Головна

А з новою мачухою у тебе якісь стосунки? - Я вирішила відвернути Лізу від сумних думок.

1. III. Формування цінової стратегії
  2. А що саме, Ви, як вчений-економіст могли б запропонувати? Що повинно стати основою нової економіки, про яку Ви говорите? Чим вона повинна відрізнятися від тієї, що є сьогодні?
  3. А) Які ядра гіпоталамуса є центром насичення, б) що виникає при руйнуванні цих ядер, в) що виникає при їх подразненні?
  4. Б. Які операції включає методика порівняльної оцінки 2-х структур інформаційної системи (технології)
  5. Б. Ціновий метод нормативних витрат.

Ласкіна посміхнулася.

Я вже не чотирнадцятирічний підліток, і ми чудово спілкуємося. Але від цього мені не робиться краще, тому я і вирішила написати книгу.

При чому тут книга? - не зрозуміла я.

Ліза встала, підійшла до дзеркала і поправила зачіску.

Я ходила на прийом до психотерапевта. Мене замучили безсоння, запаморочення, постійно хочеться плакати. Душеведов порадив вилити проблему на папері, пообіцяв, що, якщо я видам емоції, вони вщухнуть. Але навіщо даремно старатися? Видам книгу, стану письменницею, утру ніс цим Мораллі і іншим! Давай працювати! Чого стоїш?

Я мовчки влаштувалася за столом і почала писати під диктовку Ласкін. Пару хвилин тому Ліза розмовляла як нормальна жінка, а зараз знову перетворилася в примхливу блондинку. Ймовірно, в глибині душі вона як і раніше підліток, гостро відчуває свою самотність і непотрібність, відчайдушно бажаючий любові. Після недавньої розмови у мене склалося тверде думка: Ліза не палає пристрастю до Віктора, заміж вона вийшла тому, що так вирішив батько.

Деякі дівчатка біжать в загс, ледь справивши вісімнадцятиріччя, дурки побоюються клейма «стара діва». Гаразд, вистачить відволікатися, треба накидати новий план роману. Але натхнення не поспішало.

Я страшенно втомилася, - скорчила гримасу Ліза, - хочу відпочити!

Я зіщулилася. | Так і зараз пізня, - погодилася я. - Мені теж пора додому.

Личко Єлизавети витягнулося, на очі навернулися сльози, мені стало шкода Ласкін, я смикнула її за рукав. | Спочатку Лізонька насолоджувалася розкішшю, потім розлютилася: ну чому її раніше позбавляли щасливою, ситого, дозвільного життя? А ще дівчинку дратувала Катя. | Нічого, - тремтячим голосом відповіла Катерина, - зараз під душ встану, поїду в гості з кінським хвостом. | Але іноді здатність тверезо міркувати покидала і Софію. | Тоді слухай мене, - наказала нерозлучна подруга. | Терпи, - наказала Лузгіна, - скоро спрацює. | Микита зробить нам коктейлі. | Це жінка-кішка, яка впала з трамвая і гальмувала головою, - заіржав Олеся. | Лизавета працею дочекалася вечора, навіть вибігла зустрічати батька в передпокій. | Це чаклунство, - нагадала Сонечка, - відьма не дарма гроші бере. Вона Катерину геть повела, а твоєму татові наказала про дружину забути. Чим ти незадоволена? Збулася твоя мрія. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати