На головну

самоконтроль

1. ВИБИРАЄМО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ, ПРЕДМЕТ І проходити тестування, СПОЧАТКУ В РЕЖИМІ НАВЧАННЯ, ПОТІМ - САМОКОНТРОЛЬ.
  2. Тема 9. Самоконтроль при заняттях фізичними вправами і спортом.

Ніщо не може вивести Патріка Джейна з рівноваги. По крайней мере, він змушує навколишніх в це вірити. Насправді за роки на сцені він розвинув в собі прекрасні акторські здібності і тепер в будь-який момент, при будь-яких обставинах вміє тримати обличчя.

Як глядачі, ми маємо можливість побачити, що насправді він приховує за маскою, яку показує іншим героям серіалу. Ми знаємо, зі звичайного рівноваги Патрика виводить Кривавий Джон - безжалісний убивця, який позбавив Джейна сім'ї, і спогади про рідних, яких він втратив.

Коли Партік розуміє, що Христина Фрай - жінка, яка йому небайдужа, - могла привернути увагу Кривавого Джона, ми вперше бачимо на його обличчі піт. Споконвічне самовладання залишає його, він лається з нею через те, що вона, на його думку, не сприймає небезпеку всерйоз. У люті він забуває про своїх кращих спонукань і йде, хоча спочатку планував залишитися і захищати її. В результаті Христина зникає, імовірно потрапивши в руки Кривавого Джона.

Втративши контроль над собою і своїми емоціями, Патрік втратив контроль над ситуацією.

Наслідки не завжди бувають настільки жахливими, але зазвичай, як тільки ми втрачаємо контроль, все йде шкереберть. Мені, наприклад, треба буде відсторонитися від усіх особистих переживань, емоцій і занепокоєнь, коли я виступаю на публіці. Якщо тільки глядачі помітять, що мої думки зайняті якимись повсякденними проблемами або я тривожуся за успіх виступу, можна вважати, я їх вже втратив.

Сидіть, які робите жести. | Вчимося у знаменитостей

Очі - дзеркало душі | Пам'ять. | протидія брехні | причини брехні | Що таке правда? | Як підготуватися до протидії брехні? | Сумніватися і плутатися. | Контроль над розумом | правильний вид | гідна гра |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати