згадок про успішне вирощуванні нових зубів, але «у одного приятеля мого друга», тому їх тут не наводжу. Серед авторів, які стверджують, що домоглися вирощування нових зубів варто крім Катерини Слободсковой згадати Аркадія Петрова з його технікою «Древо життя», Сергія Веретенникова з його «Практиками зростання нових зубів», Надію Ремизову-Бабушкіну з її Біо-енерго-інформаційними оздоровчими модулями Р. р шакаева Всі ці автори наводять деякі техніки, в тій чи іншій мірі можуть замінити так і не озвучену Михайлом рецептуру, або ж бути частково використані.

Для початку дозволю собі цитати з кожної техніки, а потім постараюся їх резюмувати і привести до спільного знаменника.

Аркадій Петров «Технологія регенерації зубів»

Древо Життя №1 січень 2008 р

«Мета роботи: повне відновлення всіх зубів до норми методом регенерації.

Коли немає зубів - людина втрачає смак до життя.

Зуби відновлюємо з усіма рецепторами, з усіма чутливими закінченнями.

Вибудовуємо голограму не тільки сьогоднішньої структури зуба, але і майбутньої структури. З цієї через минуле: якими зуби були, якими зуби будуть.

Край ясна - середня точка вісімки (див. Рис. 1).

Активізація вісімки прискорює ріст зубів, витісняє з місця зубної закладки весь негатив. Можна перенести до вісімки інформацію ембріона. В ембріоні немає негативу. Розвиток йде тільки за позитивним сценарієм. Ембріон сам прибирає всю негативну інформацію.

Процес регенерації запускаємо через стовбурові клітини.

Імпульсом вибудовуємо голограму кореня здорового зуба. Для цього свідомістю заходимо в хромосому, висвічуємо енергоінформаційний каркас здорового зуба, тобто його голограму, зубну закладку.

Стовбурові клітини беремо з хребетної кістки (спинного мозку) і телепортіруемся її в корінь зуба (див. Рис. 2).

Даємо імпульс свідомістю з Душі на вибудовування стовбура клітини. Для цього з первинної стовбурової клітини (1) виділяємо спочатку дві клітини (всього стало 3), потім ще дві клітини (5) і ще три клітини (8). Утворився зародок.

Далі вводимо код: "диференціювання" (т. Е. Перетворення в процесі індивідуального розвитку організму спочатку однакових, неспеціалізованих клітин зародка, в спеціалізовані клітини тканин і органів). Потім даємо імпульс з первинної клітини на виділення 9-ої клітини.

Після утворення 9-ої клітини починається поділ стовбурових клітин на формування зубних тканин (рис. 2).

Ставимо клітини-джерела, щоб прискорити вибудовування зубних тканин. Активізуємо їх імпульсом свідомості.

Встановлюємо через щитовидну залозу зв'язок відновлюваних зубів з тими органами, з якими вони спочатку мали ці зв'язки. (Свідомість ці зв'язки знає).

Від щитовидної залози до відновлюваних зубах з'являються нитки сріблясто-білого кольору.

Переносимо всю цю ситуацію на всі інші, потребують відновлення, зуби ... »

«... Вам кожному в своїй уяві або зоні управління потрібно буде побудувати голограму відсутнього зуба. Ви знаходите, який зуб у вас відсутній. Регенерацію ми починаємо з верхньої щелепи. Якщо у верхній щелепі всі зуби є, то регенерацію починаємо з нижньої щелепи.

Якщо хтось не може визначити, який зуб відсутній. Тому, що буває так, що людина втрачає зуби дуже рано. Потім відбувається зсув всіх зубів, вони змінюють своє положення, і, виходить, важко визначити 6 або 7 або 5 зуб. А у них різну будову.

Зараз в залі присутній жінка, у якої зростає зуб справа на нижній щелепі -5-ка. Але я цей зуб не можу вести, як фрактологію, т. К. Не бачила його до того, а побачила вже прорізається. А мені потрібен ваш статус до того, як прорізався зуб. Іноді зуби ростуть і в 30 і в 40 і в 50, в моїй практиці це було.

... Раз ми встали на шлях духовного розвитку, ми будемо його продовжувати, отримавши технології регенерації зубів, будемо продовжувати цей шлях осягнення світу, осягнення себе, як частку світу.

Тому, що результат не може, досягнутий до тих пір, поки ми не усвідомлюємо себе елементом світу, частиною світу. І тоді, раз, клацання і результат у нас виходить ...

... Ваше завдання відчути, що відбувається в тому місці, де ви вже намітили, де буде відбуватися РЕГЕНЕРАЦІЯ ЗУБА.

Повторюю, що регенерацію ми почали з верхньої щелепи, стовбурові клітини ми беремо з кісткового мозку одного з тіл хребців.

Ми звертаємося до свого Божественного свідомості і просимо його: взяти мою стовбурові клітини з кісткового мозку одного з хребців і переміщуватися на кордон між щелепою і відсутньому зубом.

Свідомість здатне до ефекту телепортації, на цьому засновані всі методи регенерації.

Далі імпульсом вибудовуємо голограму КОРЕНЯ ЗУБА. У верхівки зуба клітини, які вбудовуються. Наші клітини підкоряються нашій свідомості, і хромосоми теж підкоряються нашій свідомості. Ми даємо ІМПУЛЬС з душі. Енергія Духа і Знання Душі входять в клітину, входять в хромосоми.

Так, що ми зараз імпульсом вибудовуємо голограму кореня здорового зуба. Для цього свідомістю заходимо в хромосому, висвічуємо енергією інформаційний каркас ЗДОРОВОГО ЗУБА. Подумки вибиваємо. Стосується імпульс і 2 клітинки, торкаємося цієї першої клітинки - ще 2 клітинки. Таким чином, виходить 5 клітинок, торкаємося ще першої клітинки - 8 клітинок.

Таким чином, утворився ЗАРОДОК. Це коренева закладка.

Далі ми вводимо словесне кодування. Кожна клітина знає, що їй будувати. Зуб це складне утворення, це не одна кісткова тканина. Зуб складається з емалі, тут всередині знаходитися дентину, тут корінь, покритий цементом. Усередині зуба проходить Нервово - СОСУДИСТИЙ ПУЧОК, який теж має складну будову. Складається з нервів, судин, вен. Тому, коли ми даємо команду на клітку (стовбурові клітини), ДЛЯ ВИДІЛЕННЯ 9 КЛІТИНИ І ЦИМ МИ ВИХОДИМО ЯК БИ З внутрішнього у зовнішнє.

Тому, що зуб має і внутрішнє і зовнішнє прояв. Верхні зуби і нижні зуби - будова у них різний.

Рахунок починається від середньої лінії, 2 різця центральних, 2 бокових, 2 ікла під номером 3,4 і 5-ий - це премоляри. 4-ий премоляр, як правило, має 2 кореня, але може мати і один.

6,7,8 мають 3 кореня.

Але 8 зуби і верхні і нижні дуже варіабельні. Вони можуть мати 1,2,3 кореня.

Нижні зуби розподілені також, як і верхні. 6,7,8 зуби це потужні жувальні моляри. Ці жувальні зуби мають по 2 кореня, крім 8, який, як я говорила варіабельні.

Тому, коли ви будуєте голограму вашого регенерованого зуба чітко дотримуєтеся вказаної кількості коренів зубів.

Якщо це 4 зуб, то 2 кореня, якщо 6 - то 3. Я розповіла про закладку.

У кого небудь є відчуття?

Що таке РЕГЕНЕРАЦІЯ? Це МІНІВОСКРЕШЕНІЕ. Адже регенеруючи весь орган - організм просто омолоджується.

Згадайте приклад у Петрова, як у однієї жінки регенерувалися яєчники за законами загальних зв'язків і причини наслідків у неї регенерувати, і апендицит і мигдалини і вона взагалі омолодилася і відчула себе зовсім по-іншому. Ви знаєте по роботах Г. п. І Петрова, що у нас є клітини джерела і клітини стоки.

Подивіться, де у вас видалений зуб, тут у вас утворилася СФЕРОЗІРОВАННАЯ ТВЕРДІСТЬ, СФЕРОЗІРОВАННАЯ ТКАНИНА.

А ви тут заклали ніжний зачаток з 9 мікроскопічних стовбурових клітин. Їм важко пробитися і тому навколо тут ставляться клітини джерела. А СВІДОМІСТЬ саме ЗНАЄ, скільки клітин і скільки їх кому поставити.

Тепер, коли зуб був на своєму місці він був пов'язаний з ПЕВНИМ ОРГАНОМ.

Зверніться до цієї картинці, тут намальовані всі зв'язки. Зверніть увагу, що всі зуби пов'язані з шлунково-кишковим трактом, тому, що зуби - це початок ШКТ.

Зараз ми не будемо відновлювати ці зв'язки. Кому не зрозумілі синуси, це гайморові і фронтальні пазухи. 3,4,5 пов'язані з синусами. Якщо якийсь орган вилучений, то чекай захворювання ще десь, т. Е. Якийсь орган чогось недоотримує, порушений зв'язок в організмі.

Ось коли я вчилася в інституті, то говорили, що апендикс не потрібен в організмі і була у свій час така технологія видаляти у грудних немовлят апендицит, щоб не було проблем у майбутньому.

А що таке апендицит - це дуже важлива частина в нашому організмі, в перших це профілактика дисбактеріозу, по-друге стимулює перистальтику товстого кишечника. Видаляючи апендицит, ви прирікаєте людини на запори. Крім того, апендицит є ДЕПО ІМУННОЇ СИСТЕМИ. Видаляючи апендицит, ми порушуємо цей зв'язок, видаляючи мигдалини, ми порушуємо кільце Пирогова, ми робимо вільним вхід інфекції для верхніх дихальних шляхів. На собі відчула постійні бронхіти.

Будинки обов'язково встановіть зв'язок регенерованого зуба з відсутнім органом, і посилати за допомогою Духа з Душі посилати імпульс в маленький зародок, як ніби дітей виношуємо. І в той ОРГАН, з яким він пов'язаний, посилати СВІТЛО і ЛЮБОВ.

Як правило, зуби формуються до 15 річного віку. Аркадій Наумович рекомендує повертатися в цей 15-річний вік, в цю юність, ЗГАДУЮЧИ хвилююча мить. Це повернення в наші прекрасні моменти, в цю юність, він теж сприяє прискоренню процесу регенерації.

Наступний момент. Даємо установку своїй свідомості - перенести регенерацію з цього зуба на всі інші зуби, які відсутні ».

Веретенников Сергій - Практика вирощування нових зубів

Практика дана 15.09.2008 р ©

«Після проблем із зором (див. Практику відновлення зору), проблема поганих зубів стоїть на другому місці за масовістю. Звичайно ж як і проблема із зором вирішується носінням окулярів, так і проблема з зубами вирішується їх протезуванням. Але хіба це те ж саме, що хороші молоді зуби? Звичайно ж ні.

Природа дала нам можливість змінювати зуби один раз в дитинстві і вона може давати цю можливість знову і знову, якщо знову "включити" цей же самий механізм поновлення зубів. Все, що потрібно зробити для цього - це знати на яку "кнопочку" натискати, щоб Ваше тіло розуміло, що Ви від нього хочете. Зараз ця функція спить і вона буде продовжувати спати, поки Ви її не включите. Підкоряючись певною програмою - зуби змінюються один раз в дитинстві, а далі ця "автоматична" програма завершується і Вам за потребою її потрібно запускати самостійно своїм розумом.

Давайте я коротко опишу як відбувається зростання перших зубів і потім зміна зубів на нові в дитинстві.

1. Отже, зазвичай перші зуби з'являються близько 5-7 місяців з моменту народження, але ще з 3-4 місяців дитина починає відчувати процес "зародження" зубів в яснах, він все кусає і періодично плаче. Першими з'являються два нижні центральні зуби-різці.

Через деякий час прорізаються два верхніх різця. Зверніть увагу на цей важливий факт-він буде важливий при моєму подальшому розповіді даної практики.

І далі з різною періодичністю виростають різці з боків, потім корінні зуби і в кінці - ікла. І в самому кінці, через відчутний інтервал часу, - задні корінні зуби.

2. Десь в межах шостого року починають спочатку гойдатися, а потім випадають зуби в тому ж порядку, як вони і з'являлися - спочатку два нижніх різця, потім два верхніх і т. Д.

Зверніть увагу, що весь цей процес знову починається з двох передніх різців.

"Старі" зуби починають хитатися бо внизу з'являються молоді зростаючі нові зуби - вони руйнують коріння молочних зубів і розхитують їх, поки ті не випадуть. Це простий і зрозумілий процес. Який ми всі добре пам'ятаємо завдяки мудрості Природи - вона через біль донесла до своїх дітей пам'ять про цей процес, як би кажучи нам: "Пам'ятайте Діти, я знаю, що Вам боляче, але це єдиний спосіб для того, щоб

Ви запам'ятали як ростуть нові зуби, щоб при бажанні Ви могли згадати це в майбутньому і виростити нові, згадавши про це ".

3. До 12-ти років зуби повністю оновлюються на нові, також реалізується ще одна програма зростання нових зубів у віці приблизно 18 років, коли виростають зуби мудрості. А далі історія знає лише "випадкове" включення програми зростання нових зубів, коли нові зуби починали рости у літніх людей, які тим чи іншим неусвідомленим дією "запустили" цей процес, який чекає свого часу і може бути "запущений" абсолютно будь-якою людиною.

Опис практики зростання нових зубів

1. Перше, що потрібно зробити - це пригадати якомога більше з усіх відчуттів, які супроводжували зростання нових зубів в дитинстві. Це зробити не складно - т. К. Природа постаралась і дала нам пам'ять про це через біль (всі болючі відчуття є найсильнішими і запам'ятовуються на довго). Згадайте цей постійний свербіж в яснах, як гойдаються старі зуби, які "підштовхуються" знизу зростаючими молодими зубами, як Ви стоїте перед дзеркалом з прив'язаною до зуба ниткою в спробі перемогти свій страх, висмикнувши його і т. Д. Згадайте це, тому що це перша "кнопка", яка включить і запустить процес зростання нових зубів.

2. Тепер я знову поверну Вас до опису, яке давав вгорі - а саме до того місця, де я говорив про те, що перші зуби починають рости з перших двох нижніх різців і з них же вони починають змінюватися на нові. Це наполегливо говорить нам про те, що тут знаходиться ще одна з "кнопочок", на яку потрібно натиснути, щоб включити процес регенерації зубів.

3. І третя "кнопка" знаходиться звичайно ж в нашій свідомості. Її ми теж повинні включити на постійний режим, т. К. Все, що я напишу внизу, постійно ми робити не зможемо (всі 24 години).

1. Отже, я опишу, що конкретно потрібно робити. Знайдіть 10-30 хвилин для занять кожен день. Першу третину цього часу думайте про просторі під кожним зубом, т. Е. Одночасно під кожним зубів всередині ясен. У цьому просторі уявляйте маленькі білі зуби, як насіння, які тільки-тільки проростають. Думайте про ці зубах саме як про насіння, т. Е. Про те, що посаджено і вже починає проростати. Згадайте (з першого пункту) свербіж, який супроводжував зростання нових зубів в дитинстві, як "свербіли" зуби, як це було болісно і т. Д.

2. Тримайте цю концентрацію першу третину практики.

3. Далі не припиняючи вищеописану концентрацію (зуби-насіння, свербіж в яснах) концентруйтеся на точці, яка знаходиться під двома нижніми передніми різцями (це область приблизно близько 0.5-0.8 см). У міру концентрації - Ви можете відчувати тиск в цій області, це добре.

4. Тримайте таку концентрацію другу третину практики.

5. Не припиняючи обидві концентрації, описані мною вгорі (на яснах і на точці під передніми різцями), концентруйтеся також на області між бровами і трохи вглиб (Третій Око), промовляючи подумки приблизно наступну фразу "Мої зуби повністю оновлюються". При цьому тримайте мислеформу поновлення Ваших зубів, в якій погані зуби випадають, а замість них ростуть нові молоді зуби.

4. робити дану практику потрібно протягом як мінімум місяця. Зрозуміло, що комусь може знадобитися менше часу, а комусь більше. Тому головним критерієм тут є Ваша здатність відчувати себе.

Примітки

- Єдиною причиною невдачі в даній практиці може бути Ваш страх втратити зуби і чіпляння за старі. Наприклад такі думки як "А раптом все зуби випадуть, а нові не виростуть", "Краще синиця в руці, ніж журавель в небі" і т. Д. »

http://www.youryoga.org/med/new_teeths.htm

На одному з форумів ПЕІР автор дав наступні рекомендації:

«Сформувати 3-ох мірне об'ємне поле нового зуба з корінням (попередньо вичистивши місце від ЕІ бруду), а потім поступово нарощувати, вкорінювати і посилювати це 3-ох мірне об'ємне поле нового зуба різними сильними енергіями, можна при цьому направляти туди і енергії пережовувати їжі (зокрема бринзи, сиру, сиру, часнику, цибулі і т. д.).

А потім поступово підганяти і підстригати цей новий енергетичний зуб під внеший вид уже наявних у роті ваших здорових зубів. Не забуваючи про блискуче захисне емалеве покриття!

А що стосується лікування карієсу, то я згоден ось з таким підходом:

"На початку, по ідеї, повинен біліть сам карієс, знятися темний наліт, а порожнина, наповнена темними енергіями, чорний візуально ділянку зуба, - біліть. Перший етап.

А коли вигребуть темні енергії з таких порожнин-ділянок, зуб вичистити від темних, брудних енергій, пройде ця каріесних гниль-іржа, можна зайнятися його пожвавленням і відновленням.

Це вже другий етап.

Можна наповнювати колишній хворий зуб енергіями здоров'я, робити кульки, заганяти світлі ефірні енергії, що містять оздоровчу інформацію, такі програми-кульки, про те, щоб зуби були здоровими, білими, міцними, стійкими до тепду і холоду, до перегріву і переохолодження. Маючи здорові, нормальні зуби можна і гаряче кави пити і холодну морожное їсти шматками.

До речі, хорошу методика запропонував Frenklin!

Знайти в минулому, в підлітковому віці, коли людина була повністю здоровим, все зуби молодими і красивими, ділянку, місце, регіон, зону, де локалізовані спогади і інтегральні відчуття здорових зубів! Дуже легко знаходиться в минулому цей район.

Ця ділянка ВІПа активізується, наповнюється, накачується хорошими енергіями і інтегрується з сьогоденням. А потім постійно підтримується ця інтегральна Конструк, як програма здоров'я, типу таких як робляться на двійці. А далі просто наповнювати цю конструкцію різними здоровими енергіями!

Але при цьому обов'язково стежачи, щоб матриця здорового зуба була в програмі (зробленої вами) поєднана з хворим в цьому зубом і постійно наповнювалася хорошими енергіями.

А можна впровадити імплант, таку матрицю, копію зі свого здорового зуба або чужого здорового зуба (можна працювати і з фотографією).

При цьому бажано максимально враховувати, скопіювати внутрішню структуру енергетики здорового зуба і наповнювати різними здоровими енергіями, можна і з об'єкта ».


ПІДСУМОК:

Як ми бачимо, у всіх технік є кілька загальних моментів, які в порядку черги розташовуються так:

1. Уявна телепортація в часі. Необхідно в своїй уяві, або в медитації перенестися в вік 13-15 років, коли всі молочні зуби вже пішли, а корінні ще здорові. Як можна якісніше уявити себе в цьому часі, можливо з використанням фотографій. Згадати якомога більше хвилюючих моментів з цього періоду життя ...

2. Робота з енерго-інформаційним полем. Необхідно вживити або перенести «зародок» здорового зуба в потрібне нам місце. За Михайлу стовпової - віддання наказу зубу вирости. В подальшому - постійна уявна візуалізація красивих, блискучих, білих зубів.

3. Щоденне, а краще повсякчасне максимальну увагу до потрібного місця, постійне стимулювання (як фізичне, так і психологічне), посилення припливу крові, масаж ясен зубною щіткою, тренування щелеп. «Щогодини (реально щогодини по 5 хвилин) робота з клітинами ясен. Тренування щелеп: стискайте зуби на короткий час, потім відпускайте, рухайте ними з боку в бік. Масаж ясен мовою, пальцями ».

Якщо зубів у роті зовсім мало, то починати роботу слід, як уже згадувалося вище, з передніх зубів і далі - до країв. Якщо ви працюєте над одним-двома зубами, то байдуже ...

Щоб краще візуалізувати той чи інший зуб, привожу модифіковану таблицю Фоля, яка ніколи кількість коренів у зуба.


Вступне СЛОВО ВІД ПРОФЕСІОНАЛА | Заочна форма навчання

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати