На головну

Дихання піднімається від діафрагми в легені.

1. III. Дихання і емоції
  2. БРЕТАРІАНІЗМ (вдихання СВІТЛА) -СВЯЩЕННОЕ ПОДОРОЖ ДУШІ
  3. Вдихання газів, ПАРІВ, ТУМАНОВ та аерозолі
  4. верхнє дихання
  5. Глава II ДИХАННЯ ЗАРАДИ ЖИТТЯ
  6. Глава VI ДИХАННЯ через ніздрі І ДИХАННЯ ЧЕРЕЗ РОТ
  7. Глава VIII ЯК засвоїти собі ПОВНЕ ДИХАННЯ

Відчуйте, як діафрагма скорочується, а потім розширюється - секрет в тому, щоб зосередитися на цьому.

? Тепер кожен раз, коли ви видихаєте, з силою виштовхуйте назовні повітря. Те ж в момент вдиху - втягуйте повітря сильніше і глибше. Це і є енергетичне очищення. Відчуття чудові!

? Продовжуйте проганяти через себе повітря. Вдих - вихід, все швидше і швидше, немов кому снігу, скочується з вершини гори, прискорюйтеся все сильніше і сильніше. Ця вправа може викликати запаморочення, тому важливо перед початком тренувань проконсультуватися з лікарем або іншим фахівцем, якому ви довіряєте.

? Через якийсь час (не більше п'яти хвилин для новачка) ви досягнете точки, після якої не зможете продовжувати дихати в тому ж темпі. Тоді починайте сповільнюватися, наступні п'ять хвилин знову дихайте глибоко і розмірено.

Думаю, ви здивуєтеся, наскільки ясними і зосередженими стануть ваші думки після цієї вправи. Однак ця техніка - не єдина з тих, що я використовую. Можливо, інші вам сподобаються більше. Ось вправу, яке я освоїв під час своєї подорожі до Індії, - «цілюще дихання».

Ця техніка допоможе вам звільнитися від будь-яких зовнішніх подразників.

В Інтернеті можна знайти безліч сторінок і окремих статей про цілющий диханні і пов'язаних з ним образах. Хтось каже, що потрібно шукати світло, хтось вважає, що під час цієї вправи необхідно думати про те, як сильно Всесвіт любить тебе. Але для нас тут важливо зрозуміти, як саме потрібно дихати для того, щоб заспокоїти своє тіло і дух.

Щоб краще описати, що таке цілюще дихання, я розповім, чим воно не є. Уявіть, що ви їдете на велосипеді позаду ще одного велосипедиста і спостерігаєте за тим, як він крутить педалі. Якщо вам вдалося представити цю картину, ви, швидше за все, погодитеся з тим, що його рух кожного разу на частку секунди переривається, коли його нога виявляється в самому верху або низу. А тепер уявіть собі, що дивіться на велосипедиста з боку. Рух переривчасте або все ж являє собою замкнутий безперервний цикл?

Насправді це невпинний рух, і саме таким має бути цілюще дихання. Безперервне дихання вимагає терпіння і зосередженості. Для того щоб довгий час підтримувати безупинну циклічність дихання, вам буде потрібно тренувати своє тіло і волю. Але чим більше і частіше ви будете практикувати цю вправу, тим швидше виявите, що можете поєднувати його з багатьма повсякденними справами. Сталість цілющого дихання привносить гармонію в тіло і душу.

Ви відчуєте в собі зібраність і зможете набагато краще розібратися в тому, що вас оточує.

І нарешті, є ще одна дихальна техніка, яка може допомогти вам використовувати ресурси свого мозку найбільш ефективно. Я говорю про холотропного диханні. Цю техніку винайшли Христина і Станіслав Гроф. Крістіна Гроф раніше займалася наукові розробки в сфері психіатрії в Дослідницькому центрі Меріленда, а її чоловік викладав той же предмет в Університеті Джонса Хопкінса в Балтіморі.

Холотропное дихання може здатися трохи незвичним для тих, хто чує про нього вперше, і тим не менш воно дуже ефективно. Ця вправа зажадає сильного напруги, тому вам необхідна абсолютна впевненість у відсутності протипоказань за станом здоров'я. Найкраще, якщо ви проконсультуєтеся з лікарем перед тим, як приступити до цієї практики. Крім того, дуже важливо знайти сертифікований надійний центр, в якому працюють досвідчені тренери з холотропного дихання.

Ця вправа не з тих, що можна робити вдома самостійно, тому тут я лише розповім вам, що від нього можна очікувати. Ви входите в тьмяно освітлену кімнату, в руках у вас ковдру, подушка і пляшка води. Ви лягаєте на підлогу, і тренер робить з вами серію дихальних вправ тривалістю від тридцяти до сорока хвилин. За глибиною і інтенсивності ці вправи схожі з прискореним диханням. У цей час вас огортає потужна музика, захоплива за собою вашу енергетику, ви приймаєте позу ембріона, і ваша уява наповнюється приголомшливими візуальними образами. Ви переживаєте ні з чим незрівняне відчуття звільнення.

Холотропное дихання - відмінний спосіб, щоб подолати фізичну і емоційну біль, викликати певні спогади, провести самоаналіз і розширити свідомість.

Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Приступимо до медитації

Хто ж такий Менталіст? | Менталіст або фокусник? | Спостереження - це ключ | Позбавляємося від стресу | Постійний стрес погано позначається | Ні стресу - думки ясніше | основи медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати