На головну

глава 2

Брови начальника Аврората здивовано поповзли вгору, а очі як би питали: в своєму ти розумі? Герміона ж залишалася абсолютно спокійною і непробивною. Її голос прозвучав рішуче і впевнено, і погляд це підтверджував. Вона чекала що все-таки почує у відповідь.

- Навіщо ... навіщо, Герміона, тобі це знадобилося? - Кінгслі навіть і забув, мабуть, як це, дивуватися.
 - Є закон, і я магглорожденная. Я скоріше зобов'язана, хіба ні? - Герміона прищулилася зі спеціально помітно награною нахабством в очах і в косою усмішці.
 - Ти героїня війни ... кинь, Герміона, про що я тобі кажу ?! - Він відкинув з чола не заважає йому чуба. - Ми були в одному Ордені. Я ж тебе знаю. До чого зараз це безглузде благородство?

Герміона відвела погляд злегка в бік, потім ліниво обвела їм кабінет і знову вичікувально подивилася в очі Шелкбота:

- Отже?

Кінгслі зрозумів, що що б не задумала це дівчинка - йому її не переконати. Він відкинувся у своєму кріслі і клацнув пальцями. Перед ним на столі виникла важка папка з паперами. Чи не торкаючись її руками, він рухом вказівного пальця став перевертати в ній сторінки. Через деякий час він зупинився і підняв очі на сиділа нерухомо Герміону.

- Ну що ж, міс Грейнджер, я боюся, залишилася лише одна можливість, яка задовольнить ваші вимоги, і навряд чи вона вам сподобається.
 - Невже все так швидко поспішили пов'язати себе непорушними узами з Пожирачами Смерті? - Усміхнулася Герміона, вважаючи, що Кінгслі підлаштовує все спеціально, розраховуючи, що вона передумає.
 - Боюся, велика їх частина опинилася в Азкабані ще до того, як їм що-небудь ще захотіли запропонувати. Чи тому що не захотіли, - з притиском закінчив він.
 - Скажіть мені ім'я і покінчимо з цим! - Їй набрид цей розмова. До того ж вона явно усвідомлювала, що якщо зовні вона все ще тримається незмінно, то всередині в ній вже почали проступати крупиці сумніви.
 - Мелфой.

Повітря немов випустили з легких. Але Герміона, йдучи сюди, присягнулася незмінною рішучості і серйозності своїх намірів, у що б то не стало.

- Гаррі адже поручився за них? - Не зустрівши їх прізвище серед списків засуджених Герміона і, як вона впевнена, інші її друзі вважали, що Мелфоя викрутилися в черговий раз і знову живуть розкошуючи.
 - Тому вони все ще не в Азкабані, - Шелкбот насупився. - Та й Нарциса з Луціуса поки нічого не загрожує. На останнього, хіба що, накладена заборона: не залишати територію маєтку. Але Драко ...
 - Що Драко? - Вона не розуміла, - Він куди менше винен, ніж той же його батько!
 - Замах на директора Хогвартса. Сама знаєш, фігура Альбуса Дамблдора у людей йде на другому місці, відразу за Гаррі. Хлопчику вже пощастило, що його справа так довго тягнеться, і він сидить вдома, а не в камері попереднього ув'язнення у нас, або в Азкабані.
 - Але це ж маячня! Маячня! - Самовладання Герміону все ж покинуло. - Директор і так помирав. Северус Снейп убив його на його ж прохання. Це всім відомо.
 - Але це не було відомо хлопчикові, коли він весь рік влаштовував замаху і страждали невинні люди, і коли він заносив свою паличку ...

Герміона лише монотонно хитала головою з боку в бік, безвольно опустивши руки на коліна. Вона ніяк не вірила, що людина, що сидить зараз перед нею і говорив всю цю нісенітницю - Кінгслі Шелкбот, глава Аврората, один Альбуса Дамблодором і відданий член Ордену Фенікса. Чи не вірила ...

- Так, Герміона, я згоден, що це неправильно. Але я до цього не причетний і не впливаю на рішення Візенгамота або Кабінету міністра, - він, нарешті, змусив Герміону завмерти.
 -Ви ..., Ви ж начальник Аврората. Хіба ви не...
 -Ні, - Рішуче і жорстко, - повторюся, я ніяк тепер не впливаю на подібні справи. І я сподівався, що закон про напівкровних сім'ях допоможе хлопчикові. Але не думав, що зовсім бракуватиме інших бажаючих приєднатися з Мелфоя. І вже точно не думав, що це вирішиш бути ти, Герміона.

Зате Герміона знову все для себе вирішила. Вона прийшла сюди з твердою впевненістю в своєму виборі, зазнала деякі сумніви, дізнавшись кому довелося б допомагати, якщо вона погодилася б на процедуру, і знайшла ще більшу впевненість, в черговий раз усвідомивши всю несправедливість і безглузду жорстокість навколишнього світу.

- Бути може самі Мелфоя відмовляться, побачивши мою кандидатуру? - Поцікавилася вона.
 - Зараз вони погодилися б і на Сквібб з маглів. Старший Мелфой витратив усі свої залишки впливу і купу галеонов, але єдине, чого зміг домогтися, так це, як я говорив, дозвіл для сина жити в маєтку поки триває справа, ну і, може, трохи забарився процес.
 - Мені десь треба розписатися?

Виходячи з офісу Кінгслі Шелкбота, Герміона раптово відчула, що зрозуміла дещо. Страшенно приємне. Так, формально він відмовляв її від цього кроку. Та й не тільки формально, але й чисто по-людськи, не бажаючи їй такого вибору і життя, але насправді він - вона тепер була впевнена - він спеціально вибрав саме Мелфоя, хоча, напевно, були і ще кандидати вже рік як очікують вирішення своєї долі, тому що теж шкодував хлопчика. Дурного, самовдоволеного, нахабного тхора.

І як її тільки попало на все це зважитися? Альтернатива перспективи опуститися на дно пляшки від повного розчарування до життя?

Глава 1 | глава 3

глава 5 | глава 6 | глава 8 | глава 9 | глава 10 | глава 11 | глава 12 | глава 14 | глава 15 | глава 17 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати