Головна

Інструкція

1. В аукціоні та інструкцію щодо її заповнення
  2. Посадова інструкція
  3. Інструкція
  4. Інструкція
  5. Інструкція
  6. Інструкція

З трьох відповідей по кожному висловлюванню виберете один, найбільш прийнятний для Вас.

питання

1. Ви йдете влаштовуватися на роботу. Ви надягнете:

а) строгий костюм;

б) свою звичайний одяг, надавши їй якомога більше ділової
 вид;

в) те, що під руку попадеться.

2. Ви йдете на важливу зустріч. На середині шляху з Вами відбувається
 ПП - ламається каблук. ви:

а) забіжите в найближчий магазин і купіть на останні
 гроші нове взуття;

б) пошкандибав додому - переодягатися;

в) відірвете другий і підете на зустріч.

3. Ви вперше прийшли в гості до свого колеги по роботі. Влаштувавшись у кріслі, до Вас на коліна раптом падає величезний персидський кіт, який перебуває в періоді линьки. ви:

а) судорожно спробуєте посміхнутися, погладити паршівца;

б) із задоволенням з ним поспілкуєтеся, не забувши пізніше попросити у господарів платтяну щітку;

в) дасте стусана нахабною тварі - міг би разом з вагою на
 братися і хороших манер.

4. Чи здатне критичне зауваження з приводу вашого зовнішнього вигляду надовго вибити Вас з колії? варіанти:

а) дуже навіть; пару днів Ви будете сповнені похмурих думок і спроб винайти спосіб помсти страшніше і незвичніше;

б) немає, за винятком випадків, коли зауваження більш ніж
 справедливо, а робить його дуже значимий для Вас людина;

в) тільки якщо я знайду гідну відповідь, який відразу поставить критика на місце.

5. Ви прокинулися набагато пізніше звичайного, і на збори на роботу у Вас
 залишилося 20 хвилин. Ви їх витратите, в основному, на:

а) прасування одягу;

б) сніданок;

в) пошуки ключів від квартири.

6. Ваша друга половина в момент бурхливого з'ясування відносин відкриває Вам велику таємницю - її (його) палкі почуття визначалися Вашим почуттям гумору і тактом, а аж ніяк не небесною красою. ви:

а) озброївшись томиком толстовської «Анни Кареніної», підете на найближчий залізничний вокзал в пошуках відповідних рейок або, принаймні, подумаєте
 про це;

б) спробуєте терміново реанімувати ці почуття, тобто скажіть
 «Велике спасибі» і видамо який-небудь жарт;

в) накладіть вето на ліричні відступи і повернетеся до з'ясування відносин.

7. Ви порвали Вашу улюблену куртку. Само собою. Ви засмутилися.
 Але з якої причини? варіанти:

а) по-моєму, проходити по місту весь день в рваною
 куртці - більш ніж прикра причина для розладу;

б) як за якою: куртку шкода;

в) доведеться витрачати гроші на нову кохану куртку.

8. Закохана в Вас особа думає, що робить Вам комплімент, порівнюючи стрункість Вашої фігури з кедром. ви:

а) порадієте - обожнюєте компліменти;

б) подаруйте їй (йому) енциклопедію «У світі рослин» із зображенням кедра на першій сторінці;

в) на такого ж поетичній формі порівняйте його (її) фігуру
 з баобабом.

9. Вас огидно постригли в перукарні, в якій до цього
 не були ні разу, але її розрекламував Ваш друг. ви:

а) влаштуєте скандал, вимагаючи повернути даремно витрачені гроші,
 а відносини з одним будете будувати на засадах збройного до зубів нейтралітету;

б) підете в відому Вам перукарню виправляти
 скоєне з Вашою головою і, зрозуміло, ніколи в житті
 не повернетесь сюди;

в) власноруч підстрижете і перукаря, і друга садовими ножицями.

10. Чи часто Ваші знайомі застигають перед Вами в німому захопленні? варіанти:

а) я і без того стою в німому захопленні перед дзеркалом
 не менш восьми (!!!) раз в тиждень;

б) не сказати, щоб часто, але буває;

в) після кожної Нобелівської премії, отриманої мною.

11. Співробітниця просить Вас допомогти вибрати чоловікові подарунок на двадцять
 третє лютого. ви:

а) погоджуєтеся зробити це не раніше, ніж через два тижні, -
 набридли такі прохання;

б) охоче допоможете;

в) погодьтеся, попередньо попередивши її, що всім жінкам
 (Чоловікам), яким Ви надавали таку допомогу, довелося шукати нову кандидатуру на посаду другої половини.

12. Ви збиралися в театр на прем'єру і планували переодягнутися після робочого дня, щоб виглядати відповідним чином.
 Але, на жаль, планам не судилося здійснитися, часу
 на переодягання не вистачить, а Ваш супутник (супутниця) вже чекає Вас.
 Як Ви будете діяти? варіанти:

а) скажу йому (їй), що у мене стався прістук «мігрені»,
 і підете «хворіти» додому;

б) взагалі-то на роботу я одягаюся не найгірше, в крайньому випадку, зійде і так. Так що поспішу в театр;

в) відправлюся, як є - коли ще доведеться опинитися в центрі уваги такого натовпу народу.

13. Вибираючи туалетну воду, Ви керуєтеся:

а) думкою шефа з цього приводу;

б) власним смаком;

в) я байдужий (байдужа) до парфумерних запахів.

14. Як Ви ставитеся до того, що за Вашої прихід на роботу по службі радісно звертають увагу на сліди губної помади
 на Вашому одязі, якщо єдине можливе джерело - громадський транспорт? варіанти:

а) спробую відбутися жартами, але потім буду страждати від думки, що
 ніхто мені не повірив;

б) скажу, що зі шкільної лави за мною тягнеться шлейф
 розбитих сердець (для: жінок: моя більш ніж традиційна
 сексуальна орієнтація не залишає місця для мерзенних
 інсинуацій);

в) заберу у секретарки губну помаду, нафарбована губи і перецілую лікті всіх оточуючих.

15. На день народження Вам: піднесли подарунок - книгу під назвою «Уміння красиво одягатися». Ваша реакція:

а) весело поцікавлюся, чи дійсно мені необхідна
 ця книга, і з завмиранням серця буду чекати відповіді;

б) подякую від чистого серця - в моїй домашній бібліотеці завжди знайдеться місце для корисної книги;

в) поцікавлюся, що завадило моєму гостеві вибрати книгу
 «Уміння красиво роздягатися» - його природна скромність
 або моя репутація.

Оцінка результатів (по 3. Королевою)

За кожну відповідь «а» поставте собі 0 балів, «б» - 10 балів, «в» - 20 балів і визначте, до якої групи Ви ставитеся.

0-140 балів. Думка оточуючих для Вас важливо. Ви прагнете, щоб воно було позитивним, і Вам це цілком вдається. Але через косого погляду не втратите спокою, оскільки прекрасно знаєте собі ціну і вмієте піднести свої достоїнства в потрібному світлі. Загалом Вами рухає не стільки визнання оточуючими Вашої значущості, скільки потреба в людській симпатії, спілкуванні і дружбі. І звичайно, любові.

150 - 250 балів. Вам немає ніякого діла до того, що думають про Вас люди. За роки життя у Вас склалося досить чітке уявлення про самого себе, і Ви будете дуже здивовані, якщо довідаєтеся, що хтось з ним не згоден. За байдужість Ваші далекі й близькі платять Вам тією ж монетою. Іноді вони дозволяють своїм добре відточеним мовою пройтися по Вашим кісточках. За Вашою спиною, зрозуміло. Втім, Вас абсолютно це не хвилює. Швидше за все, Ви вибрали такий імідж як захисну забарвлення - колись думка оточуючих було Вам не байдуже, будь-яке зауваження Ви сприймали вкрай болісно. Але одного разу вирішили, що найкращий захист - це наступ, і почали навмисно шокувати оточуючих повною зневагою до власної одязі. Додавши до цього іронію і сарказм, Ви швидко поклали край усім глузуванням.

260 балів і вище. Все своє життя Ви будуєте з оглядкою на оточуючих. Не переймайтеся даремно, як би шумно вони не висловлювали свою думку, Ваша зовнішність хвилює їх куди менше, ніж подгоревшее м'ясо або втекло молоко. Спробуйте хоча б протягом лише одного тижня одягатися тільки для свого задоволення. Можете ще врахувати смак або переваги людини, якого любите. Якщо Ви не хочете довести себе до нервового зриву, поменше думайте про «громадській думці».

ТЕСТ 7. ВМІННЯ ВЕСТИ БЕСІДУ ПО ТЕЛЕФОНУ

оцінка результатів | Інструкція

Г) ОДЯГ і ВЗУТТЯ | З) ВЕРБАЛЬНИЙ ОБРАЗ | Е) ЯКЕ ВРАЖЕННЯ ВИ ВИКОНУЙТЕ ПРИ КОМУНІКАЦІЇ | Завдання по темі | Подарунки та сувеніри. | ТЕСТУВАННЯ ЯК ЗАСІБ ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАКТИКИ ділового спілкування | Інструкція | Інструкція | Інструкція | Інструкція |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати