Головна

Як розвивати маленькі мізки

  1. У Франції є високі гори і широкі річки, великі міста та маленькі села.
  2. Як розвивати психічні сили
  3. Як розвивати свій творчий хист.
  4. МАЛЕНЬКІ СЕКРЕТИ ОВОЩНОЙ КУЛИНАРИИ
  5. Маленькі трагедії »Пушкіна. Художнє своєрідність.
  6. маленькі хитрощі

З того, що повідомляють нам дослідники мозку, батькам можна зробити ряд практичних висновків. Найголовніший - не турбуватися надмірно і не нервувати через це приводу. Якщо час від часу підвищувати голос, то цим ви зростаючий мозок не зіпсуєте. Але якщо весь час кричати, то зіпсувати його можна. Нижче я привожу ряд рекомендацій, складених вченими для таких рядових тат і мам, як я і ви.

- Слідкуйте за правильним харчуванням дитини, за його здоров'ям і за тим, щоб він ріс в спокійній обстановці. Все це абсолютно очевидно. На одних газованій воді з чіпсами мізки не розвиватимуться. Звичайно, немає нічого страшного в тому, щоб разок-другий перекусити фастфудом, але дітям необхідно дотримуватися здорової і поживну дієту.

- Оточіть своїх дітей турботою, ставитеся до них з ніжністю і теплотою. Постійно стежте за тим, щоб вони відчували себе в безпеці. На основі ваших з ними відносин вони надалі будуть будувати все своє життя.

- Навчіться розпізнавати потреби своїх дітей і вчасно задовольняйте їх. Намагайтеся зрозуміти, що вони хочуть сказати своєю поведінкою, і реагуйте відповідним чином. Грайте з ними, коли вони хочуть грати, і вчіть їх заспокоюватися, коли їм потрібно відпочити.

- Розмовляйте зі своїми дітьми, читайте їм книги, співайте пісні. Мова - дуже важливий засіб спілкування. Діти опановують промовою насамперед під час спілкування з вами.

- Заохочуйте їх грати і досліджувати навколишній світ, в тому числі спілкуватися з іншими дітьми. Чим більше вони отримають досвіду, тим краще. І чим більше вони будуть спілкуватися з іншими дітьми, тим краще вони розвинуть свої соціальні навички.

- Встановіть ряд правил, яких потрібно неухильно. Підтримуйте дисципліну, тому що вона дає почуття безпеки і впевненості. Як я вже говорив раніше, дітям потрібні кордону.

- Беріть участь в освіту своїх дітей. Це не означає, що потрібно уподібнюватися іншим неспокійним батькам і вчити їх читати у віці двох років. Потрібно просто проявляти інтерес до того, що вони вчать, заохочувати їх цікавість і допитливість.

- І найголовніше - не сходите з розуму. Якщо ви відчуваєте стрес, втомилися або відчуваєте, що не справляєтеся, то все це відіб'ється на ваших дітях. У наступних розділах я покажу вам, як можна впоратися з багатьма видами поведінки, яке зводить батьків з розуму, а також поясню, як можна налагодити більш теплі стосунки зі своїми дітьми.

Переважна більшість досліджень говорить про те, що наша роль батьків - це дуже важлива роль. Ми не тільки визначаємо поведінку своїх дітей, ми також в буквальному сенсі слова формуємо їхні мізки. Тільки запам'ятайте, що я вам говорив: не панікуйте і не нервуйте. Постарайтеся поставитися до цих рекомендацій спокійно.

Усе ми кричимо.

Усе ми час від часу робимо не дуже добре один з одним.

Від того, що ви підвищите голос або покараєте своїх дітей, вони не виростуть емоційно неповноцінними. Просто в решту часу проявляйте по відношенню до них теплоту і турботу.

Просто, чи не так?

3. Як розмовляти з «маленькими мізками»

Якщо не хочете заробити виразку або гіпертонію, а також відправитися в могилу завчасно, вам потрібно навчитися розмовляти зі своїми дітьми. Я розумію, що всі ми з ними розмовляємо, але маю на увазі інше. Зазвичай ми просто говоримо щось в присутності дітей (в поганому настрої навіть іноді кричимо), але часто не слухаємо, що вони говорять нам, і не підтримуємо повноцінне спілкування.

Є багато причин, за якими дітям так важливо мати люблячих і чуйних батьків, здатних на повноцінне спілкування, і ми говорили про деякі з них в попередньому розділі. Мозок дітей формує свою структуру виходячи з того, з чим вони стикаються в навколишньому світі. Це, сподіваюся, вам вже більш-менш зрозуміло, але ми ще не поговорили про те, чим це добре для вас.

Простіше кажучи, спілкування, або його недолік, лежить в основі більшості сімейних конфліктів. У себе в кабінеті я бачив багато людей, які кричали один на одного годинами, і в той же час ніхто з них навіть не спробував прислухатися до чогось крім власного голосу. Якщо ви не здатні як слід спілкуватися зі своїми дітьми, то ви просто напрошуєтеся на неприємності в сім'ї.

А якщо вам здається, що ваші маленькі діти поводяться з рук геть погано, почекайте, поки вони виростуть. Сім'ям, в яких є діти-підлітки, які виросли в атмосфері постійних криків і суперечок, не позаздриш. Я бачив на своєму віку багато таких сімей і не бажав би нікому опинитися на їхньому місці. Період дозрівання і без того досить складний, обтяжений різними природними труднощами, так що не варто ускладнювати його неповноцінним спілкуванням.

Одне з найголовніших умінь, якими потрібно оволодіти дітям, - це вміння справлятися зі своїми думками і почуттями. У дітей буває дуже багато як мислення, так і почуттів, і якщо не навчити їх як з усім цим звертатися, то чекай неприємностей. Причому погано буде як вам, так і самим дітям.

Тому прислухайтеся до того, що я вам кажу.

Це не просто слова: якщо хочете зберегти розум, вам потрібно налагодити повноцінне спілкування з усіма маленькими членами сім'ї. Закон джунглів говорить: "З'їж або будь з'їденим», а закон сім'ї говорить: «спілкуйся або будь з'їденим ».

Чому так важливо дбати про дитину | Як навчитися слухати за десять хвилин


Подяки | Три найголовніших слова | Любити дітей легко, знаходити в цьому задоволення важко | Дітям потрібні кордону | Намагайтеся бути послідовними | Чи не прощайте жахливої ??поведінки | Будь-яка поведінка - це спілкування | Чи не будете ви воювати з хаосом | Що відбувається в голові у дітей | З'ясуйте, як вони дивляться на світ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати