На головну

Мені здається, що головне це сім'я і школа. З цього потрібно починати ».

1. Main Menu (Головне меню)
  2. V питома вага кожного тарифного розряду зіставляється з питомою вагою робіт, що вимагають робочих цього розряду;
  3. XVIII. Сім'я, яка виховує дитину з особливими освітніми потребами.
  4. А в основі всього цього - одна і та ж сама ЛІМФА !!!
  5. А зараза цього марновірства охопила не тільки міста, а й села і поля; його можна затримати і виправити.
  6. Англосаксонська правова сім'я
  7. Англосаксонська правова сім'я.

ТОРГІВЛЯ АЛКОГОЛЕМ - БІЗНЕС АБО ЗЛОЧИН?

Не убий, сказав. І додав: сам.

Станіслав Єжи Лец.

I

Цікаве слівце прийшло до нас з Європи - «бізнес».

Слівце прийшло, а тутешні аборигени, попадав на коліна та вклонялися цієї іноземної, новомодної «скельця», вже самі звели його в абсолют, в найперший цінність, в російську «священну корову».

Схоже, що ще трохи, і ми почуємо повсюдно розносять: «Бізнес - це святе!»

Правда, в Євангелії від Матвія Отож, ви читали ми: «Не можете служити Богові і мамоні». Ну, да Біблія Бізнесу не указ, вірно?

Алкоторговци служать не Богу, не Батьківщині і не людям. Їх бог - прибуток, капітал, бариші, «мані-мані». І заради прибутку вони спокушають, споюють, вбивають людей, заради прибутку руйнують сім'ї і держави.

Англійський історик Т. Діннінк ще в середині позаминулого століття пророчо писав: «Капітал боїться відсутності прибутку або занадто маленькою прибутку, як природа боїться порожнечі. Але раз є достатня прибуток, капітал стає сміливим. Забезпечте 10%, і капітал згоден на будь-яке застосування, при 20% він стає жвавим, при 50% позитивно готовий зламати собі голову, при 100% він нехтує всіма людськими законами, при 300% немає такого злочину, на який він не ризикнув би, хоча б під страхом шибениці »(К. Маркс. «Капітал», том 1, с.764).

За різними оцінками, нелегальна торгівля горілкою приносить від 300 до 600 відсотків прибутку, а окремі операції здатні дати і більше 1000 відсотків. Ось, чому алкогольний бізнес сьогодні «зневажає ногами всі людські закони» і легко йде на будь-який злочин!

Пам'ятається, борці за п'яний спосіб життя в 1987 році верещали про якісь самогонних апаратах, на яких бабусі-старенькі женуть самогон. Так ось, вже через десять років, після скасування практично всіх заборонно-обмежувальних заходів, т. Е до 1997 року року майже 70 відсотків алкогольної продукції, - це не самогонний апарат, це вино-горілчані та пивні заводи, - знаходилося в тіньовому обороті , а бюджет на той же рік недоотримав 12 трильйонів рублів! ( «Культура», №2 (7113) 22 - 28 січня 1998 р.).

Саме ці гроші привели до того, що влада в Росії остаточно перейшла до виробників і торговців алкоголем і тому представникам влади тільки й залишилося, що ганебно розводити руками і заявляти: «Як ми ні б'ємося для встановлення справжньої монополії на алкоголь, нічого не можемо домогтися. Спиртова мафія настільки сильна, що ні волі уряду, ні волі Президента, нікому не дістає, щоб, врешті-решт, загнати цього джина в пляшку, і, в общем-то, змусити діяти за державними правилами ».(Голова Держдуми Г. Селезньов. «Парламентська година», 19 липня 1998 г.).

І, є у нас підозри, що саме ці гроші відпрацьовував академік Є. Чазов, коли рекомендував кожній людині після 16-18 років вживати в день 4 унції (112 г) горілки, т. Е близько 100 пляшок горілки на рік (див. «Дуель», №19, 2003.)

Саме ці гроші відпрацьовував 6 травня 2002 року і Начальник Головного управління Державної інспекції безпеки дорожнього руху МВС РФ генерал-лейтенант В. Федоров, який виступив на прес-конференції проти «сухого закону» на російських дорогах: «Ми самі зробили себе країною п'яниць. Надумані драконівські заходи призводять лише до зростання статистики «алкоголізації дороги» і є додатковою підставою для хабарництва ». І ратував при цьому генерал всього лише за те, щоб водій міг випити склянку вина або пару пляшок пива і сісти за кермо. Але ... навіщо ж йому, головного даїшника Росії, це все було потрібно?

Гроші алкогольної мафії відпрацьовував, мабуть, і головний нарколог Росії Н. Іванець, який заявив 28 травня 2003 року, в телепрограмі ЦТ «Нічне« Час »: «Те, що називається« культурою пиття »це є основною складовою в новій Концепції державної політики. Це Концепція саме вживати помірно. Я з цього і починав. Але, природно, це не стосується хворих, ми говоримо про населення в цілому. Якщо нам вдасться це вирішити, то тоді і проблем не буде.

Мені здається, що головне це сім'я і школа. З цього потрібно починати ».

Вчити дітей пити «помірно і культурно» в сім'ї і в школі - ось з чого потрібно починати, на думку головного нарколога Росії! «Тоді і проблем не буде». Воно і зрозуміло, немає людини - немає проблем. Вимремо все до едрене фені і справа з кінцем!

Є, звичайно, і інший варіант - навчати дітей жити без алкоголю, жити тверезо, вести природний, нормальний спосіб життя. Але наївно вважати, що такий варіант при 12 трильйонних доходи алкомафіі здатний дати хоч якісь сходи на російській території. Тому чи варто дивуватися результату Ігоря Кузьмича Біндюкова: «Коли ми створили програму навчання школярів, ми розіслали її по всім зацікавленим міністерствам - культури, охорони здоров'я, освіти та інше, інше. Від усіх прийшли позитивні відгуки - «так, це здорово, впровадити таку програму в школах це добре». Крім одного страшно негативного відгуку - від міністерства охорони здоров'я. І підписав цей негативний відгук ні хто інший, як директор ВНДІ наркології, тобто головний нарколог країни ».

Пам'ятається, в одній з перших своїх лекцій новосибірський вчений В. Г. Жданов сказав: єдине, що робить сучасна наркологія - «Просто показує видимість боротьби з пияцтвом в країні. Тільки і всього. В цьому її єдине призначення ».

З тих пір багато води утекло, і сьогодні, судячи з висловлювань провідних наркологів країни, функція не тільки наркології, але вже і медицини в цілому полягає ще і в фальсифікації існуючої біди.

Ось, тільки один приклад на тему цю. Керівник лабораторії системних досліджень здоров'я Державного науково-дослідного центру практичної медицини доктор медичних наук, кандидат філософських наук, дійсний член РАПН І. Гундаров не 20 років тому, але сьогодні - стверджує: «Табака ми споживаємо не більше ніж в інших країнах, це ж твердження справедливе і щодо алкоголю. Кажуть, що на Заході якість напоїв вище. Допускаю. Але як ви поведіть далі, це не так істотно ».

Втім, і саме вимирання - «несуттєво », тому як все це, виявляється - природні процеси. У Державній доповіді про стан здоров'я населення Російської Федерації в 1999 р, на який наклали свої візи Міністр охорони здоров'я Російської Федерації Ю. Л. Шевченко і Президент Російської Академії медичних наук В. І. Покровський, так прямо і стверджувалося: «В переважній більшості російських регіонів головна причина депопуляції - природна спад населення ».Природна, т. Е, - як стверджує Велика енциклопедія Кирила і Мефодія, - що здійснюється за законами природи, зобов'язана їм, а не сторонній втручання; нормальна, обумовлена ??самим ходом розвитку.

Таким чином, всі природно, Все шляхом, не про що хвилюватися, панове-товариші! Причина депопуляції - спад, причина зменшення кількості, мабуть, те, що нас стає все менше ...

Ну, а причина того, що нас стає все менше?

Якщо не робити з нас дурнів, то, що могли б сказати про це ці два високопоставлених розумника - Шевченко і Покровський? Загибель людей від алкогольного пійла в самому квітучому віці - від 25 до 45 років - це і є «природне зменшення», яка сама собою стала? І ніхто не підтримував на законодавчому рівні вітчизняного ядопроізводітеля і ядоторговца, і ніхто не організовував рекламні акції, не вів пропаганду пияцтва за допомогою «свят пива», за допомогою фільмів «Вулиці розбитих ліхтарів» і телепередач типу «Поле чудес», і ніхто цього не хотів і не планував, і ось, нате вам, так вийшло? Процес, - боже, боже! - Ніким штучно не створювати? Це не політика геноциду в дії, а просто «природне зменшення»? ..

II

Торговці алкоголем, щоб зняти з себе відповідальність за масове винищення людей, за допомогою продажних ЗМІ інкорпорувала в суспільну свідомість підлий світоглядну фікцію - «людина сама вирішує: пити йому чи не пити - ніхто насильно в рот не заливає».

Ось як! З таким же успіхом біблійний змій міг би сказануть Господу питається: «А Єва сама стрескала плід Твій. І Адам - ??сам ».

І Господь міг би подківнуть запросто і не мудруючи, мовляв, і справді ж - ніхто їм насильно в рот не запихав!

Але Господь розсудив інакше - покаравши суворо Адама і Єву, Він і змію по заслугах віддав: «За те, що ти зробив це, проклятий ти над усю худобу, і над усю звірину польову! ти будеш ходити на утробі твоїй, і порох ти їстимеш у всі дні свойого життя ».

Ось це і є - вища справедливість! Кожен платить за себе і розплачується за те, в чому є спільником.

Людей питущих, збиток - відплата за діяння - не мине, але ж і ядоторговци, - новоявлені гади-богоборці, - мали б бути неминуче прокляті і «ходити на череві своєму»?

так повинно бути.

Хоча, якщо по-людськи, то до людей, що впав у гріх пиття отрути, до страждаючих від отрути і від порочної залежності своєї, можна було б і більшу поблажливість проявити, бо «не відають, що творять».

З перших днів свого життя вони бачили, як п'ють мама і тато, гості і в гостях, в мультфільмах і в телепередачах, п'ють, п'ють і п'ють ... А на тих, хто тверезий - поглядають косо ... «Я з підозрою до тих, які не п'ють, а потім з нами за столом співають». (А. Розенбаум).

І після всього цього ви вважаєте, що людина може сам вирішувати - пити йому чи не пити? У суспільстві, де створена така моральна обстановочка, що залишатися тверезим серед Упіт, все одно, що перебувати в чому мати народила серед одягнених строго і по протоколу?

Причому, цю атмосферу багато століть старанно культивували саме ті, хто шкурно був зацікавлений в пануванні традицій нетверезого способу життя, в ритуалах намертво пов'язаних з келихами і спиртним.

Людина - істота соціальне, І тому далеко не кожен може десь взяти та й встати на шлях епатажу, нонконформізму, емансипації особистісного начала. Адже мав рацію Н. В. Гоголь - «Глузування боїться навіть той, хто вже нічого не боїться на світі». І мав рацію А. С. Грибоєдов - «... Злі язики страшніші пістолета!» І права прислів'я - «На світу і смерть красна».

Навіть смерть в кайф, якщо поруч - люди! .. Бо смерть у присутності свідків - вагомий аргумент на підтвердження наявного у нас гідності і акт самоствердження, а, значить, засіб досягнення мети і набуття сенсу земного життя.

І все це через інших і завдяки іншим.

Не дарма ж один із найстрашніших наших страхів - страх самотності. І не розуміють, але відчувають готові позбуватися від нього навіть ціною повільного самогубства - пиття спиртного. Пам'ятайте, у В. С. Висоцького - «У мене запій від самотності ... Я не те щоб пришелепкуватий який, Але краще - з чортом, ніж із самим собою»?

Поза людства людина - прах, - ніхто і ніщо. Один з найстрашніших наших страхів - страх абсолютної деперсоналізації. Навіть найостанніший ізгой, відлюдник, сама распоследній асоціальна особистість, навіть самим фактом свого буття, навіть заперечуючи людський, земний шлях, стверджує і прагне стверджувати саму себе, як особливість, як різновид людських істот. Тим і жива особистість ця ... І до тих пір жива. І тому люди тягнуться один до одного. Інстинктивно. Бездумно. Підсвідомо. А якщо їм нав'язаний шаблон спільного проведення часу з алкоголем, вони змушені бути в рамках саме цього шаблону і навіть прикрашати його, ускладнювати і виправдовувати. І впадати в одну з найбільших ілюзій - ілюзію задоволеності від проживаємо життя при реальному її деформації, погіршенні, вкороченні. Знаючи, що алкоголь - отрута, що руйнує психіку і тіло, люди піднімають келихи, наповнені цим отруйною речовиною, і кажуть дивне - «За здоров'я!»

Не дарма ж римський державний діяч Луцій Сенека ще 2 тисячоліття тому стверджував: «Сп'яніння - не що інше, як добровільне божевілля». А якщо в стані сп'яніння знаходиться цілий народ? То й цілий народ - божевільний! Божевільний до такої міри, що замість смертної кари для своїх катів, грабіжників і збоченця вимагає від них для себе все більше і більше пива, горілки і видовищ.

І немає зупинки на цьому слизькому, ганебному шляху, бо, як сказав Нізамі:

Хворий не може сам себе вилікувати,

Робіть все, щоб зустрітися з клієнтами | Бо у хворої людини і думка хвора.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати