Головна

Загальне рішення НЛДУ 2го порядку з ПК.

  1. II ЗАГАЛЬНІ ПОЧАТКУ ПУБЛІЧНО-ПРАВОВОГО ПОРЯДКУ
  2. II. Інтерактивна діяльність (рішення кейса).
  3. V. Спосіб поелементного ціноутворення в порівнянні з рішенням Хотеллінга - Лернера
  4. VI. Ціноутворення по середнім витратам в порівнянні з рішенням Хотеллінга - Лернера
  5. Автоматичне вирішення проблеми перевантаження ресурсів
  6. Аналіз таблиці дозволяє зробити висновок, що пропоноване рішення економічно більш ефективно, ніж прототип.
  7. В результаті отримуємо рішення

(1)  , де  , Ф-ція f (x) неперервна на (a, b).

1). Права частина ур-ия (1) має вигляд  -або q (x) = Pm(X) sin?x + Qm(X) cos?x і ? НЕ яв-ся коренем характер-го Ур-ня, тоді приватна реш-е: q (x) = Dm(X) e ?x і q (x) = Am(X) sin ?x + Bm(X) cos ?x,

Pm(X), Qm(X), Am(X), Bm(X), Dm(X) - многочлени ступені m.

2). Права частина ур-ия (1) має вигляд  -або q (x) = Pm(X) sin?x + Qm(X) cos?x і ? яв-ся коренем характер-го ур-ня кратності k, 1 <= k <= 2, тоді приватна реш-е: q (x) = xk Dm(X) і q (x) = xk(Am(X) sin ?x + Bm(X) cos ?x)

3).Загальна реш-е неоднор-го Ур-ия отримуємо у вигляді суми ощего реш-я одноро-го і приватного реш-я неоднор-го.

Метод варіації произв. пост. (Метод Лагранжа)

метод раб, е / і відома ФСР лин. у-я.

нехай  -ФСр Соотв. одноро. ур-я

Шукаємо заг. реш-е (*) У вигляді  , Вважаючи, що  -ф-ії, завис. від х. потрібно їх знайти.

знаходимо и

В кінцевому підсумку получ. систему:

Інтегруючи произв. получ.  . заг. реш:

Прим:

1)

Програми до дослідні-ю колив. процесів:

1. ЛОДР 2 порядку з ПК-матем. модель колив. процесів

2) Исслед-е своб. колив

3) затухаючи. колив-я

4) Вимушені колив-я

5) Аперіодіч. колив-я

до квитка №8) Вирішіть порівняння

Рішення:

ОЛДУ 2 порядку пост. коеф-ми | Основні компоненти цитоплазми. Під Мембранні компоненти: цитоскелет, клітінній центр, рибосоми, включення


Зображення плоских і Простягни-их фігур в паралл-й проекції. Позиційні і метричні задачі. | Метод слідів. | Т 1. якщо є реш-ем ОЛДУ, то і, де з-вироб. Const, також явл. реш-ем ОЛДУ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати