Головна

Більше фактичного матеріалу для роботи.

1. I. Цілі і завдання курсової роботи.
  2. Актуальність і новизна роботи. Ціль та задачі
  3. Базова частина змісту програмного матеріалу
  4. Більше споживає, а більше споживає той, хто має більш високі доходи.
  5. Більше фокусируйтесь на сенс свого життя.

ВПРАВА НА ЧИТАННЯ

ПОЧНІТЬ З ІМЕНІ

Я люблю починати читання з техніки, в якій використовується ім'я об'єкта. Адже немає нічого приємнішого для слуху людини, ніж звуки його імені. Суть техніки полягає в складанні акронима, в якому кожна буква імені - це перша буква якогось якості. Для підбору потрібних нам якостей використовуємо, звичайно ж, затвердження Барнума. Отже, почнемо: «Я думаю, ім'я Симон означає ...»

1. З - Думаю, С - це ваші сумніви в правильності скоєних вчинків і прийнятих рішень.

2. І - Ця буква в вашому імені говорить про те, що іноді в вас виникає потреба вилити свої почуття, але ви все ж схильні не давати їм виходу. Найчастіше ви ховаєте свої внутрішні переживання.

3. М - М говорить про властивий вам від природи магнетичної привабливості. Вона допоможе вам досягти цілей, які ви перед собою ставите в області матеріального благополуччя.

4. Про - Буква О означає нескінченний цикл. Ваше старанність і прагнення до досконалості не мають собі рівних. Ці якості змушують вас нескінченно щось переробляти. Але тільки ненормальний може раз по раз повторювати одне й те саме і очікувати при цьому інших результатів. Ви не такий. Ви нескінченно прагнете дивувати і вражати.

5. Н - Буква Н означає той факт, що ви не можете знайти відповідного супутника життя. У вас, на жаль, була невдача в любові, і з тих пір ви намагаєтеся знайти ідеал.

Тим самим отримуєте ще більше інформації. | люди парадоксальні

тригер | самогіпноз | Також відноситься до області ЕВ. | ніякої магії | Як працює холодне читання | У чому ваша індивідуальність? | самообман | Лестощі може все | Загальні інтереси | Батько холодного читання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати