Головна

сила розуму

1. Дитяче читання для серця і розуму "(1785-1789).
  2. ДУШЕВНІ (ПСИХІЧНІ) ПОЧАТКУ, АБО ПОЧАТКУ РОЗУМУ
  3. Душевні (психічні) почала, або початку розуму
  4. ІСТОРИЧНЕ ВІДМІННІСТЬ РОЗУМУ

Зараз дуже модно говорити про те, що наш розум здатний дати нам все, що тільки можна побажати. Але давайте обійдемося без дурниць. Тут немає ніякої містики. Упевнений, нікому ще не вдавалося використовувати медитативні техніки в якості банкомату. І хоча деякі книги стверджують, що, просто фокусуючись на грошах, можна змусити їх з'явитися, я вам цього не обіцяю.

Проте я вважаю, що якщо ви ставите перед собою мету, концентріруетесь на її досягненні і ставите її на перше місце в списку пріоритетів, ваш мозок може робити дивовижні речі для того, щоб допомогти в цьому. Одна тільки медитація і мрії про мільйон доларів не принесуть їх на поріг вашого будинку, особливо, якщо ви навіть не намагаєтеся скласти хоч якийсь план по добуванню таких грошей. Це не стосується ситуації, коли ви медитуєте, щоб заспокоїтися перед пограбуванням банку, що я, безумовно, не можу схвалити.

Якщо серйозно, то вам потрібно просто ставити перед собою ясні цілі: бути щасливим, успішним, здоровим і так далі, тоді мозок допоможе вам в їх досягненні. Я покажу як.

дотримуйтесь плану

Чого ви хочете досягти, які цілі ставите перед собою? Що б це не було, потрібно конкретно це сформулювати і записати. Наприклад, бажання скинути вагу занадто розмито. Потрібна гранична точність. Скільки саме ви хочете скинути? Які часові рамки ви маєте на увазі?

Як тільки ваша мета перенесена на папір, можна переходити до другого етапу.

Щодня десять-п'ятнадцять хвилин медитуйте, налаштовуючись рухатися до мети, скільки б на це не було потрібно часу. Можете пообіцяти собі не відступати ні за яких обставин?

Потім вам слід встановити чіткі терміни на здійснення свого проекту. Важливо при цьому, щоб терміни були реалістичними. Можна скинути тридцять кілограм за тиждень? І не мрійте. Загалом, коли мова йде про терміни, спускайтеся з небес. Обміркуйте все гарненько.

Фінальним кроком в цьому плані є визначення того, яким чином ви визначите, що досягли своєї мети. Іноді успіх очевидний. Наприклад, стрілка вагів ясно покаже, скинули ви вага чи ні. Але що, якщо ваша мета лежить в області духовності і емоцій? Як ви зрозумієте, що прийшли до своєї мети? Наскільки ви змінилися, як вимірювати ступінь і глибину змін, що відбулися?

Переконайтеся, що не забули записати свою мету. Кожен день читайте свої записи вголос і промовляти про себе.

Що зберігається в ньому. | мислите позитивно

Спостереження - це ключ | Позбавляємося від стресу | Постійний стрес погано позначається | Ні стресу - думки ясніше | основи медитації | Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати