На головну

Загальні інтереси

1. I. Загальні положення
  2. I. Загальні положення
  3. I. Загальні положення
  4. I. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ
  5. II ЗАГАЛЬНІ ПОЧАТКУ ПУБЛІЧНО-ПРАВОВОГО ПОРЯДКУ
  6. II. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ

Ще один надійний спосіб додати переконливості в читання - використовуйте інтереси, властиві більшості людей. І хоча багатьох приваблює все пов'язане з магією і ментальним мистецтвом, насправді таке захоплення за масовістю не витримує ніякого порівняння, наприклад, з бейсболом чи вітрильним спортом.

Дізнатися, чим цікавиться об'єкт вашого читання, не так складно, як може здатися на перший погляд. Є речі, якими всі ми цікавимося просто в силу людської природи.

Я запам'ятовую їх за допомогою акронима ПРИУЧАЕТ:

? П - Підтримання здоров'я. Кожен з нас зацікавлений в підтримці або відновленні свого здоров'я. Ви не помилитеся, якщо припустити, що якусь частину свого життя він присвячує саме цьому.

¦ Р - Романи і секс. Що сказати? Завжди і всюди кожен з нас цікавиться своїм сексуальним життям. Хтось більше думає про романтичної складової питання, хтось менше, але секс цікавий всім. Досить про це.

¦ Про - Освіта і мудрість. Хоча, безумовно, ця тема ближче молодим людям, для більшості людей питання отримання нових знань залишаються актуальними протягом усього життя. Тому що навіть ті, для кого навчання не є вже основним заняттям, можуть підвищувати професійну кваліфікацію або піклуватися про освіту своїх дітей і так далі.

¦ Ч - Честолюбство і кар'єра. Кожному з нас не чуже честолюбство. Хтось не приховує своїх амбіцій, хтось заштовхує їх на задвірки свідомості. І, що найцікавіше, найчастіше ці амбіції так і залишаються нереалізованими. Намалювати шедевр або написати роман: люди схильні мріяти про щось далеке від їх повсякденної роботи, про щось цікаве і творчому. Крім того, люди зазвичай впевнені, що вони розумніші за оточуючих. Варто сказати щось в цьому дусі, як будь-який вчепиться в ваші слова кліщами. Часто ці амбіції пов'язані з кар'єрою. Абсолютно всі люди в світі мріють про стабільну, веселою і цікавою роботі і хочуть дістатися до вершини кар'єрних сходів.

¦ Т Туризм і подорожі. Всім подобається дізнаватися нові місця і країни. Для кого-то це просто пара тижнів у моря, а для кого-то рюкзак, двадцять баксів в кишені - і весь світ у ніг. Але якими б різними не були наші уявлення про правильні подорожах, рідкісного людині вони не подобаються.

¦ І - Інвестиції і гроші. Гроші можна любити, а можна ненавидіти, але вони змушують наш лінивий світ крутитися. Людям завжди важливий грошове питання. Ця сфера здається мені самою універсальною серед інших тем.

Ваше завдання за допомогою цих спільних тем знайти підхід до конкретної людини. Наприклад, якщо перед вами п'ятдесятилітня дама, її ставлення до здоров'я, грошей і утворення явно буде відрізнятися від думки двадцятирічної студентки. Постарайтеся зрозуміти, що в кожній з названих областей близько кожній людині, виходячи з його соціально-біологічних якостей.

Лестощі може все | Батько холодного читання

постгіпнотіческое навіювання | Станьте джедаем | замішання | тригер | самогіпноз | Також відноситься до області ЕВ. | ніякої магії | Як працює холодне читання | У чому ваша індивідуальність? | самообман |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати