На головну

Вправа 9

1. Вібраційне вправу для всього тіла
  2. Е вправу навчальних стрільб.
  3. Е вправу навчальних стрільб.
  4. Якщо метання в ціль організовується як індивідуальне вправу з дитиною, то не проводиться стрибок в довжину з місця.
  5. Приклад ділової гри (практична вправа)
  6. Просте вправу, здатне змінити ваше життя

Ознайомтеся з прикладами пасток при допитах.

А) Початок допиту.

слідчий:

- Ви знали вбитого Коритова?

У допитуваного затряслися руки:

- Я не знаю ніякого Коритова! Чи не вбивав я міліціонера!

- Чим ви доведете своє алібі? де ви були в ніч убивства? Допитуваний став нервово ламати свої пальці.

- Зараз я згадаю. Зараз ... Ну так, звичайно, в Тієї ночі я був у знайомої ...

- В яку? Звідки Ви знаєте, в яку ніч був убитий Коритов? Б) - Саме там, у Курського вокзалу, Прохор і дав тобі пістолет?

- Який пістолет?

-відповідає!

-Не знаю...

-Так чи ні?

-Ні ...

- Брехня: на рукоятці є сліди пальців Прохора!

- Цього не може бути!

- Ось це інша розмова, - посміхнувся слідчий, - а то «який», «ні». В) Затриманий заперечував участь в злочині інших осіб, але слідчий припускав, що брали участь ще двоє.

- Хто був з вами третім?

- А другого ви вже знаєте? - І, зрозумівши, що проговорився, завмер в страху. Г) Свідок заперечував своє знайомство із затриманим Ніколаєвим.

- Скажіть, яке непорозуміння сталося між вами і Ніколаєвим влітку минулого року?

Свідок задумався.

- Ні, нічого такого у мене з ним не було.

- Згадайте краще ... Літо, точніше, травень.

Знову свідок думає, але проти згадки прізвища Миколаєва не заперечує, мабуть, не усвідомлюючи свого промаху. завдання:

1. Визначте для кожного з наведених випадків, на який психологічної тонкості будувалася пастка.

2. Спробуйте підібрати назву психологічного прийому, використовуваного допрашивающим в кожному випадку.

| Вправа 10

| | Психотехника мовного доведення і спростування заперечень | Психотехника бездіяльним мови | | | | | | |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати