На головну

Може відчути його «дотик».

1. Без чого не може повноцінно жити наш організм
  2. Беззбитковість в грошовому обчисленні може бути також розрахована шляхом ділення постійних витрат на частку продажної ціни, яка представляє собою валовий прибуток.
  3. Велике може бути прекрасним
  4. У чому може і в чому не може допомогти масаж?
  5. Ваші замітки можуть бути фрагментарними, не надто коректними, припускати додаткові пояснення в мові. Клієнт може отримати психологічну травму.

Як би там не було, я думаю, цей трюк вам сподобається.

Інший спосіб безроздільно заволодіти увагою людини грунтується на дотику. Потужну силу впливу має легкий дотик до зап'ястя під час рукостискання. Вітаючи людини при зустрічі, всього на мить швидко і м'яко доторкніться до його зап'ястя вказівним пальцем лівої руки.

Мілтон Еріксон пішов ще далі і розробив техніку наведення гіпнотичного трансу рукостисканням. Еріксон був психіатром і засновником Американського товариства клінічного гіпнозу. За допомогою несподіваних дотиків під час рукостискання він вводив людини в гіпнотичний стан, яке потім підкріплював додатковими вселяннями.

Я не заходжу в використанні цієї техніки так далеко. Але, супроводжуючи рукостискання дотиком, якого мій співрозмовник не очікує, я злегка збиваю його з пантелику і тим самим виграю провідну роль в розмові. Крім того, люди за своєю природою тяжіють до тілесного контакту. Тому, торкаючись до чутливих областях на поверхні шкіри, я задовольняю природну потребу людини і заслуговую, таким чином, деяку вдячність цього боку.

І важливе зауваження з цього приводу. Якщо вас піймали на тому, що ви уважно вдивляється в потилицю або торкаєтеся до зап'ястя, просто струсіть головою і скажіть щось на кшталт «я сьогодні трохи втомився» або інші подібні вибачення. У більшості випадків ваш абонент не буде далі загострювати увагу на цьому питанні.

ментальні фокуси | наслідування

Контроль над розумом | правильний вид | гідна гра | Сидіть, які робите жести. | самоконтроль | Вчимося у знаменитостей | відволікання уваги | Сократичний діалог | Логічність певного твердження. | Хто використовує Сократичний діалог? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати