На головну

Сидіть, які робите жести.

1. А з новою мачухою у тебе якісь стосунки? - Я вирішила відвернути Лізу від сумних думок.
  2. А) Які ядра гіпоталамуса є центром насичення, б) що виникає при руйнуванні цих ядер, в) що виникає при їх подразненні?
  3. Б. Які операції включає методика порівняльної оцінки 2-х структур інформаційної системи (технології)
  4. В: Ні, я хочу, щоб ти привів хоч якісь конкретні приклади.
  5. Де можна укладати гальмівні башмаки, які правила їх укладання?
  6. Дайте характеристику основних методів калькулювання собівартості, які можуть використовуватися в ціноутворенні.

Уявіть собі бізнесмена одягненого в костюм з голочки. Він рівно тримає спину, міцно тисне руку і негайно висловлює свою думку ще до того, як його про це попросять.

Вам буде просто порівняти його з людиною з черги в низькосортну забігайлівку, пасивним і явно незадоволеним своєю роботою. Абсолютно точно це не та людина, до якого нам захотілося б прислухатися, будь то свідомо чи несвідомо.

Але що щодо бізнесмена, який носить такий же дорогий костюм, як і бізнесмен під номером один, але при цьому сутулиться, потискує руку, немов він серпанкові панночка, і говорить тільки тоді, коли його запитують. Він зможе впливати на нас? Я в цьому сумніваюся.

А що щодо Патріка Джейна, як він себе веде?

Хіба він не висловлює свою думку кожен раз з власної ініціативи? Він часто підходить надто близько до співрозмовника і випромінює при цьому особливу силу, яка дозволяє йому будь-якого тримати в напрузі, не кажучи ні слова. Він завжди вставляє в розмову свої зауваження, навіть якщо його ніхто особливо не просить.

Він випромінює абсолютну впевненість в собі. Ось як він з користю для себе застосовує вміння говорити на мові тіла. Але його поведінка не зводиться до зовнішніх проявів. Це лише вершина айсберга. По-справжньому владним Джейна робить те, що відбувається у нього всередині.

гідна гра | самоконтроль

Ті, що говорять знаки | Очі - дзеркало душі | Пам'ять. | протидія брехні | причини брехні | Що таке правда? | Як підготуватися до протидії брехні? | Сумніватися і плутатися. | Контроль над розумом | правильний вид |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати