Головна

Артеріосклероз. Підвищений тиск в крові

1. C) переважно в періоди спаду, так як конкурентний тиск залишає фірмам в якості стратегії оптимізацію в жорстких обмежень.
  2. Адреналін застосовують для купірування нападів бронхіальної астми. Препарат вводять під шкіру - ефект триває близько 1 ч. При цьому адреналін мало впливає на артеріальний тиск.
  3. Активність дофамін-і-гідроксилази в плазмі крові у осіб з парафилиями
  4. Аналіз крові на печінкові проби
  5. АНАТОМО-ФІЗІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ КРОВІ ТА ОРГАНІВ Кровотворення У ДІТЕЙ
  6. Артерія-венозна різниця вмісту кисню в крові при

Г. Ралль хворів розвиненим артеріосклерозом і підвищенням тиску в крові, проти чого академічна медицина знає на свій сором тільки засіб «допотопне» - кровопускання! Перше ж голодування принесло велике полегшення, так що через пів року м Ралль повторив його, - обидва рази перебуваючи під постійним наглядом лікаря. Лікування своє і результати він описує так:

М. Г. Вважаю приємним обов'язком повідомити вам для архіву ваших спостережень, а так само якщо вважаєте корисним - для популяризації лікування голодуванням, результат мого 21-дневнаго голодування, предпрінятаго по вашій раді і під постійним контролем лікаря.

Мені 50 років, зростання средняго, харчування нормальне. Повторния ізследованія на «War» і «Liquor» негативні.

З у б ь е к т і в н и я д а н н и я: біль в області потилиці, що переходить при хвилюванні в щемливу, болі в ногах і крижах, задишка при ходьбі, запаморочення, поганий, короткий сон, дратівливість, підвищена нервова збудливість, душевна депресія.

Про б ь е к т і в н и я д а н н и я: кров'яний тиск 150 мм. Пульс напружений 82; зрачковие рефлекси нормальні, легко нормальні, шлунково-кишковий тракт нормальний. Серце злегка ожиріло; невелике розширення аорти, тони серця глухі. Болі в ногах і крижах подагричної конституції. Розвиненою артеріосклероз.

Розпочато лікування 21 дн. голодуванням.

Р е з у л ь т а т и: на 3-4 день болю в потилиці, на 12-й день запаморочення зникли. На 12-й день болю в ногах і крижах припинилися, сон легкий і спокійний. Під кінець лікування крозяное тиск 115 тт .; душевний спокій; рівне, гарний настрій; душевна депресія змінилася інтересом до життя і бажанням діяльності. Задишки немає, тони серця ясні і сильні.

Ч е р е з 1/2 м е с. п о с л е о к о н т а н і я л е ч е н і я: кров'яний тиск 120 мм., пульс нормальнаго наповнення, настрій весь час рівне і спокійне.

Результат лікування, його стабільний характер мене підбадьорив і задовольнив, особливо якщо його порівняти з ефектом медікаментной терапії.

Крім усього ізложеннаго я знову знайшов на вашу образним висловом можливість «секунду часу подумати перед тим як розлютитися», що разом з рівним і спокійним настроєм в наші дні надзвичайно істотно. Тому на вашу раді я вважаю влітку цього року провести 6 тижневе голодування в надії ще більш очистити і зміцнити організм.

Борис Васильович Ралль

в миру Старицький Ватажок дворянства і почесний мировий суддя

Белград, 23-I-1930 р

Через півроку р Ралль повторив лікування, провівши 20 днів голодування. Ось його результати:

Р е з у л ь т а т и: з у б ь е к т і в н и я д а н н и я: відмінне самопочуття; зникли: біль великого пальця ноги, шуму у вухах, тиск в області потилиці. Екзема волосистої частини потилиці, значно вилікувана колишніми курсами, зовсім вилікувана. Деякий час можу читати без окулярів. Волосся на голові, позбавлені відкладення жиру, мають живий блискучий вигляд.

Про б ь е к т і в н и й р е з у л ь т а т: кров'яний тиск 118 мм. Значне поліпшення артеріосклерозних явищ. Значне поліпшення подагричних явищ (суглоб пальця норм. Виду при натисканні немає больових ощуіценій), значне поліпшення харчування шкіри (на місці старої екземи - рівна щільна шкіра) поліпшення харчування очного нерва (при читанні можу не користуватися окулярами недовго).

На противагу колишнім даний голодування не викликало прискорених позивів на сечовипускання. Закінчення сечі нормальне, як нормальні ея концентрація і колір. Пояснення сему знаходжу: після голодування наприкінці 1929 р хімізм крові наблизився до нормального.

Мушу зауважити, що цей курс голодування супроводжувався постійним відчуттям сільнаго голоду, тоді як раніше це неприємне явище мало місце лише в перші дні курсу.

Зниження кров'яного тиску йшло поступово: т. Е. На 3-5 день - 145 мм., На 10-12 день - 136 мм., Під кінець - 120 мм., І на наступний день після закінчення голодування - 118 мм.

Вважаю за потрібне додати: в грудні прошлаго року я закінчив першу серію голодування і тоді після закінчення мав кров'яний тиск 115 мм. якесь протягом півроку лише повільно і п о с т е п е н н о дійшло до 155 мм., коли я почав другу серію днів голоду. Таким чином, слід вважати ефект голодування в сенсі кров'яного тиску д о с т а т о ч н о с т а б і л ь н и м в противность ефекту медікаментной терапії (якби такий результат і пішов).

Від щирого серця бажаю вам успіху на обраному вами вдячному шляху допомоги страждаючим.

Щиро відданий вам

Зінаїда Іованович | Бор. Ралль

З приводу цієї книги | Звичайно, я знаю, що ця книга - підриває! | абсолютний доказ | Склероз, ішіас, запори - при 72 роках віку | Н. Бржозовський | Рак печінки, жовч. міхура, 12-палої кишки. | Емфізема легенів. Сильне розширення аорти і середнє - серця | Емфізема легенів. Серце, горло, нирки, сечовий міхур. Головния болю | Емфізема легенів від водолазних робіт в Порт-Артурі. Куріння. застуда | Хвороб - 12 видужань |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати