На головну

Типи і конструктивні особливості сошників, посадкових апаратів, зашпаровують пристроїв. Привід посадкових апаратів. | Стаціонар та пересувні Дождев установки. установка норм поливу (разового). | Екскаватори, кл-ия, ум-я прим-я і раб. органи. | Клас-я машинно-тр-х агрегатів і вимоги до них. | Порядок комплект-я МТА. | Комплекс маш. для робіт в лісовому розсаднику. | Виробляє МТА і шляхи її вдосконалення. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Способи і види розр-ки лісови. площ-їй від ін-ой раст-ти.

1. VII.2.2) Способи набуття права власності.
  2. Аналіз ризику і способи боротьби з ризиками
  3. Барабани. Барабани для зварних ланцюгів. Способи установки і приєднання його до передавального механізму.
  4. Види і способи статистичного спостереження
  5. ВИДИ КОРМІВ. СПОСОБИ І СХЕМИ ПРИГОТУВАННЯ КОРМІВ
  6. ЗОВНІШНІ СПОСОБИ КОРЕКЦІЇ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СТАНІВ
  7. Внутрішня енергія та способи її зміни

Культуртехні-е раб. міг. провод-ся неск. спос: 1.раздельн. видалений. наземні. частини ін-ой раст-ти і корн. с-ми;2.Стерти-е ін-но-кущ-ой раст-ти разом з корнев. з-ой;3.фрезеров-е кущ-ка і пнів разом з грунтів. їх суть-см. квиток вище.

Види розчищення лісови. площ: суцільна і часткова. вони вкл. в себе: 1. корчування пнів, зрізаний. кущ-ка (згрібання і форм-е валів; перетряхів-е валів і куп; формую-е валів для спалюючи-я і перераб-ки; спалювання; навантаження, трансп-ка, подрібн-е; вичёсив-е корн. і вирівняти -е пов-ти. 2. фрезеров-е (пнів і кущ-ка з одночасним. оброб. грунту). 3. розчищення від пнів, кущ-ка і порубкових. остат. (зміщення в межполосного. Простягни-во; вичісування пнів ). 4. оранку під пласт (чагарник). 5. прибирання каменів.

70. способи корч-ки пнів і примен-е маш. і обор-е. конструкція.

Сп-б корч-ки: 1.сутність штовхає пов-ия на пень всього агрегату при навішені-ії корч-го обор-ия спереду тр-ра (ДП-24, МП-2А, МРП-2, км-1) Закл. в тому, що, під'їхавши до пня на расст. ок.1,5м, тр-ст, що не останавл-сь, опуск. раб. орган, ікла заглиблені-ся в грунт і пов-ють на пень з підсил. ргорізонталь, обриваючи кор. і зрушення. його з місця.2.при корч-ії пор. і най. пнів в момент вхожд-я в контакт раб. органу з пнем вкл. в раб. мех-м приводу і до пня приклад-ся рівнодіюча-ая сил Рм і Ргор, кіт-я піднятий. раб. орг. вгору, і зусиллям Ркор происх. витягнутий. пня безостанов-но. Для успешн. витягнутий. пня необх. соблюд. слід. ум-е: прикладом перша раб. орг. сила дол. бути кілька.> сили опору-я пня корч-ю,

Корчев-ль-збирач МП-2А-для кор. пнів і кущ-ой раст-ти, перемещ. най. ка. упоряд. з відвалу, гідроціл-ра повороту відп., противаги, толкающ. рами, раб. органу (іклів).Обор-е для розр-ки вирубок ОРВ-1,5-для смуговий. розр-ки їх від поруб-х залишків. і корч-ки пнів. упоряд. з відвалу, пров. частини відп. і приводу важеля. навішені-ся на пер-юю навішення тр-ра.Маш. для розр-ки смуг на вирубку. МРП-2для смуговий. розр-ки їх шляхом зміщений. в межполосного. пр-во поруб. ост., валежной, а також для кор-ки отд-х пнів. упоряд. з Лобовика, відвалу, пластини, підрізних ножів і зубів. Маш. для дроблен. пнів і обр-ки грунту МДП-1,5-для пів-ой підготує-ки поч. під посад. лісови. к-р на вирубку. з одоврем. дроблен. пнів, поруб-х залишків. і поросли листям-х пір., а також подрібн. корн. упоряд. з рами, раб. орг., трансмісії, опорних лиж. Маш. лісови. фрезерна МЛФ-0,8-для пухких. поч. на вирубку. під пос-ку лісови. к-р з одночасним-м подрібн. поруб-х залишків., порослі, дріб. пнів. упоряд. з рами відбійною плити, фрезерно. бараб, защ-го кожуха бараб., решітки, ТрансМ, опорні. лиж, колісний. опори, гідроціл десятків підйому маш.

72. прибирання чагарник-ої ростить-ти. типи маш., принцип раб. і пристрій.

-Ся в осн. бульдозери та кущорізи з раб. орг. пасивні. дії. кущ-зи предст. соб. самохідну чи навісну маш. зі знімним технологічних-м обор-му. Коли ж їх. пасивного (ДП-24, МП-18) І акт. дійств.Кущоріз ДП-24упоряд. з відвалу, носового клина, ножа, кульової головки, толкающ. рами, приводу шліфувального диска, куля. втулок, огорожі, гідроціл-ра і каркаса.Кущоріз-освітлювач КОМ-2,3-для освітлити. рядових лісови. к-р на вирубку. шляхом періодичної-го зрізання поява ся в междурядбях поросли і раст-ти, затінити-їй к-ри. упоряд. з раб. орг., змонтують-го спереду тр-ра.Кущоріз-осв-ль навісний КОН-2,3для освітлити. рядів. лісови. к-р на вирубку. та ін. категор. лісок-х площ. шляхом період-го зрізаний. поява ся в междурядбях поросли і раст-ти, затінити-їй к-ри. упоряд. з раб. орг., навішені-го на задн. навісну с-му тр-ра. Кущоріз-осв-ль гусеничний КОГ-2,3 для освітлити. рядів. лісови. к-р на вирубку. шляхом зріз-я поросли в междурья-х, а також в ум., де експлуат-я колісних. маш. утруднена. упоряд. з базов. тр-ра ТДТ-55А і змонтують-го на ньому нав-го кущ-го обор., кот-е вкл. в себе раб. орг., пер-юю навішення, трансмісію, охоронить-ий хутро-м, противага і огороджений-е.Каток универс-ий лісови. КУЛ-2-для агротех. догляду за до-ми, створений-ми по плужним борознах, розпушити-м борознах і без обро-ки грунту, а також для освітлити. к-р на вирубку. упоряд. з рами, 2-х секцій раб. органів.Каток-осв-ль к-р КОК-2М- для освітлити. к-р на вирубку. шляхом прикотив-я в межд-х нежелат-ой породиі раст-ти. упоряд. з 2-х цил-х секцій з 10 знімними ножами, встановлю-ми по Перім-ру лев. і правого барабан.

73. види землерийних і меліоративних раб. в л / г і примен-е маш.

Машини та знаряддя, призначен-е для вип-я л / г раб. в зав-ти від произв-х цілей справ. на групи: Маш. і обор-е для підготує-х раб. при освоєнні меліорованих земель, строит-ва і догляду за об'єктами і споруд-ми; маш. для розробки грунту і планують-ки уч-ів. в гр. маш. підготує-х раб. в зав-ти від спос. розчищення зем. від древ-ої ростить-ти входять кущорізи, Корчев-ли, корч.-соберателі, корч-е агрегат. і борони, чагарник-е граблі, а також маш. для сплошн. раскорчёвкі пнів на торф-х, підбирачі пнів, маш. для фрезерів-я зем., зарослих кустар-ів, лугів, пасовищ (фрезерні маш.), для подрібн-я раст-ти (корч-ли-подрібнювачі, рубітельние маш.), знаряддя. для знищення. ростить-ти хім. спос., оранки кустарно-ої ростить-ти, маш. для убір. ка. для вирівняні-я пов-ти і планування меліорованих зем. использ. бульдозери, планувальники; для копання канав-канавокопачі, екскаватори, кавальероразравнівателі, дренажні маш. по догляду за Меліор-ми сооруж.-каналоочістітелі, екскаватори-дреноукладчика. для розробки грунту примен. одноковшеві з дизельним двигуном екскавато., скрепери, для плану-ки уч-в -грейдери причіпні, автогрейдери, бульдозери, катки моторні або причіпні, гладкі, кулачкові або на пневмоколеса

75-76-77

Види рубок догляду і приємним ср-ва хутро-ії. | Бульдозери, грейдери, скрепери. признач., класіф-я і заг. устр-во і робота.