На головну
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Тут на сторінці компанії є відеоролик з you tube.com

1. JIS (Just In Sequence) точно в послідовності (на прикладі компанії Фольксваrен) l
  2. А де тут мотлох тримають? - Посміхнулася я.
  3. Аналіз внутрішнього середовища компанії: сильні та слабкі сторони.
  4. Аналіз можливостей компанії з урахуванням
  5. Аналіз діяльності компанії
  6. Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності страхової компанії
  7. Антрепренерський підхід до формування стратегії в торговій компанії

Питна вода в Кірові від компанії Водовіз проводиться на автоматичної лінії без контакту з руками людини. Результатом стає чистісінька вода, прекрасний смак, висока якість питної води від компанії Водовіз.

Чим відрізняється вода вищої категорії якості від звичайної води?

У питній воді вищої категорії якості міститься більше 8 корисних мінералів і мікроелементів, і кожен з них по-своєму впливає на здоров'я людини. Для більш детальної інформації можна звернутися до СанПіН 2.14.1116-02 - офіційним документом Росспоживнагляду РФ, що визначає вимоги до питної води.

• I (йод) - бере участь у створенні гормонів щитовидною залозою, що особливо важливо при вагітності для зниження небезпеки викиднів, уроджених аномалій, допомагає правильному розумовому розвитку маленьких дітей;
  • Mg (магній) - бере участь в процесі обміну речовин, засвоєнні вітамінів, роботі нервової системи;
  • Ca (кальцій) - зміцнює кісткову тканину, м'язи, бере участь в процесах клітинного імунітету і виділення гормонів, при нестачі кальцію збільшується тяжкість перебігу гіпертонії, хвороб серця;
  • Na (натрій) - сприяє виведенню солей з організму, бере участь в процесах травлення, роботі нервової системи, скорочення м'язів, в тому числі м'язів серця і судин;
  • F (фтор) - підвищує імунну реактивність, зміцнює здоров'я і зберігає красу зубів.

Такий правильний склад надає питну воду прекрасний смак, а їжа, приготована на такій воді, стає ще смачніше і корисніше для здоров'я! Пам'ятайте, рекомендується пити не менше 2 літрів води в день, щоб підтримати свій організм чистою водою!

Ідеально чисті бутлі | Доставка води Кірово-Чепецьк