На головну

Пам'ятайте про мету

1. Згадайте, що в цьому час в світі відбувалося і буде вам щастя. А то мені вже лінь щось писати з цього питання.
  2. Запам'ятайте еквіваленти деяких англійських словосполучень
  3. Запам'ятайте: Лімфатичні вузли при островоспалітельних лімфаденітах завжди болючі, злегка ущільнені, рухомі, не спаяні з навколишніми тканинами.
  4. Пам'ятайте про норму!
  5. Пам'ятайте, що слово «ні» не несе в собі нічого особистого
  6. Пам'ятайте: рента дуже небезпечна

Тепер, коли всі кроки на шляху до мети визначені і ви все ближче до перемоги, головне пам'ятати про нагороду і не звертати уваги на будь-які перешкоди. Відгородитеся від негативу і не слухайте песимістів. Багато намагатимуться зламати вашу рішучість. Докладіть усіх зусиль, щоб піти з подібного оточення, більше спілкуйтеся з позитивно налаштованими людьми. Як думаєте, до якої категорії відносяться ваші рідні та друзі?

Але більше, ніж будь-хто інший, вірити в себе повинні ви самі. Упевнений, у кожного з нас трапляються злети і падіння. Для кожного настає момент невпевненості у власних силах. Так, було б здорово мати кришталева куля пророкувань і заздалегідь знати, які рішення помилкові, щоб вчасно змінити курс. Ми метушимося разом з фінансовими ринками і в цілковитому безсиллі думаємо, як було б здорово точно знати, коли краще купувати або продавати цінні папери. Але так складно чогось домогтися. Адже в реальному світі ми можемо дізнатися про падіння котирувань лише то одночасно з NASDAQ. Тому поки весь світ кидає з жару в холод, варто просто взяти під контроль власну реакцію на те, що відбувається.

Близько десяти років тому мене запросили виступати на святі, який влаштовував Арнольд Шварценеггер. Я провів кілька досить вдалих виступів і в один з вечорів опинився на прогулянці по саду пліч-о-пліч з майбутнім губернатором Каліфорнії. Ми заговорили, я поцікавився, як у нього йдуть справи.

«У мене завжди все класно!» - Відповів він.

Як повний баран, я почав йому перечити: «Так не буває. Як у вас може бути все класно завжди? »

Він не став зі мною церемонитися і прямо сказав: «Хто ти такий, щоб стверджувати, що зі мною такого бути не може? Що у мене не класно? У мене відмінний будинок, прекрасна дружина, чудова сім'я і я тільки що закінчив зніматися в черговому фільмі ».

Уже злегка збентежений я відповів: «Але хіба у вас не буває поганого настрою? Тоді все не здається таким вже класним! »

Він запевнив мене, що і з ним таке трапляється: «У кожного буває не найкращий настрій. Але воно проходить ... рано чи пізно. Потрібно зрозуміти, що настрій - всього лише хімічна реакція в нашому організмі, вона завершується, і ви знову відчуваєте себе добре ».

Те, що він сказав, вразило мене, більш того, я сприйняв ці слова дуже близько до серця. Я щиро подякував Арнольда за цю життєву мудрість. Справді, він натренував свій розум, щоб завжди залишатися позитивним і зібраним, точно так само як натренував своє тіло, щоб воно завжди було сильним і здоровим.

Медитація, дихальні вправи і візуалізація допоможуть вам в тренуванні вашого розуму, у вас з'явиться можливість управляти своїм настроєм в будь-які періоди життя. Навіть якщо ви при цьому не будете працювати над якоюсь конкретною метою, то як мінімум позбудетеся від стресу і виберетеся з хмари негативу. В результаті чого ваш мозок стане працювати набагато ефективніше і чіткіше.

подолання труднощів | якість Менталіст

основи медитації | Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. | сила розуму | мислите позитивно | Медитуйте з думками про мету |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати