Головна

В: Ні, я хочу, щоб ти привів хоч якісь конкретні приклади.

1. Quot; Кохана, я дивився, як ти спиш, ти така солодка і ніжна і МОЯ! Я люблю тебе! Доброго ранку! P.S. Пішов через вікно, щоб не хвилювати батьків ".
  2. Бог милостивий, і на виконання його милості, на праведника лежить обов'язок напоумлення заблукалих, щоб ті теж увійшли в праведність, врозумившись.
  3. Чи були у вашій компанії страхові випадки за цим видом? Скільки їх було? Розкажіть, будь ласка, самі цікаві й повчальні приклади.
  4. Були повністю готові до того, щоб Бог усунув усі ці дефекти характеру.
  5. В: Значить ви як пірати, крадете досягнення наших вчених і винахідників, щоб незаконно наживатися на цьому!
  6. Важливо, щоб робота

Про: Піди в будь-який найдрібніший магазинчик і поговори з господарем. Ти отримаєш масу прикладів того, що потрібно змінити в законодавстві. Якщо великий бізнес має можливість спілкуватися з владою і таким чином відстоювати свої інтереси, то дрібний і середній російський бізнес не чує ніхто.

Насправді ж, має бути навпаки. Чим менше бізнес, тим більше для нього має бути законодавчих послаблень. Тому що саме з дрібного бізнесу виходить бізнес середній, а з середнього, з часом зароджується великий бізнес. Тому і ставлення держави до бізнесу прописане в законах, має бути диференційованим. Ставлення держави до бізнесу має бути не як до ворожих солдатів, а як до своїх улюблених дітей. Якщо в сім'ї 3 дітей, то до молодшого з них ставлення батьків не таке, як до середнього і старшого. Маленькій дитині можна і прощається багато з того, чого батьки лише іноді дозволяють і пробачають середньому і ніколи не дозволяють і не прощають старшому. Вони всі їхні діти, але вони різні за віком, розуму і силам. Не можна вимагати від маленької дитини то, що можна і потрібно вимагати від підлітка і тим більше від молодого чоловіка.

Ви можете відправити підлітка в магазин за будматеріалами для ремонту будинку. Ви можете попросити молодого чоловіка полагодити світильник чи попрацювати бензопилою. Але якщо ви попросите зробити що-небудь з цього, вашого маленького дитини, то швидше за все ви його втратите. Така ж точно модель відносин повинна бути між державою і бізнесом - малим, середнім і великим.

В: Девід, ти багато разів говорив, що не відчуваєш ніякої особистої неприязні ні до Росії, ні до її населенню. Це дійсно правда? | В: Ти думаєш, що в цьому випадку капітал почне повертатися в Росію?

В: Але ж саме Росія не дозволила вам розбомбити Сирію так, як ви до цього розбомбили Лівії! | В: А ви? Ви встигнете, поки не обрушилася ваша доларова піраміда? | В: Ми побудуємо свою валютну систему з Китаєм і країнами БРІКС. Як тільки ми це зробимо, долар стане нікому не потрібний. | В: Не понял, як це ви нам заборонили? | В: Девід, ми успішно робимо і продаємо літаки СуперДжет. | В: Значить ви як пірати, крадете досягнення наших вчених і винахідників, щоб незаконно наживатися на цьому! |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати