Головна

шаленство Тартар | Про те, як важливо зберігати таємниці | Кілька способів переконатися в тому, що таємниця буде збережена | Гра в відкриття | Окультизм для мільйонів | Фанфаронство або Крогер Беббіт, де ви тепер, коли потрібні нам? | Пукаюча подушка повстане знову | Загроза, що виходить від спокою | прокльони дюжинами | Хатха, медитація на унітазі |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Million d'Arlequin, Vesti la Giubba і інші

Сам no собі театр здається мені таким незначним в порівнянні з щогодинної драмою життя, що, принаймні, мені він бачиться злиденністю.

Джин Фаулер

Часто говориться: "Життя - сцена, а ми на ній - актори". У самій езопової інтерпретації ця сентенція змагається з висловлюванням Краулі "Кожна людина - зірка". Дійсність же, втім, як і театр, набагато менш демократична у виборі акторів.

Світ і є сцена, але мало хто тягнуть на справжніх акторів. Багато - просто списники, зайняті на ролях другого плану, простіше кажучи, баласт. Оскільки вони є живильним середовищем для справжніх акторів, то повинні підбиратися з усією ретельністю. Грандіозна вистава з "тисячної трупою" не обов'язково буде хорошим, так само, як і світ не робиться краще від перенаселення.

Як казав Джиммі Дюранте, найбільша неприємність полягає в тому. що "всі хочуть потрапити в п'єсу". Сатанізм не зробив нічого, щоб відвернути майбутніх дурнів від виходу на сцену, який поставить їх під вогонь найнещадніших критиків - таких же істот, як і вони самі. У них немає Бога, який посміхався б з ложі і забезпечував хоча б самі мізерні оплески. Немає доброго божества, яке хихикає б над жалюгідними жартами або прихильно приймала їх неприродність.

Тому. Сатанізм виступає в якості Великого розділові Процесу, Отже, сатанізм може бути катастрофою для тих. хто бачить його обхідним шляхом до божественності. Я часто повторював, що популярність окультизму і згасання ортодоксальних релігій може бути приписана фактору "Набору-зроби-сам-собі-бога". Людина відчуває, що може сам розпоряджатися, хоча б частково, своєю долею, замість того. щоб якесь божество катало його по життю в міжміському автобусі. Таким чином, окультисти взагалі і Сатаністи зокрема, виступають на сцені в досі небаченим манері гри.

Очевидно, що одна з альтернатив перешкодам, що виникають від такого «володіння» самим собою полягає в тому. щоб схопити спис і підігравати провідним акторам з усією можливою компетентністю. Інша - остаточно покинути сцену і стати частиною розбірливою публіки. Третя і остання - вийти з гри і покинути театр. Що ж робити в останньому випадку ^ Пошук інших спектаклі і розваги, де може бути досягнута деяка частка визнання або, по крайней мере. задоволення? Навряд чи це можливо, Всесвітня Сцена ніколи не змінює свій репертуар. Щоб стати актором, треба бути унікальною особистістю, щоб стати глядачем, потрібна розбірливість. Щоб залишити театр, потрібно знищити тіло і душу.

Так, світ - це не просто сцена, але світ Барнума і Бейлі також не може не бути фальшивим. Щоб світ став хоч трішки більш правдивим, нам потрібно в більшому ступені спиратися на факти. Мені хотілося б вірити, що сатаністи набагато легше скинути з очей полуду. Це зміцнює мене в моїй вірі.

Еустресс, вампіри і спокутування чужий провини | Нонконформізм, найбільше зброю сатанізму