На головну

Вправа 13

1. Вібраційне вправу для всього тіла
  2. Е вправу навчальних стрільб.
  3. Е вправу навчальних стрільб.
  4. Якщо метання в ціль організовується як індивідуальне вправу з дитиною, то не проводиться стрибок в довжину з місця.
  5. Приклад ділової гри (практична вправа)
  6. Просте вправу, здатне змінити ваше життя

«Вся міліція розшукує бродягу Мусу, продавця куль, який викрав малолітню Ольгу Самохіну», - повідомив дільничний інспектор Славін слідчому Громову.

«Хіба ніхто не знає, де Муса буває?» - Запитав Громов.

«Ніхто про нього нічого не знає, - відповів інспектор. - Раз на тиждень він залишає свою стару віз недалеко від Парку Дружби і продає там повітряні кулі. Дітям подобаються пики, які він будує, коли підносить куля до губ і дме, пихкаючи. Минулого вівторка Муса після своєї звичайної зупинки поїхав або, у всякому разі, вдав, що поїхав. Пізніше єдиний свідок викрадення В. Кузнєцов розповів, що був на задньому дворі у приятеля по сусідству з ділянкою парку і зауважив, що одна з куль Муси застряг високо в гілках їли. Він взяв драбину і заліз на дерево.

Кузнєцов говорив, що коли він відчепив куля, то кинув погляд на подвір'я парку і побачив, як Муса посадив Ольгу в свій віз і поїхав. Кузнєцов розповів, що не надав цьому ніякого значення, поки не почув, що Ольгу не можуть ніде знайти.

Вчора батькові Ольги зателефонували, і він почув від невідомого, що дівчинку викрали заради викупу. Інструкції будуть передані пізніше. »

«З огляду на все, що ви мені сказали, - підвів підсумок Громов, - Я думаю, що дівчинка викрадена не без участі Кузнєцова».

Питання: чому?

Вправа 12 | Вправа 15

Психотехника бездіяльним мови | | | | | | | | Вправа 9 | Вправа 10 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати