На головну

Стаття 134. Заходи наглядового реагування, що застосовуються Національним банком | Стаття 1341. Заходи впливу, що застосовуються Національним банком | Стаття 135. Відповідальність банку і небанківської кредитно-фінансової організації за шкоду, заподіяну вкладників та інших кредиторів | Стаття 145. Відсотки за користування кредитом | Стаття 149. Переведення на кредитодавця правового титулу на майно | Стаття 152. Міжбанківський кредитний договір | Стаття 162. Відповідальність кредитора перед фактором | Стаття 164. Поняття банківської гарантії | Стаття 176. Припинення зобов'язання гаранта по банківській гарантії та принципала за основним зобов'язанням | РОЗДІЛ VIПАССІВНИЕ БАНКІВСЬКІ ОПЕРАЦІЇ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати

Стаття 190. Вклади (депозити) на ім'я інших осіб

1. II. Не суди інших і не будь самовпевнений
  2. III Друга половина весни. - Вудіння ельца. - Ловля головня і шересперов нахлистом. - Ловля шересперов плавом і на штучну рибку. - Весняна ловля на інших місцях
  3. IV. Про те, як переконувати інших
  4. Quot; Закрите "і" відкрите "в інших школах
  5. Б) Функція збереження і депо насіння і інших зачатків в грунті
  6. Б. З переважним ураженням інших органів

Договір банківського вкладу (депозиту) може бути укладений на ім'я іншої особи, яка набуває права вкладника з дня пред'явлення їм Вкладополучатель в письмовій формі першої вимоги щодо даного вкладу (депозиту).

До пред'явлення особою, на ім'я якого внесений вклад (депозит), першої вимоги особа, яка уклала договір банківського вкладу (депозиту), може скористатися правами вкладника щодо внесеного ним вкладу (депозиту) на ім'я іншої особи.

Договір банківського вкладу (депозиту) на ім'я фізичної особи, яка померла до моменту укладення договору, або на ім'я юридичної особи, ліквідованого до цього моменту, недійсний з дня його укладення.

Якщо до пред'явлення першого вимоги особа, на ім'я якого внесений вклад (депозит), відмовилося від вкладу (депозиту), або фізична особа померла, визнана безвісно відсутньою або оголошена померлою, або юридична особа ліквідовано, то особа, яка уклала договір банківського вкладу (депозиту) , може скористатися правами щодо внесеного ним вкладу (депозиту) на ім'я іншої особи.

Правила про договір на користь третьої особи, встановлені цивільним законодавством, застосовуються до договору банківського вкладу (депозиту) на ім'я іншої особи, якщо це не суперечить правилам цієї статті і суті банківського вкладу (депозиту).

Стаття 185. Вкладники і їх права | Стаття 191. Банківський вклад (депозит) дорогоцінних металів і (або) дорогоцінних каменів