На головну

Типи і конструктивні особливості сошників, посадкових апаратів, зашпаровують пристроїв. Привід посадкових апаратів. | Стаціонар та пересувні Дождев установки. установка норм поливу (разового). | Види рубок догляду і приємним ср-ва хутро-ії. | Способи і види розр-ки лісови. площ-їй від ін-ой раст-ти. | Бульдозери, грейдери, скрепери. признач., класіф-я і заг. устр-во і робота. | Екскаватори, кл-ия, ум-я прим-я і раб. органи. | Виробляє МТА і шляхи її вдосконалення. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Порядок комплект-я МТА.

1. Середня квадратична похибка (СКП). Формули Гауса і Бесселя. Порядок матобработкі ряду равноточних вимірювань. гранична абсолютна і відносна похибки.
  2. II. Порядок виконання курсової роботи
  3. II. Вимоги до оформлення. Порядок написання і захисту.
  4. II. Умови і порядок обробки персональних даних у зв'язку з реалізацією службових або трудових відносин
  5. II.5.2) Порядок освіти і загальні риси магістратури.
  6. III Порядок обліку та оформлення виконаних робіт

Необх. вип-ть: 1. Вибрати з имеющ. ту групу почвообр-х машин та знарядь, кіт. в дан. ум. в упор. вип-ть раб. і наиб. повно удовл. агролесотехніч. требов. це важливо для покращення. приживається-ти, кращого росту дозрівають лісових к-р, зр-я урож-ти і пр-ти нас-ий.2.Підібрати тр-р, ім. соотв-ую л / г машини (знаряддя) С-му соед-я (причіпний, навісне пристрої під або навішування на шасі), надійно. проходимо-ть в дан. ум-х, достат. мощн. двиг. і хор. зчіпний. св-ва хід. ч-ти з грунтів.3.Скомплектувати агрегат так, щоб наиб. повно использ. тягову мощн. тр-ра при агротехніч. допустимо. скор-х дв-я агрегату на вип-ие дан. виду раб. наилуч. техніко-екон-е показ-ли-коли коеф-т исп-ия мощн-ти тр-ра на соотв-ій передачі соотв-т в лісови. ум. при оранці 0,80-0,85; при посадці, дискуванні 0,85-0,90; культивації, боронуванні, посіві 0,90-0,95.4.Реальність составл-го агрегат. необх. повірити розрахунком в сполучення. зі схем., викон-ої строго в масштабі. шир. всього агр. не поділ. перевищений. шир. раскорчёв-х смуг і коридорів, а размещ-е знарядь в агрегат. з урахуванням їх габариту д. соотв. їх агротехніч. ум-м.

89. методика тягово-експ-го розрахунку навісного агрегату.

Загальна сопрот-е при раб. МТА сост. з опору-я навісного знаряддя при виконанні корисної раб. і сопрот-ий на самоопереженіе.Тяговий опір навісного агрегату : Rагр. = NRор + (Mтр + ?Mор) (f + -i), де Mтр- експ-ий вага тр-ра, кН; Mор-вагу знаряддя; ?-коеф-т довантаження тр-ра робочої машиною (0,3-2,0); i-ухил місц.; f- коеф-т сопрот-я дв-я агрегат. Оцінка завантаження тр-ра в раб .: ? = Rагр / Pкр, де Pкр-тягове зусилля тр-ра, кН, на соотв. перед. і швидкості дв-я, обеспеч-її стійкості-ю раб. агрегат. якщо h = 0.70-0.95, то агрегат. счит-ся скомплектує-м прав-но, а коли h <0,7, тоді мощн. тр-ра буд. исп-ся непов-ю, він буд. раб. з недовантаженням

90. технологічні комплекси машин для вип-я л / г робіт. поняття технологічн. процес, технол-ая операц.

При виборі знарядь., Маш. і тр-у необх. обеспеч. макс-но возм-ю степ. мех-ії всіх трудомістких. пр-в. вибираючи тип тр-ра, треба стрем-ся до наиб. повн. його исп-ю в теч. всього сезону. при цьому Першочергова-її підбираючи. универс-е тр-ра, агрегат-мі з разл. маш. і знарядь. на енергоємних операц. (Вилучено. Пнів і поруб-х залишків., Осн. Обр-ка грунту) Треба ісп-ть бол. мощн. тр-ра. на роботах по доп-ой обр-ке поч., посадці, посіві, догляду за культ-ми слід. исп-ть тр-ри малий. і пор. мощн. при підборі тр-ра необх вчить. ум-я провед-я робіт і хар-р вип-ия технологічних-го пр-са в ум-х госп-ва в соотв. з агро-технічна. треб-ми. Першочергова-її исп-ть навісні маш.

У л / г вип-ся багато технологічних-х процесів, заснованих на примен-ії ср-тв хутро-ії. маш-ий парк л / г підпр-ий вкл. в себе тр-ри, агрегатні маш. на базі тр-у, автом-ли, л / г маш. і обор-е для тих. обслужив-я і ремонту техніки та ін. виробництв перший проц.-последов-я зміна м / д соб. виробниц-х операц., за допомогою кіт. предмет праці переходить в інше, кільк-е або кач-е сост-е (підготує. грунту, посів-посадка, погрузка-транспорт-ка). відмінності. рухливі і стаціонар-е виробниц-е пр-си, а в зав-ти від енергії прівода- механиз-е, еліктріфіціров-е, автоматизує-е. Виробництв-я опер-я-частина пр-го проц-са, отраж-ая СПС. і тих. ср-ва викон-ия (оранка, Борони-е, внесений. добрива., валка дер.) Сущ. 3 типи операцій- технологічних-е, транспортні та допоміжні-Е.1-е-в рез-ті проведення кіт-х происх. змінений. сост-я, середовища і т. д., явл-ся осн-мі.2-е пов'язані з технол-ми і, як правило, переслідують., явл-ся попередніми опер-мі.3-і супроводжують провед-ю транспортних і технологічних х, сюди отн-ся тех. і технологічних-е обслуг-е машин, вантажно-разгруз-е роботи, підготує-ка уч-ков, полів, ділянок.

Клас-я машинно-тр-х агрегатів і вимоги до них. | Комплекс маш. для робіт в лісовому розсаднику.