Головна

Медитуйте з думками про мету

Тепер давайте спробуємо об'єднати медитативні вправи, про які я говорив вище, і техніку візуалізації успіху.

Для початку перечитайте записану вами мета і приступайте до послідовного виконання етапів медитації. Але в цей раз завершите вправу, представляючи свій план в дію. Уявіть себе на великому кіноекрані. Ваша роль - виконати всі пункти плану і досягти мети. Візуалізація може зайняти кілька секунд або хвилин. Це цілком і повністю на ваш розсуд, але постарайтеся не метушитися і не поспішати.

Уявляйте собі якомога більше деталей.

Які кольори вас оточують? Які запахи? Що ви відчуваєте кожного разу, коли на крок наближаєтеся до своєї мети? Постарайтеся якомога повніше відчути найдрібніші подробиці.

Згодом ця візуалізація буде ставати для вас все більш і більш реальною. Перші пару днів або навіть тиждень нехай дія розгортається на великому кіноекрані. Пізніше перенесіть його на театральну сцену, ще через кілька днів я хочу, щоб ваша візуалізація перемістилася в ту саму кімнату, де ви знаходитесь. Уявіть, що все це відбувається прямо тут, перед вашими очима. Я хочу, щоб ви все більше і більше наближали його до себе і не брали до уваги жодної деталі.

Робіть цю вправу щодня. Результати можуть бути приголомшливими. Чим яскравіше і реальніше ваша візуалізація, тим ближче вона до втілення в реальності.

мислите позитивно | подолання труднощів

Постійний стрес погано позначається | Ні стресу - думки ясніше | основи медитації | Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. | сила розуму |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати