На головну

якість Менталіст

1. IV.7. Премії за якість
  2. VII. Управління якістю
  3. АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ
  4. будні Менталіст
  5. Швидкий успіх: управління тотальним якістю або процес реінжинірингу
  6. Види і якість виконання робіт
  7. Вплив акустики студії на якість звуку

Спостерігаючи за Патріком Джейном в серіалі «Менталіст», ми відразу помічаємо певні якості, які роблять його особливо цінним консультантом для КБР. Він миттєво відокремлює правду від брехні, бездоганно визначає характер людини, і він має прямо-таки надприродною здатністю робити проникливі висновки зі своїх спостережень. Проте, всі здібності Менталіст цілком і повністю залежать від однієї лише речі: його пам'яті.

І тут ви можете подумати: «Я не володію такою ж пам'яттю, як Патрік Джейн, я ніколи не зможу робити те ж, що і він!» Звичайно, зможете! Якщо ви нічого не можете запам'ятати, просто знайте: ніхто не народжується з поганою пам'яттю. Якщо ваш мозок не був якимось чином фізично пошкоджений, ви можете поліпшити свою пам'ять за допомогою певних знань і практики.

Як думаєте, навіщо вам покращувати свою пам'ять, якщо ви не борець зі злочинністю? Що ж, можу назвати, принаймні, кілька причин. У нашому стрімкому суспільстві, де всім заправляє інформація, ваша пам'ять на обличчя, імена, факти, дати, події і обставини може означати різницю між успіхом і повним провалом. Маючи гарну пам'ять, ви можете не боятися переплутати що-небудь важливе, плюс ви можете подолати ментальний бар'єр, який заважає вашому успіху в кар'єрі та особистому житті.

Пам'ятайте про мету | розберемося докладніше

Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. | сила розуму | мислите позитивно | Медитуйте з думками про мету | подолання труднощів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати