Головна

Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 9 сторінка

  1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

У Палестині ми затрималися на кілька місяців, вивчаючи місцеві звичаї і умови життя в давно минулі часи, в результаті чого моє уявлення про істоту Нового Завіту змінилося докорінно. Я дізнався, що життя і вчення Христа в точності відповідали законам Природи, і завдяки цьому він володів високим інтелектом і міцним здоров'ям. Але історія його життя була записана приблизно через 150 років на основі переказів і нічим не підтверджених чуток. Вона була багата метафорами і алегорій, в результаті чого її події виявилися спотвореними. Те, що уявлялося неймовірним, називалося дивом. Христос, як і його соратники, жив у злагоді з Природою і тому мав міцне здоров'я - без особливої ??допомоги згори. Він говорив, що майбутні покоління досягнуть більшого, ніж він, оскільки вони будуть краще знати природні - божественні - незмінні закони і методи.

У моїй наступній книзі будуть приведені переконливі докази того, що походження Христа, так звані чудесні зцілення, його воскресіння і вознесіння відповідають законам Природи, але суть цих явищ до сих пір залишається незрозумілою до кінця. Ніколи раніше люди не були так мало знайомі з законами, що лежать в основі нормального здоров'я, як в XX столітті. Про це свідчить зовсім засмучене здоров'я так званого цивілізованого людини, хоча він і значно досяг успіху в багатьох інших відносинах. Те, що я дізнався завдяки своїм дослідженням і спостереженням - про можливість відновлення чудового здоров'я людства, - рівносильно відкриттю Книги за сімома печатками. Можливість показати життя Христа в світлі воістину природних і наукових, а отже, вічних і воістину божественні законів, які ідентичні нашим власним, таїть в собі справжнє натхнення і надію, які вселяють сьогодні багатьом людям радість і які повинні пізнати все без винятку.

Інші країни, які ми відвідали, демонстрували різні ступені розвитку і різні принципи ставлення до здоров'я. Натхненний і впевнений як ніколи раніше, я взявся вдосконалювати своє здоров'я за допомогою голодування і більш якісного харчування. Інстинктивно я зрозумів - а згодом переконався в цьому, - що натуральні, правильно приготовані і правильно споживані продукти не тільки забезпечують організм великим обсягом енергії, а й ефективно очищають його. У поєднанні з правильним голодуванням вони здатні позбавити тіло від будь-яких хвороб. Підбираючи ці продукти в залежності від конкретного недуги пацієнта (недуги, обумовленого шлаками - НЕ бактеріями!), А також його віку, професії, кліматичних умов, в яких він живе, і пори року, можна лікувати так звані невиліковні хвороби за умови, що людина не надто старий і обтяжений шкідливими звичками. Скорочення кількості їжі в якості підготовки до періоду голодування забезпечує органам травлення перерву або «відпустку» в їх постійній роботі. А потім відновлення прийняття їжі після періоду голодування - при правильному підборі продуктів (це дуже важливо) - дає вражаючі результати.

Після голодування, яке тривало 24 дні, я відчував себе настільки чудово як в фізичному, так і в духовному плані, що мене так і кортіло розповісти про своє відкриття, про свій досвід друзям і родичам. Не в силах описати свої почуття, я сказав їм, що вони повинні самі пройти через це, і деякі з них тут же пішли мій заклик. Я почав свою просвітницьку діяльність, прочитавши лекції і провівши курси голодування в двох великих німецьких містах і двічі в Швейцарії. Представники держави помістили мене в закрите приміщення, де я перебував під суворим наглядом лікарів, позбавлений будь-яких контактів із зовнішнім світом. У Кельні протягом 14 місяців я провів чотири курси голодування - 21 день, 24 дня, 32 дня і 49 днів. Під час проведення цих курсів і після них я читав лекції, підкріплюючи їх теоретичні положення демонстрацією своїх фізичних і духовних досягнень. Згодом я почав консультувати людей, писати статті, а потім відкрив санаторій в Швейцарії. Крім того, я почав практикувати письмові консультації.

Першу статтю, опубліковану в вегетаріанському журналі, я присвятив своєму 49-денного курсу голодування в Кельні. У ній описувався абсолютно новий досвід голодування, харчування та лікування хвороб, а також йшлося про радощі життя і способах її продовження. Стаття викликала справжню сенсацію. Мене завалили листами з усього світу, і особливо багато їх було з європейських країн. Незабаром виникла жвава дискусія, в ході якої лікарі та пацієнти розділилися на лютихсупротивників і гарячих прихильників моїх ідей. В Європі сформувалися два протиборчі табори - еретісти і нееретісти.

Кредо еретістов дуже добре описав один відомий видавець: «Ереті не винайшли голодування або використання фруктової або інших поліпшених дієт - все це було давно відомо як потужний засіб природного лікування. Але він винайшов абсолютно нову систему, яка об'єднує якісне харчування і голодування в ефективний метод лікування ».

Моя теорія, згідно з якою слиз є головною причиною всіх недуг, згодом повністю підтвердилася, набувала дедалі більшої популярності, як і мій метод лікування. Він пройшов випробування, продемонстрував високу ефективність і отримав наступне визначення: природне лікування і харчування - досконалий і найуспішніший спосіб лікування. Дуже скоро його стали називати харчової терапією. Протягом більше десяти років я писав статті для медичних журналів і робив доповіді у великих європейських містах, обговорюючи з фахівцями переваги мого методу. У заснованому мною «Санаторії фруктів і голодування» через мої руки пройшли тисячі пацієнтів. Крім того, я надавав консультації за допомогою листів. На основі власного досвіду я розробив нові принципи лікування, що дають прекрасні результати. Вони лягли в основу того, що в даний час називається Цілющою бесслизистой дієтою.

Незадовго до початку Першої світової війни я приїхав до Сполучених Штатів, щоб відвідати сільськогосподарську виставку. Мені хотілося спробувати фрукти, вирощувані в цій країні, і особливо в Каліфорнії. Моя вимушена затримка у Сполучених Штатах (вибухнула Перша світова війна) виявилася чудовою - я використовував цей час для спілкування з людьми, що добилися таких успіхів, які зробили подібні відкриття і пережили подібний досвід. Тепер ми відстоюємо і пропагуємо методи лікування, які настільки успішно застосовувалися в Європі, приносячи людям полегшення і перемагаючи хвороби ».

Я дуже радий, що представилася мені можливості доповнити видання праць професора Ереті описом результатів зроблених доктором Томасом Пауеллом за моєї участі відкриттів, які передбачав професор Ереті і які згодом були підтверджені науковим аналізом продуктів харчування, проведеним хіміком Гензель. Пауелл з'ясував, що містяться у фруктах і овочах компоненти, що відповідають за виробництво енергії, є більш придатними для людського організму, ніж їх аналоги, що містяться у всіх інших продуктах харчування. Ці компоненти - вуглеводи, або глюкоза. Виявилося, що саме вони, а не органічні і мінеральні солі, як вважалося раніше, головним чином виробляють енергію. У невеликих кількостях вони присутні у всіх продуктах харчування. При виборі відповідного раціону харчування не слід також керуватися кількістю калорій («одиниці тепла»). Результати проводилися протягом сорока років спостережень і досліджень свідчать про те, що фрукти та овочі містять всі необхідні для тканин солі і перевершують всі інші продукти харчування щодо вмісту речовин, що сприяють очищенню організму від шлаків через продукти харчування, «багатих слизом». Таким чином, кожен має можливість випробувати на собі сприятливий вплив бесслізі- стій дієти.

Професор Ереті, поза всяким сумнівом, був одним з найбільших цілителів, філософів і вчителів в області зцілення від хвороб. Він приїхав до Сполучених Штатів з метою поглиблення знань і щедро ділився результатами своїх дивовижних відкриттів з тими, хто був готовий зрозуміти їх значення.

Рушійною силою його діяльності служили бажання допомогти ближнім, пізнати істину і готовність визнати, що він знає далеко не все. Він усвідомлював необхідність спільних зусиль і сподівався уникнути небажаних наслідків, які можуть наступати внаслідок надмірної старанності. Його думки, слова і справи представляють безцінний спадок. Розробляючи, удосконалюючи і практикуючи свій метод лікування, професор Ереті тісно співпрацював з фахівцями з природної терапії, що не застосовують у своїй практиці ліки.

Найбільше професор Ереті хотів, щоб світ скористався результатами його відкриттів в області зцілення від хвороб - удосконалив здоров'я, що зробив він сам і що зробили тисячі пацієнтів заснованого ним санаторію в Швейцарії і безліч людей, які йшли до рекомендацій в опублікованих ним статтях в медичних журналах.

Його теорія знаходила все більше визнання, і все більше людей визнавали, що свіжі фрукти і зелені листові овочі є найбільш підходящими для людини продуктами харчування. Це служило для нього постійним: джерелом задоволення. Завдяки йому в ужиток поступово увійшли такі поняття, як «слиз», «який не містить слиз», «слізеобразующій», «бідний слизом» і «багатий слизом».

Арнольд Ереті залишив людству безцінний спадок - можливо, найважливіше, яке люди отримували коли-небудь за останні тисячоліття! Теорія Ереті приносить її прихильникам здоров'я, яке представляє набагато бблипую цінність, ніж всі багатства світу, а також щастя і духовне пробудження.

Як правило, я задаю своїм пацієнтам такі питання, відповіді на які дозволяють отримати надзвичайно цінні відомості:

1. Як довго ви хворієте?

2. Як назвав лікар вашу хворобу?

3. Який тип лікування вам був призначений?

I ~

Найточніший, найвірогідніший діагноз допоможе встановити короткий голодування. Чим швидше пацієнт відчує себе «гірше» під час такого голодування, тим більше накопичилося в його організмі відходів і тим вони ядовитее.

... "I. ..

Щоб продемонструвати, що все по-різному називаються хвороби, навіть найважчі, мають одне джерело і одну причину,

Застуда проникає в глиб організму і очищає від слизу життєво важливий губчастий орган - легені. Виникає кровотеча, що підвищує ефективність процесу очищення. Весь організм приходить в сум'яття, і тертя шлаків в кровотоці сприяє підвищенню температури. Це викликає побоювання, і лікар пригнічує природний процес очищення з

Цей біль - попереджувальний сигнал Природи: «Припини є, я повинна полагодити твій організм, в ньому накопичилися відходи і гній. Ти їв дуже багато бідних вапном продуктів, тобто м'яса ».

В принципі, те ж саме, тільки виведення відходів здійснюється назовні.

1 Дивно, як чітко професор Ереті зміг побачити коріння проблем, які сьогодні розрослися і стали справжнім лихом. Все більша частина дітей, особливо в розвинених країнах з високою

1 Іридодіагностика.

I ~

Тепер ми підходимо до передбачення хвороб. Нерідко можна почути розмови про «приховану хвороби». Кожна людина, яким би «хорошим здоров'ям» він ні відрізнявся, має приховану хворобу, і Природа лише чекає слушної нагоди, щоб вивести з його тіла накопичується там з дитинства сміття.

Кожна людина повинна усвідомити, що серйозний «шок», такий як «застуда» або «грип», є початком процесу виведення з організму шлаків. На жаль, Природі в її спробі очистити організм перешкоджають лікарі, які радять продовжувати харчуватися, як раніше, і приймати ліки. В результаті у пацієнтів розвиваються хронічні захворювання.

Кожна людина, навіть якщо він хворий, особливо в критичному віці між 30 і 40 роками, повинен поголодувати протягом декількох днів і з'ясувати за допомогою «чарівного дзеркала», як і ступінь його прихованої хвороби, які його слабкі місця і де вони з часом проявляться. Це і є передбачення хвороб,

серце, що працює подібно насосу, в результаті м'язових скорочень створює тиск, що передається по м'яким кровоносних судинах. Коли легені наповнюються повітрям, вони здавлюють м'які кровоносні судини, в результаті чого підвищується

и ~

Число методів лікування не піддається обліку. Виключивши більшу частину в цій сфері забобонів, все більш-менш серйозні методи можна розділити на два основні класи:

1. Лікування за допомогою ліків.

2. Лікування без допомоги ліків.

Історія медицини свідчить про те, що особливо в минулому знахарі і шарлатани широко використовували різноманітні ліки і таємничі «зілля», в тому числі і надзвичайно шкідливу для здоров'я ртуть. Сучасні засоби, наприклад різного роду сироватки, трохи краще, незважаючи на те що виготовляються на «науковій» основі.

Знаючи точно, що таке хвороба, ми тепер здатні зрозуміти суть явища, яке не може пояснити медицина: ЧОМУ до пори до часу ліки здатні пригнічувати симптоми

Методи лікування без ліків теж досить численні і підрозділяються на три групи:

фізичне лікування (фізіотерапія);

духовне лікування (ментальна терапія);

дієтичне лікування (дієтична терапія).

I

Ніхто не буде заперечувати, що душевний стан впливає на розвиток будь-якої хвороби. Доведено, що страх, хвилювання і занепокоєння чинять негативний вплив не тільки на серцеву діяльність і нервову систему, а й на кровообіг, травлення і т.д. Психотерапія та релігійні практики мають важливу перевагу: вони захищають хворого від шкідливих наслідків вживання ліків! Проте я не дуже довіряю їм оскільки, хоча ці методи в визна

I

Традиційна вегетаріанська дієта виключає з раціону харчування тільки м'ясо. Вона передбачає вживання збільшеної кількості фруктів, яєць і молока, що викликає надлишок поживних речовин в організмі, а це в більшості випадків має гірші наслідки, ніж помірне споживання м'яса і менше змішане харчування.

Деякі відомі лікарі робили спроби вдосконалити вегетаріанську дієту, але зазнали невдачі, як і всі інші дієтологи, з тієї причини, що вони в більшій чи меншій мірі вірили в ефективність включення в цілющу дієту продуктів, багатих білком. Іншими словами, майже всі дієтологи вважають, ніби організм, особливо хворий і ослаблений, потребує «хороших, поживних продуктах», і при цьому вони не беруть до уваги той факт, що зцілювати може тільки Природа, і краще за все це досягається за допомогою голодування (будь ласка, прочитайте ще раз главу 5).

I

Після цього критичного обговорення найбільш важливих теорій харчування я повинен додати, що всі вони мають свої плюси, і кожна з них внесла певний вклад у вирішення проблеми здорового харчування і в методику лікування хвороб за допомогою дієти.

I ==

Обід. Спочатку печене яблуко, яблучне пюре або інший тушкований фрукт. Через 10-15 хвилин - змішаний салат з першого меню і, якщо ви все ще голодні, сухар з висівкового або цільнозернового хліба. Під час перехідного періоду потрібно поступово відмовлятися від вершкового масла, замінюючи його рослинним або горіховим. Просочування салату соком варених овочів протягом 10-15 хвилин дозволяє економити на салатному соусі.

Обід. Фрукти, як в попередніх меню.

Вечеря. Спочатку фрукти - печені, тушковані або свіжі, трохи пізніше - тушковані овочі або, що ще краще, овочевий салат.

~ - "Г"

Причина, чому лікарі і навіть фахівці з природної терапії, як і дилетанти, не вірять у фруктову бесслизистую дієту, проста: той, хто намагається використовувати цей метод, не володіючи певним досвідом, втрачає в нього віру, як тільки настає криза, - момент появи відчуття «серйозної хвороби», тоді як в дійсності відбувається процес масованого виведення з організму розчинених шлаків, слизу і токсинів, які при цьому потрапляють в кровотік. Одночасно з цим у пацієнта виникає сильна, майже непереборна тяга до улюблених нездоровим продуктам. Це пояснюється тим фактом, що через кровотік виводяться відходи саме цих продуктів, і, поки вони циркулюють в крові, природно, зберігається бажання є саме їх.

I =

Оскільки я відомий як «експерта по дієтах», до мене часто звертаються за «кулінарною книгою» або щонайменше за збіркою рецептів і меню моєї цілющій бесслізі- стій дієти.

і

До або під час кризи, або для того, щоб придушити тягу до неправильної їжі, особливо багатої жиром, ви можете час від часу використовувати наступний рецепт. Ця страва, хоча і багате небажаними речовинами, є менш шкідливим, ніж «подоба-

I

Один прийом їжі повинен включати тільки один приготований овоч (тушкований, печена або варена. - Прим. Ред.). Він може бути як холодним, так і теплим і повинен бути змішаний із зеленим салатом і сирими овочами.

Якщо капусту, моркву, ріпу, буряк, цвітну капусту, цибулю та ін. Повільно гасити в дуже невеликій кількості води або, що ще краще, акуратно запікати, вони виходять більш солодкими. Це свідчить про те, що містяться в них вуглеводи перетворюються на глюкозу і що мінеральні солі не руйнуються і не будуть згодом ви-

I

1. Ізюм та інжир або горіхи з сирим зеленою цибулею. Ретельно пережовувати. З метою досягнення кращих результатів все це необхідно їсти одночасно.

2. Тертий хрін, змішаний з медом у пропорції 2/3 на 73 або за смаком. Дайте суміші відстоятися, щоб знизився ступінь її гостроти (мед використовується тільки з цією метою). Замість хрону може використовуватися звичайна редька, особливо чорна. Її можна нарізати і є одну, як салат. Редька, особливо чорна, містить величезну кількість мінеральних солей.

Їх використання є питанням особистого смаку. Салат з оливковою олією і лимонним соком - просте і смачне блюдо. Ложка розведеного у воді арахісового або іншого горіхового масла з невеликою кількістю лимонного соку - ще один простий рецепт. При бажанні можна додавати нарізану зелену цибулю. Саморобний майонез, в якому оцет замінений лимонним соком, не дуже шкідливий і цілком може використовуватися протягом перехідного періоду. Ще один смачний інгредієнт для салатного соусу на час перехідної дієти - варені помідори або хороший томатний сік, змішаний з приправами.

I =

Якщо після здорової їжі споживається невелика кількість крахмалосодержащего продукту, це можна назвати «помірно слизової дієтою». Властива крохмалю клейкість може бути нейтралізована кулінарними засобами. Чим довше ви пропікаються картопля або смажите хліб в тостері, тим краще.

Якщо є бажання є злаки, то перед споживанням їх слід добре прожарити. ви

Перераховані далі приправи менш шкідливі, ніж слизеобразующие продукти. «Шкідлива»

Змішайте чайну ложку лимонного соку, чотири столові ложки олії, по чверті чайної ложки меду, солі, паприки (червоного перцю. - Прим. Ред.). Добре перемішайте чверть чайної ложки масла з сухими приправами і додайте лимонний сік. Коли соус після перемішування загусне, додайте залишки олії і при бажанні - трохи часнику.

Тушкуйте в невеликій кількості води або оливкової або іншої рослинної олії крупно нарізану біло- або краснокочанную капусту. Додайте кілька нарізаних цибулин і трохи нарізаного солодкого перцю (якщо це по сезону). Незадовго до кінця гасіння покладіть пару нарізаних томатів, посоліть і поперчіть за смаком.

Капуста з цибулею, обсмажена або тушкована в невеликій кількості масла з томатним соусом, - дуже смачна страва. Таке ж блюдо можна готувати з кольорового і брюссельської капусти, моркви, буряка і т.д.

Інгредієнти цієї страви слід смажити до якомога більш сухого стану (мається на увазі - з найменшою кількістю масла. - Прим. Ред.), І воно покликане замінювати котлети, печеня і ін., Які ви перестали споживати.

I

Поки під час голодування шлаки присутні в системі кровообігу, ви відчуваєте себе погано; як тільки, через два або три дні, вони виводяться через нирки, ваше самопочуття поліпшується. Два або три дні по тому цей процес повторюється. Тепер вам повинно бути ясно, чому під час голодування стан змінюється так часто і чому на двадцятий день утримання від їжі пацієнт почувається краще, ніж, наприклад, на п'ятий.

Але вся ця очисна робота, що здійснюється внаслідок тривалого стягування, стиснення тканин (стають «худими»), повинна бути зроблена! Однак зі «старим» складом крові, надто забрудненої, тривалий і особливо Сверхдлительного голодування (понад 21 дня) може становити небезпеку. Пацієнти, які загинули в результаті занадто тривалий

і -

1. Як можна краще очищайте кишечник за допомогою клізм, щонайменше через день.

2. Перш ніж приступити до тривалого голодування, при необхідності приймайте проносні засоби і в будь-якому випадку зробіть це в день, що передує початку курсу голодування.

3. За возмоясності протягом дня і ночі залишайтеся на свіжому повітрі.

4. Робіть прогулянки, виконуйте фізичні вправи, якщо ви відчуваєте в собі достатньо сили для цього. Відчувши втому і слабкість, відпочивайте і спите стільки, скільки вам потрібно. Вам чекають нелегкі дні: коли шлаки почнуть надходити в кровотік, ваш сон стане неспокійним і, можливо, вас будуть переслідувати нічні кошмари. Причиною цьому служать токсини, що проходять через мозок. Крім того, вас будуть долати сумніви

Багато голодуючі п'ють тільки воду. Я вважаю, що оптимальний варіант - розбавлений фруктовий сік з невеликою кількістю меду або неочищеного цукру. Пийте так ча-

___

Одна з найгірших сучасних звичок в області харчування - ранкове набивання шлунка. У багатьох країнах немає традиції рясного сніданку, там люди обмежуються вранці напоєм з шматком хліба.

I

Це одна з найсерйозніших проблем, дозволених мною, одна з загадок, сильно спантеличують всіх «фахівців». Як тільки шлунок знову наповнюється їжею, процес виведення чужорідних речовин припиняється, і ви відчуваєте себе краще! Ця розкрита мною «таємниця» є поясненням того, чому поглинання їжі перетворилося в звичку і більше не виконує функцію, покладену на нього Природою, а саме функцію задоволення природної потреби в поживних речовинах.

Ця звичка поглинати їжу, що поширена на все цивілізоване людство і знайшла сьогодні своє фізіологічної

У попередньому розділі ви прочитали про пацієнтів, які їдять ночами, щоб мати можливість заснути. Я вже пояснив вам, чому це відбувається. При пробудженні ви, можливо, відчуваєте себе добре, але замість того, щоб встати, залишаєтеся в ліжку. Ви знову засинаєте, вам сниться поганий сон, і ви прокидаєтеся вдруге з жахливим самопочуттям. Тепер вам відома точна причина цього.

Коли ви встаєте з ліжка, починаєте рухатися, йдете на прогулянку, бігаєте або виконуєте гімнастичні вправи, організм при-

I

Ймовірно, за винятком горіхів, практично всі вищезазначені продукти перед вживанням в їжу вимагають приготування той чи інший спосіб. Всі ці неприродні продукти в сирому вигляді без смаку і видають запах, неприємний для нормального нюху. Людські органи чуття знаходяться в хворобливому стані, вони, як і весь організм в цілому, вражені «гноеподобной» слизом і шлаками. З цієї причини вони сприймають ці напіврозкладені продукти як «смачні».

про автора

Професор Арнольд Ереті народився в 1866 році в місті Санкт-Георген, поблизу Фрайбурга в Шварцвальді, і загинув у розквіті сил - після прочитаної їм лекції, 9 жовтня 1922 року, в США внаслідок подвійного перелому основи черепа, отриманого в результаті нещасного випадку.

Він навчався в престижних європейських університетах і домігся блискучих успіхів у різних областях науки. Він добре знав німецьку, французьку, англійську та італійську мови.

Ще в ранній юності він вирішив присвятити себе благородній місії лікування людей. Його власні хвороби визнавалися лікарями невиліковними. Однак цей смертний вирок лише пробудив у ньому непохитний дух. Його спроба зцілити самого себе виявилася настільки успішною, що він заснував в Швейцарії (Лугано - Массані) клініку голодування, а по ледве Першої світової війни - ще одну, в Лос-Анджелесі, де пацієнти лікувалися за допомогою розробленої ним цілющою бесслизистой дієти.

На рахунку професора Ереті тисячі зцілених людей. Він займався науковими дослідженнями, писав книги, постійно читав в США лекції, присвячені розробленим ним методом лікування. Істинність його теорії донині залишається незаперечною.

Спосіб життя та ідеї Арнольда Ереті повністю відповідають правилам природної теорії здоров'я, яку використовують сотні тисяч послідовників по всьому світу.

Видання для дозвілля ВАДИМ ЗЕЛАНД

Арнольд Ереті

ЖИВЕ ХАРЧУВАННЯ АРНОЛЬДА Ереті (з передмовою Вадима Зеланда)

Відповідальний редактор А. Сєров Редактор І. Гумерова Художній редактор Г. Булгакова Технічний редактор О. Куликова Комп'ютерна верстка Т. Кирпичева Коректор Д. Горобець

В оформленні обкладинки використано фото: Marykit / Shutterstock.com Використовується за ліцензією від Shutterstock.com

ТОВ «Видавництво« Ексмо »

127299, Москва, вул. Клари Цеткін, д. 18/5. Тел. 411-68-86, 956-39-21. Home раді: www.eksmo.ru E-mail: info@eksmo.ru

Підписано до друку 02.08.2012. формат 84x108 1/32.

Гарнітура «ЗапфЕлліптікал». Друк офсетний. Уел. печ. л. 13,44.

Доп. тираж 4 ТОВ прим. Замовлення № 1001.

Віддруковано з електронних носіїв видавництва.

ВАТ «Тверський поліграфічний комбінат». 170024, г. Тверь, пр-т Леніна, 5. Телефон: (4822) 44-52-03,44-50-34, Телефон / факс: (4822) 44-42-15.

Home раді - www.tverpk.ru Електронна пошта (E-mail) sales@tverpk.ru

www.e-puzzle.ru

www.e-puzzle.ru


[1] Дієта, спрямована на боротьбу з сечовий кислотою. [Прим. ред.)

[2] Застосовувалося раніше лікування ртуттю виявилося надзвичайно шкідливим, оскільки призводило до ртутного отруєння. В даний час воно не призначається.

ким рівнем життя і, відповідно, споживання, страждає підвищеною нервовою збудливістю в ранньому віці, нездатністю до концентрації уваги і засвоєнню навчального матеріалу в школі. Невропатологи приходять до висновку, що поряд з іншими причинами цей синдром зобов'язаний своїм виникненням присутності в сучасних харчових продуктах промислового виробництва хімічних добавок (стабілізаторів-загу- ник, барвників, консервантів та ін.), Зокрема глутамату натрію. Це штучний підсилювач смаку, яким щедро присмачені практично всі найбільш популярні і «розкручені» види продуктів з асортименту сучасних супермаркетів, - все те, що особливо приваблює дітей (чіпси, пасти, кетчупи та ін.). Розсудливим батькам слід в міру можливості обмежувати споживання цих руйнівних продуктів в своїх сім'ях. Дитина, вигодуваний на глута- мате, чи коли-небудь зможе оцінити смак натуральної їжі. [Прим. ред.)

[4] Мається на увазі, що відходи накопичуються саме в тому місці, яке болить, в тій системі, яка перестає нормально функціонувати.

[5] Лейкоцити - клітинні елементи крові. До лейкоцитам належать і макрофаги, які поглинають хвороботворні речовини, щоб знешкодити їх і вивести з організму. При цьому вони частково гинуть і перетворюються в шлаки.

[6] ~

Як я вже говорив на початку цього розділу, голодувати слід протягом двох або трьох днів. Пацієнти з надмірною вагою повинні під час голодування споживати рідину. Поверхня мови пацієнта виразно відобразить внутрішній стан організму, а його дихання буде свідчити про ступінь розкладання тканин. За допомогою мови навіть можна визначати тип їжі, якої віддає перевагу даний пацієнт!

Якщо на початку курсу голодування ви відчуєте біль в тій чи іншій частині тіла, можете бути впевнені в тому, що це слабке місце, і симптом ще не розвинувся до такого ступеня, щоб лікарі могли виявити його при обстеженні.

Слиз виводиться з організму через ніс, горло, легені, а також з калом і сечею. Чим гірше і слабкіше почувається пацієнт під час голодування, тим більше навантаження він відчуває і тим менше його життєва сила.

Пробний діагноз точно показує, де укладена проблема, яким чином - за допомогою помірної або радикальної перехідною

кров'яний тиск. Тим самим вдих підтримує роботу серця, що виконує функцію насоса. При видиху ця підтримка зникає, проте серце продовжує качати кров по судинах. (У стані спокою доросла людина робить 16 вдихів за хвилину, тоді як серце скорочується за цей період 60 раз.) Вдих відбувається в результаті роботи м'язів, і при цьому грудна клітка приходить в активний стан, а разом з цим розтягуються легені - подібно гумовій стрічці або спіральної пружинної ресори - вони втягують повітря. Під час сну грудна клітка і легкі зменшуються в об'ємі, в результаті чого повітря виходить назовні без роботи м'язів. (Видих може посилюватися під впливом додаткової роботи м'язів.) При цьому атмосферний тиск не має ніякого значення, оскільки його величина одна і та ж як зовні, так і в дихальних шляхах. [Прим. ред.)

Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 8 сторінка | Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 10 сторінка


Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 1 сторінка | Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 2 сторінка | Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 3 сторінка | Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 4 сторінка | Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 5 сторінка | Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 6 сторінка | Арнольд Ереті - Живе харчування Арнольда Ереті 7 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати