На головну

Гаряче читання

1. ПОЗАКЛАСНИЙ ЧИТАННЯ
  2. ГАРЯЧЕ
  3. Дитяче читання для серця і розуму "(1785-1789).
  4. Зачитування платежів, які виправляються митними органами
  5. Як працює холодне читання
  6. КЛАССНОЕ ЧИТАННЯ

На початку глави я говорив про те, що в основному читання буває двох типів: холодне і гаряче.

Професіонали використовують гаряче читання тоді, коли у них є можливість зібрати інформацію про вас ще до зустрічі. Як вони це роблять?

Найпростіший спосіб - це призначити зустріч. Якщо ви попередньо знаєте, коли буде відбуватися читання, то у вас є безліч можливостей підготуватися.

Наприклад, хтось обмовився в розмові, що Симон Скорпіон і водить червоний «Порше». Тепер ви можете детально опрацювати свою промову, грунтуючись на тому, які якості зазвичай приписують Скорпіонам, і на узагальненнях, які можна зробити на адресу людини, який водить дорогі помітні машини.

Крім того, ви можете якийсь час поспостерігати за об'єктом читання і зробити висновки, грунтуючись на його манерах і зовнішньому вигляді. Це одна з переваг гарячого читання в порівнянні з холодним, коли ви повинні робити всі ці спостереження буквально на льоту. Можливо, ви помітите, що ваш об'єкт курить або носить годинник на правому зап'ясті, тобто, швидше за все, лівша.

І нарешті, слухайте його розмови з оточуючими. Можливо, він скаже щось на кшталт: «Так, нам там дуже подобається. Ми їздимо на Гаваї щовесни, у моєї невістки там будинок ». Така фраза просто джерело інформації для читання.

Особисто у мене зазвичай немає можливості використовувати гаряче читання. Мій графік просто занадто насичений, щоб я встигав зібрати «гарячу» інформацію. Навіть якщо я постараюся підготуватися, у мене на це буде так мало часу, що відмінність від холодного читання вийде мінімальним.

У будь-якому випадку холодне читання здається мені більш ефективним. Під час нього я повністю довіряюсь своєму інстинкту, а моя спостережливість загострюється до межі. Це робить читання більш безпосереднім і точним.

Сценарій холодного читання | озвучуйте можливості

ніякої магії | Як працює холодне читання | У чому ваша індивідуальність? | самообман | Лестощі може все | Загальні інтереси | Батько холодного читання | Тим самим отримуєте ще більше інформації. | Більше фактичного матеріалу для роботи. | люди парадоксальні |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати