Головна

поведінкові співбесіди

  1. F66 Психологічні та поведінкові розлади, пов'язані з сексуальним розвитком і орієнтацією.
  2. Види і типи співбесіди
  3. Вимірювання мотиву близькості і його поведінкові кореляти
  4. Інноваційна поведінка. Поведінкові типи участі в інноваційному процесі
  5. конус співбесіди
  6. Методики проведення співбесіди
  7. Поведінкові кореляти даних ТАТ

В основі не лежить ніякої психологічної теорії. Основне припущення: «у кожної людини є хвіст», людина буде надходити на новому робочому місці так, як він надходив в подібних ситуаціях раніше.

Принцип «STAR» - «зірка»: інтерв'юер повинен задавати такі питання, щоб кандидат видав йому «зірку» або «трикутник»,

§ Situation / Task (ST) - ті ситуації, в яких він раніше виявлявся на роботі;

§ Action - ті дії, які він робив або не робив, що він говорив або мовчав на роботі;

§ Result - наслідки його дій і бездіяльності для його колег і бізнесу.

Кандидати способи видати три типи зірок:

- Повні;

- Неповні (де відсутній хоча б один елемент). Потрібно ставити уточнюючі питання, щоб «добудувати» зірку;

- Помилкові. Начебто, кандидат відповів, але конкретної інформації ми не отримали.

o Неясні відповіді («я завжди приділяю увагу клієнтам, тому більшість з них залишалися задоволеними»);

o Особиста думка («мій ентузіазм підтримував всіх інших співробітників в цей важкий для нас час»);

o Теоретичні міркування («якби ...», «коли я буду ...», «в такій ситуації я б ...»).

Основні проблеми поведінкового співбесіди:

- Не застосовується до кандидатів без досвіду роботи;

- Чи не враховує, що кандидат може змінюватися, набувати досвіду.

масовий підбір | Реалістичний анонс роботи


опис посади | Типові проблеми при розробці компетенцій на прикладі компетенцій викладача ВШМ | категорії співробітників | Фактори, що впливають на потребу в персоналі | Загальна схема аутсорсингу персоналу | Потенційні проблеми аутсорсингу | Внутрішня вербування | Рекрутинг і Executive Search | підходи організації | Підходи до відбору персоналу |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати