На головну

Вправа 13

1. Вібраційне вправу для всього тіла
  2. Е вправу навчальних стрільб.
  3. Е вправу навчальних стрільб.
  4. Якщо метання в ціль організовується як індивідуальне вправу з дитиною, то не проводиться стрибок в довжину з місця.
  5. Приклад ділової гри (практична вправа)
  6. Просте вправу, здатне змінити ваше життя

В одній з центральних газет Російської Федерації було опубліковано лист громадянки Т .:

«Мені 23, а я вдова. Вдова - солдатка, як під час війни. 22 лютого доньці виповнилося три роки, а на наступний день далеко від будинку при виконанні службового обов'язку загинув її татусь. Боюся, вона не зможе запам'ятати, якими ніжними і сильними були руки її тата Юри, як високо він підкидав її над головою і вони разом задихалися від захвату.

Мій Юра був улюбленцем двору, де ми росли разом і знали один одного все життя. Він був таким справедливим, завжди заступався за слабких, тому і в ОМОН пішов. Як багато він міг би зробити доброго людям, скільком потрапили в біду допомогти, а загинув на третій день перебування в Чечні від бандитської кулі. Він потрібен був тут, у себе вдома.

Юра не любив хвалитися, і я не знала, яким хорошим професіоналом він встиг стати за три недовгих місяці служби в загоні після «учебки». За життя адже у нас

хвалити не вміють. А потім, після кладовища, хлопці з загону говорили, що на його рахунку за цей час було успішних операцій куди більше, ніж у інших за рік-два.

Він був тренованим і реактивним. І все жартував, що служба в ОМОН для нього не небезпечніше, ніж робота двірником - теж сміття треба збирати. Що доля його зберігає. Було так: з дорожньої катастрофи вийшов живим, тільки з подряпинами. На токарному верстаті працював, трохи ноги не відірвало - не відірвати, на сантиметр повз залізо пронеслося. Але, видно, у Бога не вистачає сил, щоб всіх вберегти.

Наше місто захльостує злочинність. Я боюся залишити свою дівчинку в дитячому саду: недавно якийсь мерзотник в мікрорайоні «Південний» прицільно стріляв по виведеним на прогулянку дітям. Одну дитину поранив. Що не день, то в місті нове лиходійство. Воно й не дивно - стільки зброї на руках у бандитів! Навіть на озброєних міліціонерів нападають, не боячись ні закону, ні сили. Юра потрібен був тут.

Що ж нам, дружинам і вдовам, зробити, щоб не боятися за життя своїх дітей? Піти, як на війну, замість убитого чоловіка і самим вступити в боротьбу з бандитським свавіллям? Хто мені відповість? Напевно, ніхто. Як ніхто не поверне дорогого і улюбленого чоловіка, мою першу і, думалося, таку щасливу любов ... »

завдання:

Уважно прочитайте лист. Проведіть аналіз характеру та ступеня впливу опублікованого матеріалу на психологію населення.

Вправа 11 |

| | | | Психологія діяльності приватних охоронних і детективних служб | Вправа 4 | | | Вправа 7 | |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати