На головну

Використовуйте свою силу

1. Висловлюючи прохання, використовуйте позитивні твердження і уникайте негативних
  2. Використовуйте закон заміщення
  3. Використовуйте викрутку фірми Phillips для того, щоб викрутити 2 гвинта, які тримають кришку над батареями.

Сильне враження, Сократичний діалог і вплив на підсвідомість можуть стати дійсно ефективними інструментами для досягнення ваших цілей. Тільки вам вирішувати, як і коли ці техніки можна застосувати з найбільшою вигодою. Але що, якщо ви зможете підняти свої навички на зовсім інший рівень?

Що, якби ви могли подолати практично всі внутрішні бар'єри іншої людини? Поговоримо про це в наступному розділі.

глава 6

гіпноз

Раз по раз агентам КБР доводиться мати справу з «міцними горішками». Іноді свідки просто не хочуть говорити, звичайно зі страху перед чимось. Може, вони бояться звинувачень або не хочуть стати наступною жертвою.

Лисбон і Чо застосовують допит до тих пір, поки це можливо, але якщо доказів для затримання недостатньо, іноді їм доводиться просто опустити руки. Адже неможливо змусити когось говорити, правда?

Можливо, це не так.

У серії «Руде волосся і срібляста стрічка» команда КБР ніяк не може розговорити кращу подругу жертви і з'ясувати, що вона приховує. Тоді Джейн вирішує втрутитися, він робить їй гіпнотичне навіювання розповісти про все в наступний раз, коли вони побачаться. Спочатку, здається, що навіювання не спрацювало, але через день в офісі КБР дівчина викладає все начистоту.

Часто у людей складається абсолютно невірне уявлення про гіпноз. Я постараюся позбавити вас від поширених помилок. Я поясню, якою є справжня суть гіпнозу і як його можна використовувати.

Перш за все, потрібно сказати, що всі ці помилки виникли не на порожньому місці. Їх поширюють фільми і естрадні гіпнотизери. Думаю, ви теж стикалися з чимось подібним. Ось, наприклад, один сумнівний зразок: гіпнотизер вселяє людині гавкати як собака, потім забуває скасувати своє навіювання, і той так і залишається позбавленим людського голосу на все життя.

Це не те, чим насправді є гіпноз. Загіпнотизований людина не перетворюється в раба, сліпо підкоряється командам гіпнотизера. Він повністю зберігає свою вільну волю. Крім того, в повсякденному поданні гіпноз зазвичай пов'язують з введенням когось в стан напівсну, хоча він, навпаки, пробуджує в людині підвищену пильність.

Насправді гіпноз - це змінений стан свідомості, коли всі, включаючи тварин, зазнають щодня. Здивовані? Гіпноз - це не тільки благання трюки.

Я хочу, щоб ви раз і назавжди зрозуміли, гіпноз не якась абстракція, а цілком зрозуміле явище. Це концентрація. Коротко та ясно.

Ви, швидше за все, не здогадувалися, але ви перебуваєте в стані гіпнозу кожен раз, коли заворожено дивіться фільм або проїжджаєте потрібний поворот на автостраді. Не повірите, але навіть в той момент, коли ви стрижете галявину перед будинком і думаєте тільки про смугах рівно підстриженою трави, які залишає за собою газонокосарка, ви теж перебуваєте під гіпнозом.

На правильний здогад. | Отже, що ж таке гіпноз?

самоконтроль | Вчимося у знаменитостей | відволікання уваги | Сократичний діалог | Логічність певного твердження. | Хто використовує Сократичний діалог? | ментальні фокуси | Може відчути його «дотик». | наслідування | Вплив на підсвідомість |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати