На головну

Будьте на крок попереду

1. Будьте "везучим" все життя.
  2. Будьте завжди готові
  3. Будьте особливо добре підготовлені.
  4. Будьте на зв'язку.
  5. Будьте насторожі

Тепер, коли увагу оточуючих прикута до вас, можна починати грати по-крупному. Наступні стратегії допоможуть вам набрати очки в багатьох ситуаціях.

послуги

Ви дивилися ці старі гангстерські бойовики, де герой говорить, що ніколи не хотів би отримати послугу від мафії, тому що тоді він назавжди залишиться у неї в боргу.

Або пам'ятаєте, як в «Хрещеному батьку» права рука дона Корлеоне каже: «Містер Корлеоне ніколи не просить про послугу двічі, якщо в перший раз йому відмовили, зрозуміло?»

Я не хочу сказати, що вам слід роздавати послуги направо і наліво з метою отримати контроль над кимось, але в контексті цієї глави іноді це може виявитися непоганим засобом. Послуга може бути дуже сильнодіючою зброєю, тому що той, кому ви її зробили, весь час буде гадати про те, коли ж ви попросите повернути борг.

Я не маю на увазі десять баксів, позичені напередодні приятелеві. Така послуга не може створити достатнього резонансу в душі людини. Хоча потрібно пам'ятати, що про величину і силу цього резонансу можна судити, тільки відштовхуючись від особистості того, кому надана послуга. Тому що одна і так же послуга може здатися вам сущою дрібницею, а комусь іншому - монументальної завданням.

По суті, коли вас просять про послугу, подумайте про те, що ви зможете згодом для себе з цього витягти. Можливо, якщо ви залишитеся після роботи, щоб допомогти колезі закінчити проект, пізніше він зможе порекомендувати вас на іншу позицію. Ось ще інформація для роздумів. Чому не варто пропонувати послугу, коли вас про неї ще не попросили? Це може по-справжньому насторожити людину: «Що йому від мене треба?» Ви, може, і не збиралися пред'являти йому цей рахунок, але його оцінка ситуації залишиться колишньою.

Нехай вони губляться в здогадах | Ведіть грамотну боротьбу

озвучуйте можливості | Ігри на вгадування | В основі процесу холодного читання | Бачити із закритими очима | захований предмет | запечатаний конверт | Правда на кінчику носа | передбачення майбутнього | будні Менталіст | Будьте завжди готові |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати