Головна

мислите позитивно

1. Historia перших грецьких мислителів
  2. Діаграма базової розумової стратегії Ейнштейна
  3. Зміна негативного мислення на позитивне.
  4. Конт про позитивний знанні. позитивізм
  5. Лекція 4. «Північні гуманісти» і Реформація: мислителі і поети Німеччини і Нідерландів.
  6. Незалежний мислитель нашого часу

Складно недооцінити силу позитивного мислення. Перед тим як ви приступите до медитацій або іншим крокам, про які я розповідав вище, я хочу, щоб ви просто сіли і представили свій успіх, повірили в нього. Ясно побачили, яким повинен бути ваш шлях до досягнення поставленої мети, і яким буде ваше життя після цього.

Можете уявити себе переможцем? Можете уявити, що впоралися?

Всі ці слова можуть здатися вам порожньою балаканиною і дурістю, але повірте, це насправді працює. Більшість успішних спортсменів говорять, що в хвилини і години перед відповідальним матчем, грою або сутичкою вони думають про перемогу. Уявляють, як опускають м'яч в сітку, відправляють в політ свій найшвидший м'яч або забивають найкрасивіший гол. Ці позитивні образи дарують їм впевненість в успіху і належним чином налаштовують підсвідомість. Якщо розум бачить, як відбувається будь-яка подія, нехай навіть це всього лише гра вашої уяви, тоді ваше серце починає вірити в те, що це можливо, а це дає хороші шанси на успіх.

Отже, приступайте прямо зараз. Сядьте і намалюйте перед своїм внутрішнім поглядом яскравий образ успіху. Не просто мрійте. Послідовно програвайте в своєму розумі бажані події. Ви повинні практично відчути їх реальність. Вам вдалося?

сила розуму | Медитуйте з думками про мету

Позбавляємося від стресу | Постійний стрес погано позначається | Ні стресу - думки ясніше | основи медитації | Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати